Rozenek drwi z wywiadu z Kaczyńskim: Okazuje się, że jednak był ociupinkę internowany

12.12.2012 10:15
Andrzej Rozenek w Radiu ZET wyśmiał wywiad Jarosława Kaczyńskiego dla "Gazety Polskiej". - Okazuje się, że co prawda nie był internowany, ale był wybitnym opozycjonistą, w przeciwieństwie do Donalda Tuska, który coś tam robił, ale nic ciekawego - mówi poseł Ruchu Palikota.
- Okazuje, że Kaczyński jednak był ociupinkę internowany, ale jednak nie, bo ci źli esbecy go wypuścili. Kupy się nie trzyma ta cała opowieść, bardziej jest komiczna niż wstrząsająca - drwił Rozenek.

Poseł Ruchu Palikota dodał, że w historii lidera PiS "pojawia się coraz więcej martyrologii". - Można tu wyczytać, że w niedzielę dowiedział się o stanie wojennym, będąc w kościele. A następnie spotkał gdzieś swoją matkę. Trochę to dziwne, bo on mieszkał wówczas z matką. Więc nie wiem, gdzie ją spotkał, chyba w domu - dziwił się Rozenek.

"Szedłem z domu bocznymi ulicami"

Dzisiaj w "Gazecie Polskiej" ukazał się wywiad z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, który opowiada o pierwszych dniach stanu wojennego. - Wieczorem mnie wypuścili, i było to dla mnie bardzo niemiłym zaskoczeniem. Nie ukrywam, że nieprzyjemnym, bo przecież działałem cały czas. Uważałem zresztą, że jestem w sytuacji dużo gorszej niż internowani - stwierdza Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS opowiada, co robił 13 grudnia. - Była niedziela. Dowiedziałem się [o stanie wojennym] w kościele św. Stanisława Kostki, dokąd poszedłem na mszę. (...) Szedłem z domu bocznymi ulicami i nie widziałem żołnierzy. Spotkałem moją mamę i Martę Fik i ona mi powiedziała, że w Związku Literatów powstał ośrodek, gdzie się można czegoś więcej dowiedzieć - wspomina Kaczyński.

Zobacz także
Komentarze (613)
Zaloguj się
 • tadek56

  Oceniono 1 raz 1

  Kapusiów nie internowali.Kapusie byli potrzebni na wolności.To że tego kartofla zatrzymali i wieczorem wypuścili jest dowodem na to.Dostał instrukcję co , gdzie, i na kogo ma donosić i zwolnili pokurcza do domu.

 • jedrzej1234

  Oceniono 1 raz 1

  bocznymi ulicami do Kościoła Stanisława Kostki od willi , gdzie mieszka nasz milusiński wodzuś, przejść się nie da.Trzeba w końcu przekroczyć Pl.Wilsona albo Ul.Krasińskiego. Chyba, że uprawia się teleportację, co w przypadku tego karła jest możliwe.
  A tak poważnie, żadne polityczne gó... nie wywołuje tylu emocji, co ten idiota... Nawet, gdyby świadectwo dawały największe autorytety w rodzaju mec. Marka Nowickiego, ludzie swoje wiedzą

 • 1neo1

  Oceniono 4 razy -2

  Olejnik jes córką oficera wyższe rangi Ludowego Wojska Polskiego - ta kobieta ma komunizm wyssany z mlekiem matki. Nie dziwi mnie że jest OPetana ninawiścią do wszystkiego co Polskie i niepodległe.

 • vandalia

  Oceniono 3 razy 1

  A tak w ogóle, to Prezes J.K. był internowany. Internowany inaczej - bo wewnętrznie (tak jak można się udać na wewnętrzną emigrację). Ba, mało tego, zaryzykuję tezę, że J.K. w tym wewnętrznym internowaniu tkwi do teraz...

 • vandalia

  Oceniono 2 razy 2

  Oj boli wyznawców Prezesa jego samobój .. Odwracają prezesowego kota ogonem we wszystkie strony - ale tu się nie da NIC zrobić ... a w szczególności nijak nie da się wykazać, że to publiczne harakiri to też wina Tuska.

 • 1neo1

  Oceniono 5 razy -1

  To co najlepiej POtrafią robic "dziennikarze" Pana Szechtera w stosunku do opozycji i Kaczyńskiego to jest drwić, kpić, wyśmiewiać, dewaluować.

  Ludu Wyborczej; nie nudzi was to że "dziennikarze" Pana Szechtera ciągle o tym samym piszą ( czyli o koczorze) , zamiast o problemach z którymi borykacie sie na codzień: bezrobociu, biedzie, służbie zdrowia jak w III świecie, fatalnej edukacji waszych dzieci, czy olbrzymim długu który Was Guru Donald i jego minister Vincent uzbierali?

  Myśle że dobrze wiecie że problemem nie jest Kaczyński tylko chore, skorumpowane, zbiurkokratyzowane państwo., zwane Tuskolandem.

 • kaczynska.zaraza

  Oceniono 3 razy 3

  Jarek jak Wojak Szwejk. Wezwali go ale zwolnili bo stwierdzili:
  Pytanie:
  1)Co stwierdzili u Jarka a co u Wojaka Szwejka.?

 • kaczynska.zaraza

  Oceniono 3 razy 3

  Jarek był panierowany - to prawie to samo.

 • candid13

  Oceniono 3 razy 3

  Kaczynski prowadzony przez agenta ruskiego, dzieli Polske i polski kosciol dla Putina, ktory tylko czeka zeby zachwiala sie UE i on wtedy lape polozy na wschodniej Polsce, stolica bedzie w Toruniu, wszystkich polaczkow wywiezie sie na Sybir, aby nie demonstrowali, czego by zreszta z tego lajdackiego tchorzowstwa i tak nie robil

  No i swoja sprawna polityka Kaczor doprowadzi do tego ze Ziemi Odzsykane z powrotem odzyskaja Niemcy!

  Coz za bohaterska i patriotyczna postawa prezesa!

  To dzieki niemu mamy demokracje, wolnosc slowa, tchorze, menele, mohery, kibole ktorzy pelzali w czasie stanu wojennego pod budkami z piwem maga teraz pokazac swoje bohaterskie oblicze,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje