Wigilia w Radomiu zniknęła z YouTube'a. "Nie chcę, by tak postrzegano moje miasto"

Wigilia na deptaku w Radomiu

Wigilia na deptaku w Radomiu (Screen z Gazeta.tv)

Film z miejskiej wigilii, który wywołał burzę w internecie, znika z sieci. "Nie rozumiem tego całego zamieszania, jakie film wywołał. Nie spodziewałem się tylu negatywnych opinii" - napisał autor w oświadczeniu i wycofał film z YouTube'a.
Na nagraniu wideo z miejskiej wigilii w Radomiu widać, jak mieszkańcy błyskawicznie zgarniają z udekorowanego stołu wszystko, co się da. Film błyskawicznie zrobił furorę w sieci. Znajomi przekazywali go sobie na Facebooku, liczba komentarzy na YouTube rosła błyskawicznie, szybko powstało sporo memów na ten temat.

Autor nagrania nie jest zbyt zadowolony z ogromnej popularności jego filmu. Zwłaszcza, że internauci mocno skrytykowali radomian biorących udział w wigilii. "Banda Polaczków dorwała się do darmochy", czy "Nie ma to jak Radom" - to tylko niektóre z negatywnych komentarzy pod filmem.

"Nie spodziewałem się również tylu negatywnych opinii na temat naszego miasta. Nie chcę, by było w ten sposób postrzegane, więc film kasuję" - napisał twórca filmu w oświadczeniu opublikowanym na stronie Radom.ws . "Ludzie, biorąc te napoje, nie zrobili więc niczego złego, ani tym bardziej sprzecznego z prawem. Nie rozumiem tego całego zamieszania, jakie film wywołał. Tym bardziej, że tak się dzieje co roku, więc widocznie tak ma być, skoro organizator ciągle te stoły z napojami ustawia" - twierdzi autor.

Wideo zniknęło z YouTube.

Zobacz także
 • Kadr z filmu nagranego podczas Wigilii Miejskiej w Radomiu Film z miejskiej wigilii wywołał burzę w internecie. "Ludzie tak się zachowują pod wpływem chwili"
Komentarze (144)
Wigilia w Radomiu zniknęła z YouTube'a. "Nie chcę, by tak postrzegano moje miasto"
Zaloguj się
 • jerjar

  Oceniono 548 razy 468

  "Ludzie, biorąc te napoje, nie zrobili więc niczego złego, ani tym bardziej sprzecznego z prawem."

  Pazerność, lapczywość brak godnosci i szacunku dla tradycji to cnota? "Po radomsku"?

 • kaziozbawiciel

  Oceniono 402 razy 380

  Obawiam sie, że film będzie w wielu miejscach w sieci i tak po prostu nie da się go usunąć. I powinien być dostepny. Ma spore walory wychowawcze :)
  Czyzby Polacy wstydzili sie tego, jacy są?

 • senpai-michael

  Oceniono 280 razy 268

  Niepotrzebnie kasował - to przecież internet, ten filmik już zostanie dożywotnio....

 • hot_chip

  Oceniono 241 razy 231

  Jeśli tak miała wyglądać ta 'wigilia' to po co w ogóle stoły ustawiali? Wystarczyłaby kolejka po picie i nie trzeba by udawać, że przyszło się świętować.

 • big.ot

  Oceniono 202 razy 196

  Zastanawiałem się wczoraj po co te napoje były tak, a nie inaczej wystawione. Skoro były przeznaczone do rozdania to trzeba było zrobić punkt wydawania z normalną kolejką i osobami wydającymi napoje, a nie pozwolić ludziom, żeby się zabijali o napoje z Biedronki.

  A ludzie bez winy też nie są. No ludzie, rzucać się na napoje za dwa złote jakby w życiu pseudo-napoju nie pili?

  Smutne to to, a muzyka w tle jedynie podkreśla absurd sytuacji...

 • kaziozbawiciel

  Oceniono 154 razy 148

  A swoją drogą to uczestnicy tej Wigilii wyglądali jak gepardy w stadzie antylop.... ileż sprytu, szybkości i jaki brak skrupułów. Byle więcej, byle szybciej... sama natura :)

 • kaziozbawiciel

  Oceniono 147 razy 137

  Ciekawe jak ktoś usunie te setki memów z "chytrą babą"???
  Żal mi kobiety, ale z drugiej strony trzeba uważać co się robi i gdzie ;) Ta kobieta zrobiła furorę w sieci i konia z rzędem temu, kto pousuwa te wszystkie memy z nią...

 • tre.ku

  Oceniono 127 razy 115

  No tak, przecież nic się nie stało ;) Radom Europy ;)

 • calcinus

  Oceniono 78 razy 70

  Nie rozumiem, dlaczego ludzie na filmie mają zamazane oblicza. Powinien wrzucić film w oryginalnej wersji, anonimowo jeśli się czegoś boi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje