Prezydent: Życzymy państwu nadziei i wiary w to, że wszelkie trudności możemy przezwyciężyć

Para prezydencka

Para prezydencka (Fot. Prezydent.pl)

- Życzymy państwu właśnie nadziei i wiary w to, że wszelkie pojawiające się trudności, troski, możemy przezwyciężyć, przede wszystkim dzięki drzemiącej w nas, w Polakach, energii, sile i odwadze - powiedział prezydent Bronisław Komorowski. Na jego stronie internetowej można zobaczyć nagranie życzeń, które złożył wraz z pierwszą damą Polakom.
Na stronie Prezydent.pl zamieszczono życzenia od Bronisława i Anny Komorowskich. "Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wyjątkowy świąteczny czas, jak i cały nadchodzący 2013 rok upływał w pomyślności, w spokoju, zdrowiu i radości" - możemy usłyszeć na zamieszczonym nagraniu.

- Życzymy państwu właśnie nadziei i wiary w to, że wszelkie pojawiające się trudności, troski możemy przezwyciężyć, przede wszystkim dzięki drzemiącej w nas, Polakach, energii, sile i odwadze, a także dzięki solidarności, która w trudnych sytuacjach była i jest dla nas źródłem naszej polskiej dumy - dodawał prezydent.Zobacz także
 • Tomasz Lis na wywiadzie u Bronisława Komorowskiego Komorowski u Lisa: Rośnie wiara w zamach? Za dużo tych szalonych głów i ekspertów od nie wiadomo czego
Komentarze (72)
Prezydent: Życzymy państwu nadziei i wiary w to, że wszelkie trudności możemy przezwyciężyć
Zaloguj się
 • katolik_polski1

  Oceniono 17 razy 11

  Tak Panie Prezydencie .
  Tylko 2 miliony Polakow czeka na zyczenia angielskiej krolowej .
  Ktorej czuja sie poddani .

 • amron53

  Oceniono 21 razy 9

  Dumą Panie Prezydencie nie płaci się za rachunki. Złodziejskie państwo polskie/niestety taka jest rzeczywistość/ wyciska z ludzi wszystko , co wycisnąć się daje, niewiele dając w zamian. Za to dba o własny folwark, nie oglądając się na koszty, dotyczy to także samorządów. I proszę mieć na uwadze, że barbarzyńska religia nie dla wszystkich jest inspiracją. Nie każdy musi być moherem i klękać przed klerem.

 • gordon_3

  Oceniono 25 razy 7

  Czynsz , światło, gaz, telefon, internet, paliwo, jedzenie... masz Broniu 1500 do ręki i przezwyciężaj wszelkie trudności. I słuchaj jak kwiat młodzierzy, sól tej ziemi z obrzydzeniem i pogardą wyraża się o twojej styropianowej rzeczwistości a potem nie mając wyjścia opuszcza ten kraj raz na zawsze. Zastanów się kto ci będzie płacił emeryturę.

 • pedersdorfer

  Oceniono 20 razy 4

  Broniu nie przyjmuje twoich nieszczerych życzeń,Twoi i twej Żony rodzice budowali komunistyczny,Bolszewicki Światopogląd w aparacie bezpieczeństwa,budujecie ten dobrobyt od 1944 r.Oszukujecie polaków na każdym kroku ,rozkradliscie im majątek narodowy .Panstwo przez was rządzone jest zadłużone po uszy trwa eksterminacja fizyczna ,ekonomiczna polaków,młodzież i wykształceni polacy wyjechali z kraju.Zrobiliscie z polski kolonie i tanią siłę robocza co nawet cieżko zatrudnic sie jest na umowy Śmieciowe.bronisławie wsadż sobie te życzenia tam gdzie słonko nie dochodzi,ale twoi współpracownicy je przyjmą bo co roku otrzymują podwyzki uposażenia ,nagrody..P.Bronku gdzie jest twoj i zony prawdziwy Życiorys.W Polsce jest żle bo od 1944 r nie rzadzą polacy tylko nadani przez Tow;Stalina Żydowscy Towarzysze którzy większości przywłaszczyli sobie polskie nazwiska .władza jest przekazywana z pokolenia na pokolenia.Weśmy redaktórów nawiekszych mediów kto tam jest?sama czerwona śmietanka,w polityce to samo + polscy zdrajcy ,sami kradniecie ,a ludziom na dole nic nie dajecie ,muszą przymierac głodem.P.Bronku polecam obejzec polska wigile w RADOMIU zorganizowana prze władze miasta ,co tam sie działo ?Wydzieranie sobie jedzenia,krzyki ,zdziczenie obyczjów.Do tego stanu doprowadziliscie ten naród .Proponujesz wspólne działanie ? 69-lat budujecie dobrobyt tz.nedze ile pokoleń zrobiliście w idiotów tak jak ten Okragły Stłół sprzedajnych ,złodziejskich zdrajców i farowanych polaków z Solidarnosci Bolka i PZPR, z kontrolowaną opozycja .Tow;Jaruzelski jest twoim doratca .Tobie mamy wierzyć ?Zycze Poprawy ,rachunku sumnienia,by gryzło cię az do końca.

 • rozkoszny_bobasek

  Oceniono 3 razy 3

  UBecka córka życzy mi wesołych świąt..
  To się w pale nie mieści!

 • kibic_rudego

  Oceniono 13 razy 3

  to jest bezczelność,
  hr. Komorowski jako prezent dla nas podpisał ustawę o GMO a sam z rodzina i kolesiami obżera się ekologiczna żywnością.
  Mam nadzieje ze to szybko pójdzie i on nie będzie miał wyboru i tez będzie niedługo wpierdzielał ten syf

 • m.arco

  Oceniono 11 razy 3

  Prezio Bredzisław i życzenia. A w przyszłym roku kończ Pan, wstydu oszczędź.

 • yarrrr

  Oceniono 27 razy 3

  Dziękujemy. Ładne życzenia i na czasie. Przyłączam się. Tylko czy ludzie są w stanie je wziąć do serca?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje