TygodnikLisickiego.pl już w sieci. "Niezależność daje siłę"

Dla

Dla "Tygodnika Lisickiego" piszą autorzy związani wcześniej z "Uważam Rze" (Fot. tygodniklisickiego.pl)

"Wspólne pismo autorów, którzy wierzą, że tylko niezależność daje prawdziwą siłę" - pod takim hasłem ruszył nowy serwis internetowy Pawła Lisickiego. Pod adresem Tygodniklisickiego.pl znajdziemy już pierwsze artykuły publicystów związanych wcześniej z "Uważam Rze".
Jakich autorów znajdziemy na stronach nowego serwisu? Szkielet redakcji "Tygodnika Lisickiego" tworzyć będą przede wszystkim prawicowi publicyści, którzy odeszli bądź zostali zwolnieni z "Rzeczpospolitej" lub "URze". Na razie znaleźli się wśród nich m.in. Cezary Gmyz, Rafał Ziemkiewicz, Piotr Semka, Bronisław Wildstein, Piotr Gabryel, Tomasz Wróblewski czy Waldemar Łysiak.

Celem Pawła Lisickiego, szefa nowego tygodnika, jest stworzenie tytułu, który wypełni miejsce po "dawnym" "Uważam Rze". - Mogę obiecać jedno: tak jak dawne "Uważam Rze" będzie to pismo całkiem niezależne. Prawicowe i konserwatywne, odważne i krytyczne, ale nie partyjne - zapowiada Lisicki o swoim nowym serwisie.

Nazwa "Tygodnik Lisickiego" jest, jak informuje jego redaktor naczelny, tymczasowa. - Zgodziłem się tymczasowo użyczyć temu projektowi swojego nazwiska. Wbrew nazwie nie jest to jednak pismo moje, ale wspólne - napisał Paweł Lisicki.

Pierwsze artykuły są już dostępne na stronie Tygodniklisickiego.pl.

Zobacz także
Komentarze (77)
TygodnikLisickiego.pl już w sieci. "Niezależność daje siłę"
Zaloguj się
 • jerjar

  Oceniono 190 razy 98

  "tylko niezależność daje prawdziwą siłę"

  Od czego niezależność?

  Sam sobie sterem, jestem naprawdę zupełnie niezależny od układu rządzącego, a moje poglądy chyba w kazdej sprawie są inne niż tych panów publicystów.

  Obawiam się, że są jak najbardziej zależni. Od osobistych frustracji i złych emocji.

 • i_am_keyser_soze

  Oceniono 165 razy 89

  Aha to wcześniej nie byli niezależni? A twierdzili że są. Kłamali wtedy czy teraz? O co zakład, że najdalej za 3 miesiące się pożrą i podzielną na tych jeszcze bardziej niezależnych i tych jeszcze bardziej niezależnych od tych bardziej niezależnych. Prawicowa publicystka to czysta kpina.

 • fakiba

  Oceniono 152 razy 62

  No to będzie zamachowo -wybuchowo jak te gwiazdy dadzą upust swojej fantazji

 • wilkor111

  Oceniono 146 razy 58

  gmyz i wildstein - recepta na katastrofę gotowa, nawet bez trotylu

 • djemen

  Oceniono 114 razy 56

  Czekam na TygodnikSemki.pl oraz TygodnikWildsteina.pl oraz TygodnikGmyza.pl.

  A podobno to tylko Lis jest zakochany w sobie.

 • litrahalf

  Oceniono 113 razy 55

  Nieazależność!? Od czego?! Wraźnie od rzeczywistości, przyzwoitości i zdrowego rozsądku. To samo mocno cuchnące danie w nowym opakowaniu. Kiedy, ja człowiek o konsewatywnych poglądam, doczekam się poważnej i kompetentnej prawicowej publicystyki zamiast czegoś co za nią się podaje będąc po prostu propagandową obsługą narodowo-socjalistycznej partii Kaczyńskiego.

 • chichocik

  Oceniono 125 razy 53

  "będzie to pismo (...) nie partyjne"

  Dobry dowcip...

 • rocznik59

  Oceniono 109 razy 43

  Jedynie od czego ten tygodnik może być "niezależny", to od prawdy. Tak już wcześniej bywało z URze. "Nie partyjne pismo" - takiej bzdury dawno, oj dawno nie słyszałem.

 • kongreszydowski

  Oceniono 122 razy 40

  Tanie dranie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje