Tir wpadł w poślizg, uderzyły w niego dwa auta. Cztery osoby nie żyją

15.12.2012 08:55
Policja

Policja (Policja)

Cztery ofiary śmiertelne to bilans tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy na drodze wojewódzkiej nr 329 pomiędzy miejscowościami Głogów i Jerzmanowa. Samochód ciężarowy wpadł w poślizg i stanął w poprzek drogi. Na tira najechał samochód osobowy, odbił się od niego i wpadł do rowu.
Do wypadku doszło około 1.00 w nocy na drodze wojewódzkiej nr 329 w okolicach Jerzmanowej/Głogowa w nocy zginęły 4 osoby. Samochód ciężarowy wpadł w poślizg i stanął w poprzek drogi.

"Najpierw tir stracił panowanie i stanął w poprzek drogi po czym uderzyło w niego osobowe Audi - jeden z pasażerów Audi zginął na miejscu. Gdy policjanci prowadzili czynności w tira z impetem wjechał Peugeot, który się w niego wbił. Jechało nim trzech mężczyzn, którzy zginęli na miejscu!!!" - napisał na Alert24 użytkownik emce.

- Na tira najechał samochód osobowy, odbił się od niego i wpadł do rowu. Na miejscu zginęła jedna osoba z auta osobowego, a dwie trafiły do szpitala - powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie Bogdan Kaleta. Tuż po tym w tira uderzył kolejny samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby. - Wszystkie zginęły - poinformował policjant. Droga w miejscu wypadku jest już przejezdna.

W sobotę rano na trasach regionu panują trudne warunki drogowe. Temperatura waha się w okolicach zera, a miejscami pada marznący deszcz. Drogi są bardzo śliskie. Policja apeluje o ostrożność.

Alert24 jest dla Was. Piszcie o tym, co dla Was ważne. Jak się z nami skontaktować? Kliknijcie >>
Kliknij, by przeczytać artykuł

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje