Sąd: Wznowić śledztwo dotyczące nadzoru nad BOR w sprawie Smoleńska

18.12.2012 13:57
Sąd

Sąd (Fot. Paweł Małecki / Agencja Gazeta)

We wrześniu prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie byłego szefa MSWiA Jerzego Millera. Zarzucano mu niedopełnienie obowiązków i niewłaściwy nadzór nad Biurem Ochrony Rządu w 2010 r. podczas przygotowywania prezydenckiej wizyty w Smoleńsku. Dziś sąd przychylił się do wniosku m.in. Marty Kaczyńskiej i nakazał wznowienie śledztwa.
Komentarze (67)
Sąd: Wznowić śledztwo dotyczące nadzoru nad BOR w sprawie Smoleńska
Zaloguj się
 • puszka-3

  Oceniono 76 razy 42

  Szukają dziury w całym.
  Czy Miller ,Rapacki lub dowódca BOR-u mogliby zabronić wylotu samolotu do Smoleńska ze względu na złą pogodę czy nieodpowiedni skład pasażerów ( niezgodny z dyrektywami po katastrofie wojskowego samolotu )?
  BZDURA.O tym decydował L.K i jego kancelaria.
  Znowu zagranie pod publiczkę.

 • rabingoldblatt

  Oceniono 61 razy 27

  Dzień bez informacji o Smoleńsku dniem straconym.

  Z całym szacunkiem dla rodzin ofiar ale wali mnie to. Kto, komu i dlaczego brzoza była pancerna....

 • 3jw60

  Oceniono 35 razy 19

  Wszyscy na czuja i z różnych komisji wiemy jak było ze Smoleńskiem. Głąba rżnie tylko niewielka część „Rodzin Smoleńskich”. Kasę przytulili teraz chcą rozwalić rękę, która wynagrodziła ich za friko. Chorzy ludzie. Chorzy z nienawiści i czysto katolickiej chęci zemsty – za co? Jest to wrzód na naszej rzeczywistości. Pomaga Rosji pokazać jacy Polacy są zapamiętale durni, nie można z nimi prowadzić odpowiedzialnej polityki, rozwalą każdy sensowny układ zmierzający do normalizacji stosunków w Europie. Wiemy jacy są Rosjanie – inni nie lepsi. Po co dawać argumenty na ich wredną politykę? W sprawie oczywistej wystawiać się na odstrzał? Szlag trafia na media, najpierw chcieli międzynarodowej komisji, jak Sikorski poprosił tylko o wsparcie to znów źle. Ludzie Dom Wariatów !!!

 • qsaewasw

  Oceniono 30 razy 16

  Dość już bredzenia o Smoleńsku i marnotrawieniu pieniędzy podatnika. Ileż można .

 • kongreszydowski

  Oceniono 25 razy 15

  Prezes i Smolensk.

 • amorvertical

  Oceniono 31 razy 13

  Rzygam tym całym Smoleńskiem. Mam dość. Czy to jest w tej chwili największy problem tego kraju? Czy sądy naprawdę nie mają co robić? Przecież od dawna wiadomo, że w tym kraju nic nie działa tak jak powinno. Policja, sądy, wojsko, służby, lecznictwo, komunikacja, prawodawstwo, urzędy publiczne. Nic carrrva nie funkcjonuje tak jak powinno. I za Kaczor też nie funkcjonowało. I wcześniej też. Alle czy to znaczy, że należy spełniać wszystkie żądania chorego człowieka?

 • elkipan

  Oceniono 22 razy 10

  Prawdą jest, że ochrona Putina, czy też Obamy, działa inaczej.
  Nasi tak chociaż 20% tego, powinni stosować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje