Wigilia w Radomiu zniknęła z YouTube'a. "Nie chcę, by tak postrzegano moje miasto"

20.12.2012 09:15
Wigilia na deptaku w Radomiu

Wigilia na deptaku w Radomiu (Screen z Gazeta.tv)

Film z miejskiej wigilii, który wywołał burzę w internecie, znika z sieci. "Nie rozumiem tego całego zamieszania, jakie film wywołał. Nie spodziewałem się tylu negatywnych opinii" - napisał autor w oświadczeniu i wycofał film z YouTube'a.
Na nagraniu wideo z miejskiej wigilii w Radomiu widać, jak mieszkańcy błyskawicznie zgarniają z udekorowanego stołu wszystko, co się da. Film błyskawicznie zrobił furorę w sieci. Znajomi przekazywali go sobie na Facebooku, liczba komentarzy na YouTube rosła błyskawicznie, szybko powstało sporo memów na ten temat.

Autor nagrania nie jest zbyt zadowolony z ogromnej popularności jego filmu. Zwłaszcza, że internauci mocno skrytykowali radomian biorących udział w wigilii. "Banda Polaczków dorwała się do darmochy", czy "Nie ma to jak Radom" - to tylko niektóre z negatywnych komentarzy pod filmem.

"Nie spodziewałem się również tylu negatywnych opinii na temat naszego miasta. Nie chcę, by było w ten sposób postrzegane, więc film kasuję" - napisał twórca filmu w oświadczeniu opublikowanym na stronie Radom.ws . "Ludzie, biorąc te napoje, nie zrobili więc niczego złego, ani tym bardziej sprzecznego z prawem. Nie rozumiem tego całego zamieszania, jakie film wywołał. Tym bardziej, że tak się dzieje co roku, więc widocznie tak ma być, skoro organizator ciągle te stoły z napojami ustawia" - twierdzi autor.

Wideo zniknęło z YouTube.

Zobacz także
Komentarze (144)
Zaloguj się
 • wychodze

  0

  www.youtube.com/watch?v=39DrQ6hZyyc

 • mam_kobiete

  Oceniono 1 raz 1

  "..Wigilia w Radomiu zniknęła z YouTube'a.."

  Napisali że zniknęła? NAPISALI !!!!!!!!!!!!
  Zniknęła? ZNIKNĘŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  po co te komentarze że jeszcze jest? NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!!

 • mi3tek

  0

  Wideo zniknęło z YT? To ciekawe, wujek google twierdzi inaczej. Przyswójcie jedną ważną zasadę: jak się coś wrzuca do internetu to zostaje tam już na zawsze i "chytra baba z Radomia" nie jest bynajmniej wyjątkiem ;] Jej postawa zostanie zapamiętana na wieki, amen.

 • koniu800

  Oceniono 3 razy -3

  a nie tak ma wyglądać zielona wyspa według złodziei z PO-WSI ?

 • lukask73

  Oceniono 3 razy 1

  „Ludzie, biorąc te napoje, nie zrobili więc niczego złego [...] tak się dzieje co roku, więc widocznie tak ma być, skoro organizator ciągle te stoły z napojami ustawia" - twierdzi autor”

  Ludzie, bazgrząc sprejami po domach, nie robią więc niczego złego. Widocznie tak ma być, skoro właściciele ciągle te elewacje czyszczą i malują od nowa.

 • prowirus

  0

  I te znicze na stołach....

 • sharn1

  Oceniono 1 raz 1

  Nic niezgodnego z prawem pewnie nie robili, ale kraść żarcie i napoje w domyśle wystawione dla najuboższych trochę nie w porządku. Obciach, chociaż zaznaczam że tak pewnie by się działo w każdym mieście.

 • topiramax

  Oceniono 1 raz 1

  Nie rozumie chłop tego całego zamieszania...Oj się wzruszyłam. A w jakim celu ten kawałek był upubliczniony. Co miał przekazywać? Stroje z epoki?;)

 • klan_fan

  0

  Co roku? Brawo! Za rok półlitrówki ustawcie.

  No cóż od dziś nabierze nowego znaczenia komunikat: "Jestem z Radomia";)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje