Gwiazda CNN: "Nie będziemy powtarzać nazwiska mordercy. Zapamiętajmy nie jego, a jego ofiary"

15.12.2012 10:05
Gwiazda CNN Anderson Cooper

Gwiazda CNN Anderson Cooper (Fot. JASON REDMOND REUTERS)

Masakra w szkole w Newtown w stanie Connecticut wywołała apele, by media nie nagłaśniały nazwisk sprawców tragedii. Do mediów wróciły też postulaty ściślejszej kontroli dostępu do broni. - Nie chcemy, by historia zapamiętała mordercę, tylko jego ofiary - mówił słynny prezenter CNN Anderson Cooper.
Zobacz także
Komentarze (55)
Gwiazda CNN: "Nie będziemy powtarzać nazwiska mordercy. Zapamiętajmy nie jego, a jego ofiary"
Zaloguj się
 • brutalny_cyrkiel

  Oceniono 81 razy 71

  Pomówili niewinnego człowieka o masowe zabójstwo, a teraz pieprzenie kotka za pomocą młotka. Na początek przestańcie powtarzać kłamstwa.

 • brunschwick

  Oceniono 39 razy 37

  Chamskie popisywanie swoją wyższością moralną. Przecież wszyscy już to nazwisko znają.

 • zigzaur

  Oceniono 34 razy 28

  Niezbyt mądre posunięcie. W starożytnej Grecji niejaki Herostrates podpalił słynną świątynię Artemidy w Efezie. Oprócz normalnej kary śmierci dostał karę wymazania nazwiska z pamięci. Jak widać, kara nieskuteczna.

 • pismaki_klamia

  Oceniono 47 razy 21

  To straszne wydarzenie w CT, ale czy ktoś z polskich władz wysłał kondolencje prezydentowi Syrii z powodu ostatniego odrażającego i tchórzliwego aktu terroru w Damaszku?
  24 niewinne osoby zginęły w zamachu, ale oni się przecież nie liczą tak bardzo jak obywatele USA, prawda ? Żałosna hipokryzja i podwójne standardy, niedobrze się robi !
  news.antiwar.com/2012/12/13/car-bombs-kill-24-civilians-on-outskirts-of-damascus/

 • g.r.a.f.z.e.r.o

  Oceniono 24 razy 20

  Nikt nie dbał, nie dba i nie będzie dbać o ofiary.
  masowy morderca zawsze będzie boahterem mediów i mas.

 • ergosumek

  Oceniono 22 razy 16

  Panie gwiazdo CNN, to nie jest typowy morderca z niskich pobudek, to człowiek chory psychicznie, produkt waszej zakichanej cywilizacji.
  Wyciagnijcie z tego zdarzenia wnioski, bo za tydzień może być powtórka.

 • thorngorn

  Oceniono 31 razy 15

  Zastanawiam się gdzie my żyjemy. Ja rozumiem tragedię w US, nawet nie jestem w stanie pojąć dramatu jaki przeżyli rodzice ale.......czy to naprawdę jest temat do wałkowania jako główny news w kraju po drugiej stronie oceanu?

  A tak zupełnie nawiasem mówiąc - USA to jednak dziwny kraj. Patrzę na zdjęcie gwiazdy CNN Andresona Coopera i co widzę? Twarz dwudziestolatka i siwe włosy pięćdziesięciolatka.... Z pewnością spec od image'u doradził mu żeby zostawić te włosy "bo osoba z takimi włosami sugeruje posiadanie doświadczenia życiowego i wiedzy"
  K....., czy oni nie widzą, że są śmieszni?

 • lukki69

  Oceniono 13 razy 11

  w dzisiejszych czasach im większy matoł,skandalista,morderca,czy inny zbok tym więcej szumu i sławy wokół niego.jednostki z gruntu złe i agresywne należy eliminować. potrafią torturować araba dla jakies informacji a morderce będą ochraniać.... nie da sie zataić/zapomniec sprawcy sensacji przy dzisiejszym przepływie informacji

 • bling.bling

  Oceniono 14 razy 10

  powtarzajmy nazwiska dziennikarzy, którzy z takim trudem i dylematem moralnym relacjonują dla mas te zdażenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje