Duże zachmurzenie, deszcz i ślisko - pogoda na niedzielę i poniedziałek

16.12.2012 07:54
W niedzielę w Polsce dużo chmur. Na zachodzie i południu kraju opady deszczu, na pozostałym obszarze deszcz ze śniegiem i śnieg. Lokalnie na północy kraju może pojawić się gołoledź. Temperatura maksymalna przeważnie od 0 st. do 3 st., tylko na północnym wschodzie -1 st.
Wiatr słaby i umiarkowany, na północnym wschodzie porywisty, z kierunków południowych i tam wiatr powodował będzie zawieje i zamiecie śnieżne. W nocy z niedzieli na poniedziałek zachmurzenie duże. Na północy kraju miejscami mgła ograniczająca widzialność od 500 m do 900 m.

Deszcz ze śniegiem, na zachodzie deszcz

Na zachodzie kraju miejscami opady deszczu, na pozostałym obszarze opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Lokalnie na północy kraju możliwy opad marznący powodujący gołoledź. Temperatura minimalna od -4 st. na północnym wschodzie do 1 st. na południowym zachodzie, lokalnie nad morzem 2 st. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków południowych.

Pogoda w poniedziałek

W poniedziałek na wschodzie kraju zachmurzenie duże, miejscami opady śniegu. Na pozostałym obszarze okresami opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura maksymalna przeważnie od 1 st. do 3 st., tylko na północnym wschodzie -1 st. Wiatr słaby i umiarkowany południowo-wschodni i południowy.

Pogoda w Warszawie

W niedzielę w Warszawie pochmurno. Okresami opady, głównie deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna 1 st. Wiatr umiarkowany i słaby, z kierunków południowych. W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Okresami opady deszczu, głównie deszczu ze śniegiem, ale możliwy też deszcz i marznący deszcz, powodujący gołoledź. Temperatura minimalna 0 st. Wiatr przeważnie słaby, z kierunków południowych. W poniedziałek zachmurzenie duże i całkowite. Okresami opady deszczu ze śniegiem lub deszczu. Temperatura maksymalna 1 st. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie południowo-wschodni.

Zobacz także
Komentarze (2)
Duże zachmurzenie, deszcz i ślisko - pogoda na niedzielę i poniedziałek
Zaloguj się
  • klapsztula

    Oceniono 5 razy 1

    W końcu zima - to i zimno być musi. Taka ciekawostka - najniższe i najwyższe temperatury w miastach wojewódzkich zanotowane w latach 1970 - 2009: citycheck.pl/index.php/pl/zycie-w-miecie/137-polska-temperatury

  • heniek_szuflada

    0

    haha no :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje