Telewizja Niezależna - ruszy nowa stacja Wildsteina i Sakiewicza

W pierwszej połowie przyszłego roku ma ruszyć nowy kanał informacyjny. Telewizję Niezależną poprowadzą dwaj konserwatywni dziennikarze - Bronisław Wildstein i Tomasz Sakiewicz. Stacja będzie emitować programy publicystyczne oraz informacyjne. - Chcemy przeciwstawić się cenzurze - mówi jedna ze współzałożycielek stacji.
Prace nad projektem prawicowych dziennikarzy trwają już od kilku miesięcy - informuje serwis Wirtualnemedia.pl. Ich stacja ma rozpocząć działanie na przełomie kwietnia i maja 2013 roku. Redaktorem naczelnym nowego kanału będzie Bronisław Wildstein. Jego kolega, Tomasz Sakiewicz, zostanie wiceprezesem.

W spółce, która będzie nadawać Telewizję Niezależną (nazwaną tak samo, jak kanał), znajdziemy udziałowców znanych z prawicowych mediów. W jej szeregach pojawią się m.in. Rafał Ziemkiewicz, Ewa Stankiewicz, Anita Gargas i Tomasz Terlikowski.

- Chcemy stworzyć telewizję, która stanie się wiarygodnym źródłem informacji dla Polaków oraz źródłem informacji o Polakach dla świata. Telewizję rzetelną, nowoczesną i atrakcyjną - zapowiada współzałożycielka stacji Ewa Stankiewicz w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl. - Chcemy przeciwstawić się propagandzie i cenzurze - mówi.

Telewizja Niezależna dostępna będzie za pośrednictwem kablówki i satelity.

Zobacz także
 • Dla "Tygodnika Lisickiego" piszą autorzy związani wcześniej z "Uważam Rze" TygodnikLisickiego.pl już w sieci. "Niezależność daje siłę"
 • Dorota Wysocka, prowadząca niedzielne wydanie 'Wiadomości' Co było w "Wiadomościach", które tak oburzyły PiS i Solidarnych 2010? Sprawdziliśmy
 • Szymon Hołownia Hołownia: "Oto, co musiałbym napisać w kolejnym 'Newsweeku': jak się chce tak dąć temat, to..."
Komentarze (296)
Telewizja Niezależna - ruszy nowa stacja Wildsteina i Sakiewicza
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 350 razy 266

  Jak takie gwiazdy dziennikarstwa a teraz telewizji poinformują i uświadomią ciemny lud to już nigdy nikt nie udowodni że Jarosław nie jest zbawicielem a jego brat największy prezydentem a Polska jest tylko na mapie mimo że już nie istnieje

 • fakiba

  Oceniono 233 razy 197

  Wreszcie Pospieszalski będzie miał gdzie się przenieść i nie będzie się musiał ograniczać.Będzie się działo brrrrry

 • apolis

  Oceniono 186 razy 148

  - Chcemy stworzyć telewizję [...] wiarygodną, rzetelną, nowoczesną i atrakcyjną [...] przeciwstawić się propagandzie i cenzurze - mówi Ewa Stankiewicz... Cytat stulecia... Proponuję nazwę dla nowej stacji: Leni Riefenstahl TV.

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 166 razy 148

  Czy ludzie uswiadomia sonbie ze nie ma niezaleznych mediow, wszystkie media reprezentuja interesy "wlasciciela" a te sa zalezne od jego pogladow politycznych, od tego z kim sie "koleguje",od osobistych animozji, od tego jaka opcja polityczna roztacza na nim "parasol ochronny" itp.

 • litrahalf

  Oceniono 133 razy 103

  Ot kolejna SZCZUJNIA (celne określenie red. Wrońskiego) jakie ci sami niby-dziennikarze zakładają teraz jedna po drugiej. Tak jak z partiami ekstremistycznymi, im więcej ich tym tym lepiej. Tym mniej efektywne produkowane przez różne przygłupie beztalencia szczucie.

 • m8ts

  Oceniono 123 razy 95

  Przeciwstawmy się cenzurze na niezalezna.pl.
  Sakiewicz, ty taki i owaki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje