Radna Platformy ma dom i mieszkanie komunalne

21.12.2012 20:24
Mieszkanie

Mieszkanie (Fot. Archiwum)

- Radna PO z Augustowa komunalne mieszkanie dostała w 1993 roku, ale tylko na czas remontu swojego domu - czytamy w "Gazecie Współczesnej".
W Augustowie, podobnie jak w wielu innych miastach, mieszkania komunalne należą się najbiedniejszym mieszkańcom i w kolejce czeka na nie co najmniej kilkadziesiąt osób.

Jak czytamy w dzienniku , radna PO Anna Dźwilewska jest jedną z najbardziej znanych augustowianek, która niemal całe życie poświęciła pomocy najuboższym. Kierowała m.in. Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Radna mieszkanie komunalne otrzymała w 1993 roku. Ale jedynie na czas remontu domu. Potem nikt tego nigdy nie kontrolował. Remont domu zakończył się parę lat temu. Radna powinna więc lokal komunalny zwrócić. Sprawę badały augustowskie władze.

Zobacz także
Komentarze (83)
Zaloguj się
 • klan_fan

  0

  Pomagała czy nie pomagała. Radna czy zwykła obywatelka wszystko jedno bo tak się ludzie w tym kraju cwaniacko zachowują niezależnie od regionu i statusu. Powód na trzymanie tego mieszkania, które potrzebne jest innym ludziom w trudnej sytuacji skończył się. Fe, nie ładnie, fe, tak nie można. A to, że ktoś tego nie dopilnował, to inne...fe!

 • uzdek98

  Oceniono 1 raz 1

  pewno za jakis czas przypadkowo urwie sie malutka cegielka na balkonie w remontowanym domu i platfusiara POwie, ze remont sie nie skonczyl.... POlska w budowie, tu i teraz, zagrabimy wiecej...by gnilo sie wam lepiej....

 • a.k.traper

  0

  Rzadko się zdarza by ktoś był az tak uczciwy by nie skorzystał z przywilejów, takich nazywają frajerami i kupią ich w d...ę, tak działają nawet zwyczajni ludzie jak dostają to niechętnie oddają albo nie oddają a tych co nalegaja uważają za wrogów.

 • politol59

  0

  To trzeba skutecznie wyjaśnić i przeciąć!

 • kakaz39

  Oceniono 3 razy 1

  Najwięcej pocin wylewają ci najsprawiedliwsi !
  no cóż święta tuż tuż
  będzie się głową o posadzkę waliło i na bliźnich bluźniło!
  znak pokoju was nie dotyczy lojalni wobec Prezesa !!

 • iremus

  Oceniono 4 razy 0

  Odpierd.ólcie się od baby. Pewnie baba ma potrzeby mieć takie mieszkanie. Gdyby miala więcej forsy to by se je wykupila. Nie każdego z PO stać na wykup mieszkania na wlasność.

 • szary-polak

  Oceniono 6 razy 2

  A wyłudzenie 3 mln. przez M.Kaczyńską, to jest cacy ?

  wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polisa-na-zycie-lecha-i-marii-kaczynskich-bez-3-ml,1,5331339,wiadomosc.html

 • piemont12

  Oceniono 3 razy 3

  Kler, Rydzyk, Episkopat, poprzez tzw. "Komisję majątkową" okradli nas na ciężkie miliardy, PiS podobnie, ale to was nie oburza !?? Ta radna z PO nikogo nie okradła, mieszkanie będzie musiała zwrócić !
  Ale cz złodzieje w sutannach zwrócą co skradli, co wyłudzili ??? A PiS !?
  wyborcza.pl/dziennikarze/1,104622,4570562.html
  polityka.har.pl/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=122&Itemid=48
  www.wykop.pl/ramka/30682/kulisy-finansowania-pc-i-braci-kaczynskich/

 • zenblue1

  Oceniono 3 razy 1

  Niepotrzebne zaśmiecanie internetu,takie są normy w PO ,i tak Anka to świętoszek,jej imiennniczka z Pisza Leszczyńska zrobiła łomot mężowi z pomocą 4 kolegów partyjnych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje