Komentarze (454)
Piętak: Kaczyński dał się zmanipulować. Na naszych oczach powstaje PiS bis
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ador43

  Oceniono 42 razy 40

  Agent kurdupel ma zlych doradcow , gorszym jest czlonek Zbrodniczego wzgledem Narodu Polski ,katolickiego zakonu redemptorystow rydzyk.Jego rady i niby poparcie dla dzialan kurdupla mialy na celu podzielenie naszego spoleczenstwa na gorszych i lepszych.W zupelnosci rydzykowi sie to udalo i tylko on czuje sie zwyciesca.Rydzyk wypelnia testament germanskich zalozycieli tego zakonu, ktory w czasach przedrozbiorowych szpiegowal na rzecz germanskich zaborcow.Ten zbrodniczy,katolicki zakon robil to tak dobrze ze stracilismy niepodleglosc na 123 lata.Mimo ustawy Sejmu Polski z roku 1808 w ktorej zakazano na ZAWSZE jakiejkolwiek dzialalnosci tego zbrodniczego zakonu,zakon ten dziala i szkodzi Polsce.Ustawa ta nigdy nie zostala anulowana ,to bydlo nielegalnie dziala w naszych granicach,pluje na nas i wole naszych przodkow a my jeszcze tych zbrodnisrzy utrzymujemy funduszem koscielnym.Jest mi wstyd za nasz parlament ktory tych katolickich zbrodniarzy toleruje i pozwala na dzialania w granicach Polski.Hanba.Kurdupel myslac o poparciu zaprzedal sie wrogowi Narodu i Polski,ktory mowiac slowa POLSKA OJCZYZNA ma mine jakby w gebe wzial cos zepsutego.Precz na ZAWSZE zbrodniczemu ,katolickiemu zakonowi refemptorystow z granic Polski na ZAWSZE precz.

 • wojtek.08

  Oceniono 39 razy 39

  Czego by o Kaczyńskim nie mówić, wszystko sprowadza się do jednej cechy, która praktycznie eliminuje go z grona ludzi chcących rządzić krajem. Ta cecha to brak instynktu zamozachowawczego. W połączeniu z emocjonalnymi wypowiedziami i zachowaniami oraz obsesjami, zapewne prędzej czy później wyląduje w skrajnych rejonach sceny politycznej popierany przez takich jak on desperatów.

 • 4head

  Oceniono 39 razy 39

  A może prezes znowu jest na prochach i mówi to co mówi bo nie jest sobą, tak jak podobno nie był w czasie kampani prezydenckiej 2010?

 • wiktoridanna

  Oceniono 38 razy 38

  Pan Piętak, jak widać, zna bardzo dobrze mentalność tego środowiska i najpewniej ma rację: wszyscy w PiS widzą, że potrzebne są zmiany, ale utknęli w matni. Może tak być, że Macierewicz, jako postać absolutnie skrajna, jest zdecydowany to przeciąć. Ma szanse, bo w PiS chcących "dorwać się do miodu" jest wielu. Ale to ich wesoły problem. Czy to dobrze dla nas, ludzi spoza PiS, i dla Polski? Może ... dobrze, pod warunkiem, że stanie się to szybko i nie zdążą doprowadzić w tym społeczeństwie do jeszcze większego szaleństwa i ich plan się nie powiedzie. Wiedzą, że demokratyczną drogą nie dojdą do władzy przez najbliższe 100 lat., więc mogą próbować prowokować. Jeśli ta próba się nie powiedzie, to już koniec z PiS na b. długo! Jeśli jednak ta indoktrynacja społeczeństwa potrwa dłużej - może być różnie i to szaleństwo skończy się jakąś jatką.
  Co do ukarania kogoś z rządu przez Tuska: Nic by to nie dało, przeciwnie - PiS uczepiłby się tego i dalej "prułby sweterek", stawiając coraz większe zarzuty i wymagania. To byłoby zgubne. Poza tym: w tej katastrofie zginęli przedstawiciele różnych partii, ale tylko PiS gra trumnami, więc jest jasne, jak słońce, o co mu NAPRAWDĘ chodzi....

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 40 razy 38

  Czy ten Piętak się urwał z choinki? Prezesik gdyby był skromnym człowiekiem, to nie żyłby jak magnat w willi, nie utrzymywałby kierowcy i 8 ochroniarzy - WYPIER.DALAĆ !!!

 • cyklista

  Oceniono 38 razy 38

  Po co pan Piętak kombinuje. Kaczyński chce władzy. WŁADZY! Za wszelką cenę. Chciał robić kampanię na grobach katyńskich, to co me teraz wyborcze harce na kilku grobach smoleńskich.

 • maaac

  Oceniono 36 razy 36

  Współczuję takim ludziom. Oni przez pamięć dawnych lat, przez odczuwaną empatię pielęgnują ZŁO. To co mówił o Kaczyńskim to prawda. I to o tragedii, i pewnie to kim KIEDYŚ był Jarosław Kaczyński. Tego kogoś jednak już nie ma, a jego osobista tragedia NIE usprawiedliwia tego co czyni. NIE usprawiedliwia też tego wszystkiego co się dzieje wokół niego. Jeżeli pozwolił by się do niego zbliżyli cynicy - to widać tak było mu wygodnie. Tak samo jak ślepota na to co przez lata robił NAPRAWDĘ Macierewicz. Bo to co robił a co mówił, że robi i jak to usprawiedliwiał to bardzo różne sprawy.

 • vomitorium1

  Oceniono 35 razy 35

  “... A ona degeneruje i demoralizuje ...“
  to nieprawda
  to nieprawda
  pan prezes
  nie jest
  zdemoralizowanym degeneratem (!)
  (a kim jest
  w następnym
  odcinku
  wyjaśni
  pani prof jadwiga staniszkis)

 • rafall09

  Oceniono 33 razy 33

  każdy sposób jest dobry jeżeli efektem będzie wyeliminowanie tego szkodnika z polityki

 • vitruvius

  Oceniono 32 razy 32

  W interesie Polski jest upadek PiS, Jarusia i wszelkich PiS zakonów czy sekt typu PC, Smoleńskie, Helowe czy czort wie jakie. Polsce potrzebna jest odpowiedzialna opozycja a nie KOLEJNY KREOWANY WIZERUNEK JARUSIA i mu podobnych. Pan Piętak sprawia wrażenie sensownego i wiarygodnego, ale chyba nie do końca widzi ogrom Jarusiowej destrukcji. Nie ma taż, że car to dobry (nawet kiedyś, bo dziś widzi czarno), a Antoś to bee i statuła historyczna. Trochę to sprzeczne, ale dobry krok w dobrą stronę.

 • maciej_aszek

  Oceniono 33 razy 31

  Dobry post!

  A smutne jest to, że jak Kaczyńskiego zabraknie, to ktoś jego miejsce zajmie (nie chodzi tu o przywództwo w PiS) i może to być niestety jeszcze bardziej zdolny nawiedzony zbawca Narodu z bardziej atrakcyjnym "pakietem obietnic", a wtedy liczba idiotów w Polsce wzrośnie z 20% do 30-40 a to już może prowadzić tylko i wyłącznie do narodowej tragedii!

 • tp70

  Oceniono 34 razy 30

  Ta cała banda pisowska plus GP z Sakiewiczem plus Rydzyk z radiem maryja to najkoszmarniejsze zło w Polsce
  Życzmy sobie w Nowym Roku żeby ich wszystkich szlak trafił
  Ja nie chcę żeby moje wnuki musiały żyć w kraju, w którym działa ta cyniczna chołota z tą pokraką rydzykiem, kaczyńskim,macierewiczem, sakiewiczem. Co za straszne nieszczęście dla Polski!!!!

 • szczemirek

  Oceniono 30 razy 30

  Nie zamierzam nikomu współczuć! Oni wzięli i biorą olbrzymie pieniądze z naszej, wspólnej kasy i lekceważą Nas! Nie dbają o dobro Polski tylko uprawiają swoje gierki w imię własnych, chorych ambicji i kasy! Na pohynel z nimi!

 • konrad.ludwik02

  Oceniono 29 razy 29

  Panie Piętak - nie tak było, aby Jarosław pytał o cokolwiek Lecha, to Lech pytał o wszystko Jarosława!
  A co do tragedii jaka przeżył Jarosław Kaczyński: co powiedział Lechowi przez telefon satelitarny Tupolewa? Jeżeli sugerował mu, że ze względów prestiżowych należy mimo mgły spróbować lądować w Smoleńsku i przekazał pilotom decyzję na jaką czekali - nic dziwnego, że czuje wyrzuty sumienia!

 • jodlo

  Oceniono 25 razy 25

  A jednak w tym, co mówi Piętak, jakaś cząstka prawdy jest. Istotą Sierpnia 80 i później, była wola dialogu i kompromisu po obu stronach. I skończyło się to 04.06.1989 r. Następne lata to permamentna walka o władzę, w demokracji niezbędna, ale demokracja, to też budowanie, to kompromis. A tego, z chwilowymi przerwami, cholernie brakuje.

 • majuufes

  Oceniono 24 razy 24

  Przesłanie wypowiedzi p.Pietaka jest proste.
  "Zostawcie wszyscy Jarka w spokoju , bo przyjdzie Antek i wtedy dopiero bedzie sie działo"
  Pomijając bardzo ładny koleżeński gest obrony Jarusia, to z jednym należy się zgodzić.
  Sam Macierewicz to zagrozenie dla Polski wieksze niż, talibowie, pijany Putin, wypędzeni babci Steinbach, szarańcza i powódź razem wzięte.
  A Macierewicz skombinowany z Sakiewiczem i popierany ( a ma tam zdecydowanie silniejszą pozycję niż Jaruś) przez Tadzia z Torunia, stojacy na czele jakiejkolwiek liczącej się partii , że o władzy nie wspomnę, to bedzie dla Polski tragedia tej miary ,że będziemy z czułością i nostalgią wspominać komunę , Hitlera czy czasy zaborów.

 • ziutka333

  Oceniono 24 razy 24

  Jareczku pan Piętak ma rację. Nie wyobrażasz sobie jaką siłę ma Sakiewicz w klubach Gazety Polskiej i wiedz, że w razie czego członkowie tych klubów pójdą za Sakiewiczem a nie za Tobą

 • welarg

  Oceniono 24 razy 24

  "Gubałówka" to bardzo uprzejmy komplement. Bardziej odpowiednie porównanie geograficzne to Żuławy Wiślane.

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 23 razy 21

  Ante, prezesik, Piętak czyli kolejny odcinek telenoweli "Psychiatryk wolski" :)

 • cillian1

  Oceniono 22 razy 20

  "lekceważycie nasz ból"

  oni lekceważą Polaków ból, i raczej nie ma on nic wspólnego ze LK czy Smoleńskiem!

 • zigzaur

  Oceniono 19 razy 19

  Kaczyński jest bardzo niedointernowany. Jego działalność opozycyjna jest zaś mocno niewiadoma. Niewiadomska wręcz, powiedziałbym.

 • jerzysm42

  Oceniono 18 razy 18

  Kaczyńskim manipuluje przede wszystkim szaleństwo, które nasiliło po spowodowaniu przez niego śmierci brata (innymi osobami jarek się nie przejmuje). Macierewicz, Błaszczak, Hofman, i inne pachołki szaleństwo to tylko potęgują, podrzucając mu różne tematy. Jarek się błaźni, a oni kombinują jak przejąć schedę.

 • d25

  Oceniono 18 razy 18

  Dlaczego wszyscy zapominają że pod Smoleńskiem zginęli nie tylko ludzie z PiS ale również z PO, SLD, PSL i wielu bezpartyjnych!

 • totapis500

  Oceniono 18 razy 18

  Czy Hofman,Błaszczykowski i JOJO też wydadzą oświadczenia o swych " bochaterskich " wyczynach w czasie stanu wojennego,wpóśącili w tunel gnoma bo myśleli że głupi lud kupi jego bajki,ten pajac do dziecka był tchórzem i nie zrobi z siebie bvojownika bo wcześniej czy póżniej wyląduje w wariuatkowie.

 • kniazwitold

  Oceniono 17 razy 17

  Ile jeszcze razy, jacyś dziwni ludzie, będą tłumaczyć Kaczyńskiego z głupot i idiotyzmów które wygaduje?

  Niedawno Staniszkis, teraz ten Piętak, potem Hoffman - ciągle ktoś tłumaczy i usprawiedliwia bzdury, insynuacje i niedorzeczności Kaczyńskiego.

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 21 razy 17

  to bład dyskutować z PISowcem - to jak rozmawiać z roslinką - inny poziom swiadomosci, nigdy nie uzgodnicie nawet podstawowych prawd

  kazdy kto jest w PIS, był w rzadzie PIS (dotyczy to takze oszołoma sikorskiego, który ponoć zawsze w sejmie dodaje na koncu zdanie 'i nalezy zburzyć pałac kultury') lub tylko głosuje na PIS, jest kompletnie i nieodwołalnie nienormalny, a jakakolwiek z nim dyskusja jest bezcelowa

  szaleńców się ignoruje lub leczy - a to że od czasu do czasu powiedzą coś zgodnego z prawdą (typu dzis pada snieg), nie oznacza, że ich postrzeganie rzeczywistosci ma z tą FAKTYCZNĄ rzeczywistoscia jakiekolwiek punkty stycznosci

 • wicipinski

  Oceniono 17 razy 17

  kolejna odsłona batalii PIS kontra reszta świata, ten groteskowy człowieczek nie może znieść, że jego brat zginął w pospolitej katastrofie.

 • hieronim_kowalski

  Oceniono 19 razy 17

  Od dawna wiedziałem, że następcą Kaczyńskiego będzie Maciorewicz. Dostał polecenie zniszczenia WSI bo tam były akta Informacji Wojskowej a wśród nich teczka Rajmunda Kaczyńskiego. Jarosław wiedział, ze gdyby ta teczka została ujawniona to byłby koniec karier politycznych obu Kaczyńskich. Stąd cała akcja wywożenia akt do BBN. Cała lustracja WSI to była jedna wielka lipa bo chodziło o tę jedną teczkę i ludzi, którzy o niej wiedzieli. Maciorewicz oddał teczkę Jarosławowi ale z pewnością zrobił kopie i odtąd ma Jarusia w garści. Nie może go teraz wysadzić z siodła ale pewnie planuje coś brzydkiego gdyby Jaruś nie chciał ustąpić. Zapewne odejście Jarka nastąpi po kolejnych przegranych wyborach - stary konspirator Maciorewicz jest cierpliwy bo musi znaleźć wiarygodne uzasadnienie puczu..

 • miaukota

  Oceniono 17 razy 17

  "...Jarosław Kaczyński jest politykiem odpowiedzialnym..." I w tym momencie pan Piętak dał dupy.

 • pogostarek

  Oceniono 13 razy 13

  Jak Kaczynski nie ma co robić to niech się weźmie do uczciwej pracy, a Macierewicz niech stanie na kolumnie Zygmunta i już tam zostanie. Będzie kolumna Herosa Antosia.

 • em-pex

  Oceniono 13 razy 13

  Coś w tym jest, potwierdza to jednak fakt, że Jarek stracił poczucie rzeczywistości a Macierewicz i Sakiewicz zbijają kapitał. Cokolwiek by nie powiedzieć to istna Paranoja i Schizofrenia...

  empe-blog.blogspot.com/

 • ciotka_ltd

  Oceniono 15 razy 13

  Pisze o tym nie od dzis i...trzymam z Pietakiem: Kaczynskiemu-mitomanowi wydaje sie, ze rzadzi, gdy tymczasem jest cynicznie wykorzystywany, i to przez neo-naziolska mlodziezowke, pod ktora przymierza sie Sakiewicz, bo ten zbratalby sie z samym diablem, aby skorzystac.
  A Macierewicz? Fakt, to ten kto nie tylko produkowal 'haki', ale i ma 'haki' - Beria jak w pysk strzelil, choc z geby bardziej do Felusia podobny; straszna postac.;)
  Niemniej chce tu zadac pytanie: czy to naprawde odwazny w swoim czasie do szalenstwa bohater KOR i Solidarnosci, co zawsze mial wiecej szczescia niz rozumu (np.iscie filmowa ucieczka z internowania chocby! Przy tym kozuch Bujaka to betka), ktory de facto w opozycji byl wszedzie, wszedzie swoj nos wsadzal: od Kuronia w koszulce z 'Che' po Olszewskiego z krucifiksem na piersi, czy tez - pardon za sama tak swietokradcza mysl - wyjatkowo cenny agent Kremla z doskonale i cierpliwie budowana 'legenda'?
  Coz, wolno 'gdybac' Antkowi, wolno 'gdybac' i o Antku...

 • partia

  Oceniono 13 razy 11

  Demagog nie może tkwić w opozycji. To go zabija bo opowiadanie bredni o własnej nieomylności i potędze skontrastowane z rzeczywistością nieodwołalnie pogrąża demagoga w śmieszności. Gdyby Gitlier nie miał oparcia we wszechobecnych ss i sa i musial polegać wyłącznie na swoich karykaturalnych wrzaskach szybko by stracil zachwyt niemieckich mass. Podobnie Mussolini, ten też był postacią karytkaturalną choć na inny sposob. Kaczyński jest głupi i śmieszny. Intelektualnie i wizerunkowo. Jedyną cechą jaka go predestynyje do bycia politykiem to wytrwałość, ale to za mało. Jego pomysl na politykę ogranicza się do grania na emocjach dołów spolecznych, podobnie jak H. czy M. Ale to dobre na początku walki o władzę. Żeby nie stracić poparcia plebejów potrzeba sukcesu, imponowania plebsowi siłą. Inaczej zalety stają się wadami. Demagogiczny żar słów staje sie śmieszny. Stąd odwoływanie sie do ulicy, stąd alians z kibolami i naszymi wioskowymi nazi. Rozpaczliwe poszukiwanie jakiegoś objawu siły, jakiegoś potężnego muskułu ktory by można wyprężyć przed oczamy zwolenników. A tu nic, żadnych objawow mocy. Tylko zacietrzewiony zramolały kurdpelek-grubasek z popsutym uzębieniem. Jak taki ramol ma prowadzić bohaterski naród do ostatecznego zwycięstwa nad złem? Za długo już obiecuje, pieni się, atakuje wroga bełkotem. Tego spragniony wodza giganta plebs dlugo nie zniesie. Jedyne co w tej sytuacji nasz zdziadziały tłuścioszek może zrobić to eskalować napięcie, oskarżąć coraz zajadlej, straszyć coraz większymi strachami. Czyli powiększać kontrast pomiędzy prezentowaną megalomanią a faktyczną niemocą, aż po nieodwołalne stoczenie się z śmieszność nie do pokonania. Gdyby nie katastrofa ten moment nadszedl by już dawno. Po głupiej klęsce w roli premiera, po kompromitującej koalicji z politycznymi pornografami dziadek Kaczor już by rok, dwa temu został zagryziony przez swoich pretorian. Katastrofa (excusez-moi le mot) spadła mu dosłownie z nieba, przywrociła wiarę we wlasną moc, zmobilizowała tłumy. Mógł dziadek udawać, że to dla niego naród gromadzi sie na Krakowskim. Ale i ten kapitał musiał zostać zmarnowany. Śmieszność atakuje jak woda przesiąkająca przez waly w czasie powodzi. Wiedzą to ci co "robią w mediach". Oni przede wszstkim! Dlatego to oni będą pierwsi w akcji pozbywania sie zgranego Kaczora. Sakiewicz z Rydzykiem stworzą nowego wodza. Z tym, że teraz to nie bedzie jakis samorodny talent ale starannie zaprojektowany mocarz zdolny natchnąć emerytów nadzieją na lepsze jutro. Kim będzie ten na ktorego przyjście czekamy? W kogo idea mocarstwowo-patriotyczna wcieli sie tym razem? Warto pożyć jeszcze trochę żeby zobaczyć i posluchać. Będą jaja do kwadratu. Partia wam obiecuje!

 • jackie53

  Oceniono 11 razy 11

  Wszystko się zgasza panie Piotrze, tylko dlaczego Tusk miałby kogokolwiek dymisjonować? Czyżby pan hołdował powiedzeniu, że "kowal zawinił a cygana powiesili"? I jeszcze jedno; zapomina pan, że na pokładzie samolotu, nie tylko był prezydent wraz z małżonką.

 • 3.janusz

  Oceniono 11 razy 11

  xx

  Zawsze uważałem,że Jarosław Kaczyński jest słabym,zakompleksionym człowiekiem.Tylko jemu i zmanipulowanym starym ludziom wydaje się,że jest mężem stanu,do czego walnie przyczynili się jego pochlebcy korzystający z profitów płynących z uprawiania polityki.
  Nie uważam też,że jest (jak mówią niektórzy) człowiekiem inteligentnym.Gdyby był takim,potrafiłby bardziej trafnie ocenić swoją wartość i nie ulegać manipulacjom.
  Ten niedostatek inteligencji powoduje wiarę w "lizanie" otaczających go faryzeuszy i coraz bardziej rozdyma jego już i tak -niczym nieuzasadnione- WIELKIE EGO.
  Staje się coraz bardziej sfrustrowany,a ponieważ nie potrafi mieć przyjaciół,którzy otworzyliby mu oczy,brnie coraz bardziej w śmieszność (vide ten sławetny wywiad).
  Jest coraz bardziej żałosny,ale (niestety) groźny - nie wolno go lekceważyć.

  xx

 • rezun-one

  Oceniono 11 razy 11

  Sasina Tusk zdymisjonować nie mógł. Komorowski tego nie zrobił.
  Okazuje się że Kaczyński to biedny człowieczek.
  W 1981 roku zmanipulowała go SB-ecja nie internując go, potem ludzie z jego własnego sztabu wyborczego
  dosypali mu prochów do korytka a ostatnio miesza Macierewicz z Sakowiczem.
  Tylko kto pozwolił tym dwóm wyrość, krasnoludki?
  Dołóżmy jeszcze Kamińskiego z agentem Tomkiem i mamy PiS w komplecie.
  Kaczyński zbudował misterny aparat terroru i propagandy.
  Tylko on sam, niewinny, pokrzywdzony, nieszczęśliwy, dobry Car.
  Gdyby wiedział co wyprawiają jego ludzie to ..... ho,ho, naprawiłby wszystko w mig.
  Tylko on w dobroci swojej wybacza wszelkie błędy współpracownikom.
  Sam jest tak wspaniały jak Rydzyk a może nawet bardziej?

 • yani-51

  Oceniono 11 razy 11

  cyt...."Piętak dodał, że jego zdaniem Donald Tusk po katastrofie smoleńskiej popełnił zasadniczy błąd. - Zabrakło dymisji kogokolwiek

  tak to prawda p.Tusk mogl , chociazby sprzataczke ,lub babcie klozetowa podac do dymisji,
  ,,,,nie winne no to co..?
  Jarus bylby zadowolony ,a to w/g p.Pietak mialoby znaczenie....

  kompletne b z d u r y...... p.Pietak.......

 • kralik111

  Oceniono 13 razy 11

  Mi sie to w glowie nie niesci. Byly opozycjonista, czlowiek, ktory narazal swoje zycie walczac z systemem w PRL po latach domaga sie od wolnego, demokratycznego rzadu, by dzialal w dokladnie taki sam sposob, jak dzialaly rzady RPL-u.
  Czy ten biedy czlowiek juz zapomnial czym byly zwolnienia polityczne?

 • mojepsy

  Oceniono 10 razy 10

  Jeżeli sześćdziesięcioparoletni facet bezczelnie kłamie, to gdzie tu jakieś "zmanipulowanie"?

 • niktwazny126

  Oceniono 14 razy 10

  Kaczyński przeżył wielką tragedię. Jeszcze się z nią nie pogodził. Za dużo w nim osobistego dramatu, żalu, oskarżeń, żeby mógł obiektywnie oceniać i sprawiedliwie postępować. Dlatego od pierwszego dnia po katastrofie powinien być odsunięty od sprawowania jakiejkolwiek funkcji.

 • minipolak

  Oceniono 12 razy 10

  "Przeżył wielką tragedię i przeżywa ją cały czas"
  Wodza definiuje to ze nie patrzy na tragedie ale w przyszlosc.
  Kaczysnki jest malym mizantropem i nic wiecej.
  Lider z niego taki ze powiem ze jest zerem.

 • cracken001

  Oceniono 12 razy 10

  ?????Czy ja dobrze widze??? Cyt-"
  Piętak dodał, że jego zdaniem Donald Tusk po katastrofie smoleńskiej popełnił zasadniczy błąd. - Zabrakło dymisji kogokolwiek z rządu. Donald Tusk wysłałby sygnał do przeciwnej strony, że czuje wspólnotę losu"

  CO TO MA BYC???? czyli po to aby ten zalosny kurdupel dobrze sie poczul,nalezy zlozyc w ofierze czyjac glowe??? A najlepiej kilka...albo caly rzad powinien podac sie do dymisji,aby ten plugawy konus mial dobre sranie????
  Tobie Pietak(a moze Petak) ta dzialalnosc opozycyjna mocno zaszkodzila!!! Macierewicz "bohaterem narodowym"??? Widocznie mamy chyba kilka narodow!! Ten skrajny DEBIL,bedzie w oczach Polakow TYLKO debilem,i NIKIM wiecej. Wy obywatelu Pietak zajmijcie sie moze filatelistyka,bo pleciecie,az zal jaj skreca

 • aqqwa

  Oceniono 9 razy 9

  Ciągle słyszę jak to biednego prezesa ktoś podpuszcza, a to Putin, a to dziennikarze z polskojęzycznych mediów, a to Tusk, a to trotyl, a teraz nawet sam Macierewicz. Co to, Kaczyński jest bezwolną kukłą, że sam nie wie co gada? To po co nam taki niezrównoważony gó...arz?

 • blue911

  Oceniono 9 razy 9

  Byc wspolodpowiedzialnym za tragedie,ktora sfabrykowal Lech Kaczynski ze swoja swita I jeszcze osmieszyl nas przed swiatem???! Co jeszcze, zdegenerowane prawaki wymysla!

 • piss.off

  Oceniono 9 razy 9

  .
  pis-miernoty opluwają się wzajemnie........ bezcenne

 • ciotka_ltd

  Oceniono 11 razy 9

  @ roztoka

  Buhahaha!!! Ty to chyba 'prawdziwy Polak' skoro wlasnej historii nie znasz.:)
  "Pilsudski w ogole nie mial czasu dla rodziny". Taaa... Najpierw sie na cale zycie (jesli wierzyc dziadkowi Gertychowi) pogryzl smiertelnie z Dmowskim o piekna pania Juszkiewiczowa, nawet wyznanie dla niej zmienil, by juz po uplywie raptem paru lat miec na boku Ole Szczerbinska, z ktora mial dwie corki: Wandzie i Jadzie, obecnie tesciowa Onyszkiewicza. I tak Pilsudski zyl ' na dwie rodziny' prawie 15 lat, by dopiero po smierci Marii, ktora przez wszystkie te lata odmawiala rozwodu, moc sie z Aleksandra ozenic i dac swoim corkom swoje nazwisko. Z rodzina sie niemal nie rozstawal, mieszkajac z nia w Belwederze, a pozniej w Sulejowku. Zachowalo sie wiele bardzo rodzinnych fotografii Marszalka.
  A ksiaze Giedroyc? Coz, przed wojna mial jeszcze czas na zalozenie rodziny - robil kariere. Potem wojna mu najlepsze lata zabrala, a po wojnie jako stateczny 40-latek zajal sie "Kultura". Niemniej w przeciwienstwie do twego starego kawalera nigdy nie byl ni niechlujem, ni samotnikiem - kochal ludzi, wychodzil do ludzi i przez dlugie lata zyl w Maisons-Laffitte w prawdziwej komunie ze swa "Kultura", Herzami, Czapskim i ponoc...kogutem, ze koczujacych polskich uchodzcow i wypedkow nie wspomne. Zreszta porownywanie tych ludzi to znow jak porownanie Zulaw z Everestem.:)

 • 1966jerry

  Oceniono 15 razy 9

  takich " bohaterów " w walce z komuną w stanie wojennym i po jakim był Kaczyński jest na ul.Wiejskiej w Warszawie całe multum !!!! jeśli Kaczyńskiemu trudno byłoby zarzucić kombinatorstwo i matactwa co się tyczy kasy ( z tą skromnością to lekka przesada ,bo będąc od lat nikim wydaje na swoją ochronę miesięcznie równowartość kilkunastu emerytur zwykłych obywateli ) ,to cała reszta pod płaszczykiem swoich "dokonań " w walce z komuną nieźle sobie radzi.,normalne qrewskie knury przy korycie i nie dotyczy to naturalnie tylko pisdzielców .,zwykłe pie...ne knury przy korycie ze swoimi brudnymi racicami !!!!! większość tych ,którzy wywalczyli tą wolność liczy grosiątka od - do ,a wielu z nich przymiera głodem.,takie to qrewskie państwo - czysta obłuda rządzących napletów !!!!

 • piemont12

  Oceniono 10 razy 8

  Znalezione w sieci;

  jacmenos
  8 godzin temu

  "zawsze najwięcej kłopotów jest ze sprzątaniem .To chyba niejaki Szwejk mówił ,że poprawiać po idiocie to jeszcze nie tragedia . Największy kłopot zaczyna się gdy idiota jest na dodatek bardzo pracowity . Wtedy nikt nie nadąży po nim sprzątać . Od pewnego czasu mam wrażenie ,że po Kaczyńskim sprzątanie będzie trwało lata ."

  Nic dodać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX