Napad na bank w Berlinie. Sprawca wziął zakładnika

21.12.2012 17:42
Policjant przed bankiem, w którym doszło do napadu

Policjant przed bankiem, w którym doszło do napadu (Fot. Michael Gottschalk AP)

W trakcie przeprowadzonego dzisiaj napadu na bank w Berlinie sprawca wziął jednego z jego pracowników jako zakładnika - poinformował rzecznik policji. Przestępca żąda pieniędzy i zapewnienia mu możliwości ucieczki.
Jak podał dziennik "Berliner Morgenpost", napastnik ma ze sobą bombę i groził wysadzeniem budynku w powietrze, jednak policja nie potwierdza tych doniesień. Wziął co najmniej jednego zakładnika - twierdzi gazeta. Napastnik wszedł do placówki tuż przed planowanym na 15-stą zamknięciem. 20-stce pracowników udało się uciec.

Teren wokół filii Deutsche Bank w dzielnicy Zehlendorf został obstawiony przez znaczne siły policyjne, na miejsce przybyło także pogotowie ratunkowe. Trwają negocjacje z napastnikiem

Komentarze (10)
Napad na bank w Berlinie. Sprawca wziął zakładnika
Zaloguj się
 • kitciwoko

  Oceniono 10 razy 2

  Nie, to Rammstein nowy teledysk kręci.

 • alfredxy

  Oceniono 3 razy -1

  no cóż, święta idą.....
  na zakupy w lidlu trzeba mieć parę zy......

 • mabln

  Oceniono 3 razy -1

  Koniec swiata nie nastapil to teraz koles nie wie co ma dalej robic :D
  Wymyslil sobie, ze skoro swiat jeszcze istnieje i on dalej zyje, a spodziewal sie pewnie czegos innego to i tak nie ma nic do stracenia to czemu sie szybko nie wzbogacic. Wziasc zakladnikow, powiedziec ze ma sie bombe, w zadaniach maja mu umozliwic ucieczke hehe... to nawet nie bylo planowane. Spontanicznie :D
  www.facebook.com/Wierzenia.w.Polsce

 • kat-kk

  Oceniono 20 razy -2

  Ponoć sprawca powtarza w kółko ,To był zamach,mamy wszystko udowodnione i udokumentowane,żądam komisji międzynarodowej,że to jest spisek Żydów i Tuska z Putinem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje