Radna Platformy ma dom i mieszkanie komunalne

Mieszkanie

Mieszkanie (Fot. Archiwum)

- Radna PO z Augustowa komunalne mieszkanie dostała w 1993 roku, ale tylko na czas remontu swojego domu - czytamy w "Gazecie Współczesnej".
W Augustowie, podobnie jak w wielu innych miastach, mieszkania komunalne należą się najbiedniejszym mieszkańcom i w kolejce czeka na nie co najmniej kilkadziesiąt osób.

Jak czytamy w dzienniku , radna PO Anna Dźwilewska jest jedną z najbardziej znanych augustowianek, która niemal całe życie poświęciła pomocy najuboższym. Kierowała m.in. Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Radna mieszkanie komunalne otrzymała w 1993 roku. Ale jedynie na czas remontu domu. Potem nikt tego nigdy nie kontrolował. Remont domu zakończył się parę lat temu. Radna powinna więc lokal komunalny zwrócić. Sprawę badały augustowskie władze.

Zobacz także
 • Tomasz Lis Lis: Kaczyński ma niezłą zabawę, prowadząc media na sznureczku
 • Donald Tusk i Waldemar Pawlak "Newsweek": Krążą jeszcze dwie taśmy. Groźniejsze dla PO
Komentarze (83)
Radna Platformy ma dom i mieszkanie komunalne
Zaloguj się
 • rabingoldblatt

  Oceniono 121 razy 103

  By żyło się lepiej, co??:)))))

 • ta56

  Oceniono 106 razy 100

  Twierdzić, że ta pani "całe życie poświęciła pomocy najuboższym", bo kierowała Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej to spore nadużycie. Po pierwsze to że kierowała MOPS wcale nie oznacza, że komukolwiek pomogła. A tak w ogóle to nie była to żadna pomoc, tylko praca za którą otrzymywała wynagrodzenie i to były jej obowiązki służbowe.

 • gr_ub_y

  Oceniono 137 razy 99

  "Kierowała m.in. Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. "

  Czyli jako wieczny urzędnik marnowała kasę podatników w instytucji, który służy tylko i wyłącznie podtrzymywaniu zbędnych etatów dla biurw i karmieniu patologii socjalem.

 • trebiusz

  Oceniono 63 razy 61

  typowe zachowanie typowego złodzieja,a reszta spłaca kredyt trzydziestoletni za schowek na miotły."pro rodzinne zachowanie"pro""

 • trebiusz

  Oceniono 72 razy 60

  łajza sejmowa zarabia 15 tysięcy miesięcznie,za co?powinno być ustawowo zapisane ,dochód urzędnika 3/4,dochodu człowieka który tworzy dochód tego pokrętnego kraju.a nie rozpasanie i złodziejstwo

 • trebiusz

  Oceniono 59 razy 55

  przy takich dochodach,to nie ma o czym gadać.mamy politykuf na poziomie europejskim,a naród na poziomie bez poziomu,bo o czym gadac,o jakim rozwoju,jak sie zarabia 2 tysiące śmiesznych złotych?bydło polityczne pluje nam codziennie w twarz z telewizora,mówia nam o "dobrobycie"chca się zamienic na stanowiska,z opozycją,bydło,śmieci,mam odruch wymiotny,jak słucham pajaców

 • wojszal

  Oceniono 55 razy 41

  Kiedyś w dobrym tonie było wyłapywanie kobiet o wątpliwej reputacji moralnej i golenie łba na tzw. krzyż. Wówczas, ów stwór był oznaczany jako istota niegodna bytu w lokalnej społeczności.

 • bioder65

  Oceniono 86 razy 40

  takiej POlskiej normalności nie warto komentować.Standardy Tuska widoczne na każdym kroku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje