TygodnikLisickiego.pl już w sieci. "Niezależność daje siłę"

17.12.2012 13:07
Dla

Dla "Tygodnika Lisickiego" piszą autorzy związani wcześniej z "Uważam Rze" (Fot. tygodniklisickiego.pl)

"Wspólne pismo autorów, którzy wierzą, że tylko niezależność daje prawdziwą siłę" - pod takim hasłem ruszył nowy serwis internetowy Pawła Lisickiego. Pod adresem Tygodniklisickiego.pl znajdziemy już pierwsze artykuły publicystów związanych wcześniej z "Uważam Rze".
Jakich autorów znajdziemy na stronach nowego serwisu? Szkielet redakcji "Tygodnika Lisickiego" tworzyć będą przede wszystkim prawicowi publicyści, którzy odeszli bądź zostali zwolnieni z "Rzeczpospolitej" lub "URze". Na razie znaleźli się wśród nich m.in. Cezary Gmyz, Rafał Ziemkiewicz, Piotr Semka, Bronisław Wildstein, Piotr Gabryel, Tomasz Wróblewski czy Waldemar Łysiak.

Celem Pawła Lisickiego, szefa nowego tygodnika, jest stworzenie tytułu, który wypełni miejsce po "dawnym" "Uważam Rze". - Mogę obiecać jedno: tak jak dawne "Uważam Rze" będzie to pismo całkiem niezależne. Prawicowe i konserwatywne, odważne i krytyczne, ale nie partyjne - zapowiada Lisicki o swoim nowym serwisie.

Nazwa "Tygodnik Lisickiego" jest, jak informuje jego redaktor naczelny, tymczasowa. - Zgodziłem się tymczasowo użyczyć temu projektowi swojego nazwiska. Wbrew nazwie nie jest to jednak pismo moje, ale wspólne - napisał Paweł Lisicki.

Pierwsze artykuły są już dostępne na stronie Tygodniklisickiego.pl.

Zobacz także
Komentarze (77)
Zaloguj się
 • robwinnicki

  Oceniono 2 razy 0

  Wojna Narcyzów-Lisicki vs Karnowski

  Nowy tygodnik? Kolejny dowód że w 'Uważam Rze' Lisickiego i Karnowskiego trzymała razem tylko gruba kasa od Hajdarowicza. Zaraz po wyrzuceniu biegną i zakładają nowe, OSOBNE tygodniki. Czyli wojny Narcyzów i wpatrzonych w siebie MegaMegalomanów ciąg dalszy...
  I jakaż skromność Lisickiego - nadał tygodnikowi swoje imię...
  Jaki będzie JEGO kolejny tytuł? 'Jestem Bogiem'?

 • szats69

  Oceniono 2 razy 0

  niezależność od kogo czego? Bycie antyrządowym to nie oznacza od razu niezależności, bycie proPiS to nie jest niezależność, ale propagandowa gazetka - tyle że w drugą stronę.

 • kowalskyy49

  Oceniono 2 razy -2

  Wszedłem na stronę tego tygodnika, przeczytałem listę autorów i wyszedłem.

 • batura3

  Oceniono 1 raz -1

  hahahahahahahahaha - a dlaczego wcześnie nie zalozyli takiego pisemka????:):):) Śmieszni faceci:)

 • sinol_wybrzydzacz

  Oceniono 2 razy 0

  Zważywszy na tożsamość poglądów "niezależnych dziennikarzy" z kręgów rzepy oraz pewnej partyjki zwanej pisuarem mamy do czynienia z ciekawym zjawiskiem bytów równoległych (a śp. Fikus w grobie się przewraca). Skoro jednak założymy, że deklaracja jątrząco-ujadających gryzipiórków jest prawdziwa, to należy rozważyć inne wyjście. Może to oni prowadzą niedoprezia i cały pis na smyczy? Przy takiej wolności proponowałbym jednak eliminację z kręgu autorów durniów i karierowiczów, których w tym składzie aż nadto, i skierowanie pisuaru na tory rozumu. Skoro to on powtarza wszystko za czołowymi "bublicystami" dawnego urze, może da się wpuścić w kanał rozsądku???

 • tenare

  Oceniono 1 raz -1

  Proponuję jeszcze założyć kanał niezależnej telewizji na YouTubie.

 • tad-tad

  Oceniono 3 razy 1

  Fajnie jest, Lisicki tworzy coś nowego i niezależnego, ale od czego to będzie niezależne, od rozumu, przyzwoitości, czy też od zdrowego rozsądku? Sądząc po składzie ekipy, będzie to prawicowy odpowiednik Nie , tyle że robiony bez polotu i talentu, ale to jest wolny kraj , i każdy może robić wszystko co mu w duszy zagra. Powodzenia, na nowej drodze , byle nie trzeba było tego czytać.

 • eurotruppo

  Oceniono 3 razy 1

  mysle ze warto to na to zerknac!wpolityce.pl/artykuly/42856-szwedzcy-narodowcy-manifestowali-pod-domem-stefana-michnika-stalinowskiego-sedziego

 • arno-ger

  Oceniono 4 razy 2

  Jaka niezależność p.Lisicki ? Przeciez pana pryncypał i ideowy guru caly czas powtarza, ze tu nie ma niezależnosci !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje