Prokuratura bada, czy złamaliśmy prawo publikując zdjęcia półnagiego agenta Tomka

17.12.2012 14:54
Zdjęcie wykonano 29 lipca 2009 r., o godz.10.54. Tomasz Kaczmarek (agent Tomek), najsłynniejszy agent ''pod przykryciem'' na kilka godzin przed operacją CBA, która miała dowieść, że były prezydent Aleksander Kwaśniewski i jego żona posiadali nielegalny majątek. Zakończyła się fiaskiem i kompromitacją. Zdjęcie przekazane nam przez byłego funkcjonariusza CBA.

Zdjęcie wykonano 29 lipca 2009 r., o godz.10.54. Tomasz Kaczmarek (agent Tomek), najsłynniejszy agent ''pod przykryciem'' na kilka godzin przed operacją CBA, która miała dowieść, że były prezydent Aleksander Kwaśniewski i jego żona posiadali nielegalny majątek. Zakończyła się fiaskiem i...

Prokuratura sprawdza, czy Gazeta.pl i Gazeta Wyborcza, publikując zdjęcia półnagiego agenta Tomka, ujawniła tajemnicę państwową. Chodzi o publikowane przez nas zdjęcia, na których agent Tomek pozuje półnago nad walizką pieniędzy przed operacją CBA.
Zobacz także
Komentarze (184)
Prokuratura bada, czy złamaliśmy prawo publikując zdjęcia półnagiego agenta Tomka
Zaloguj się
 • widz102

  Oceniono 491 razy 473

  No pewnie, żeście złamali. Takieeego narcyza pokazać bez photoshopa? Nic dziwnego, że się nasza gwiazdeczka wkurzyła. Pokazywanie aż takich agentów powinno być zakazane, bo odbiorcy mogą umrzeć ze śmiechu.

 • fidelxxx

  Oceniono 319 razy 309

  On ma minę typu: "Patrzcie, jako młody gliniarz zabiłem dwie kobiety w wypadkach komunikacyjnych, a mimo to zrobili mnie agentem wożącym się z taką kasiorą".

 • jamcijest44

  Oceniono 242 razy 236

  Przypomina się stary dowcip z czasów słusznie minionych, jak to milicja przyszła po chłopaka, który na murze napisał "Kowalski jest głupi", a rodzicom argumentującym, że przecież wartość szkód nie był tak duża, odpowiedziała z pewną powagą: "Nie chodzi o wandalizm, ale o ujawnienie tajemnicy państwowej". Zdaje się, że te zdjęcia też ujawniają pilnie dotąd strzeżoną przez PiS tajemnicę o wartości swoich ludzi, w tym tych z "w pełni profesjonalnych" i "najbardziej uczciwych" służb specjalnych.

 • dzordz1987

  Oceniono 229 razy 223

  prokuratura i panstwo polskie to sterta imbecyli? jak zatrudniają debili to niech się potem nie dziwią. a najlepsze że głupi naród potem głosuje jeszcze na tego padalca i wybiera go osłem

 • rabingoldblatt

  Oceniono 173 razy 167

  Z Polską jest coraz gorzej jeżeli 40 milionowy kraj stać tylko na posiadanie takich tajemnic państwowych:)))

 • usmiech_prezesa

  Oceniono 164 razy 154

  Kiedy prokuratura wezmie sie za czlonkow z PiSuaru? Przeciez to ewidentnie Kaminski i Tomek przekraczali przepisy i prawo.

 • jerjar

  Oceniono 150 razy 142

  Na pewno złamaliście zasady dobrego smaku i obniżyliście na chwilę krzywą przyrostu naturalnego, ale z tego rozliczy was kiedyś Najwyższy Prokurator.

 • mariola_21

  Oceniono 29 razy 27

  spaślak z ciałkiem jak u bobaska, a miał być umięśniony macho - takie zdjęcie musi boleć .....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje