Twitter zawrzał po morderstwie w wydawnictwie. "Pamiętacie słowa byłego agenta Mossadu z kwietnia"

10.12.2012 22:36

Fot. Twitter

Po informacji o zabójstwie w wydawnictwie Magnum-X przy ul. Grochowskiej w Warszawie na Twitterze zawrzało od komentarzy, głównie prawicowych dziennikarzy. "Pamiętacie słowa byłego agenta Mossadu z kwietnia nt. Polski?" - napisał Samuel Pereira, przywołując ostrzeżenia izraelskiego agenta, który miał twierdzić, że "terroryści już są w naszym kraju i wykonują operacyjną pracę".
W siedzibie wydawnictwa Magnum-X przy ul. Grochowskiej w Warszawie najpierw doszło do zabójstwa, a potem do wybuchu nieznanej substancji. Według nieoficjalnych informacji sprawcą zbrodni jest prezes wydawnictwa, a ofiarą jego zastępca. Na Twitterze pojawiło się pełno wpisów łączących tragiczne wydarzenie na Grochowie z katastrofą smoleńskąoraz oskarżeń, że media milczą w tej sprawie:Samuel Pereira przywołał nawet ostrzeżenia izraelskiego agenta, który miał twierdzić, że "terroryści już są w naszym kraju i wykonują operacyjną pracę".

"Ekspert lotniczy, który nie zgadzał się z oficjalną wersją? Dacie wiarę?"Zabójstwo w wydawnictwie

Przypomnijmy, około godz. 14 mieszkańcy usłyszeli eksplozję w jednym z budynków przy ul. Grochowskiej w pobliżu skrzyżowania z Gocławską. Początkowo byli przekonani, że wybuchł gaz. Ulicą Grochowską jechał akurat policyjny patrol. Z budynku wybiegł mężczyzna i poprosił o pomoc. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję.

Okazało się, że w siedzibie wydawnictwa Magnum-X jeden mężczyzna śmiertelnie pchnął drugiego nożem. Nożownik miał ze sobą jeszcze niezidentyfikowany na razie materiał pirotechniczny. Gdy kolega rannego rzucił się mu na pomoc, materiał eksplodował. Ranił napastnika, ale też drugiego z mężczyzn.

Śledztwo w tej sprawie przejęła już od policji prokuratura. Na razie nie ujawnia żadnych informacji o motywach zbrodni. Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że podejrzanym o dokonanie zbrodni jest Cezary S., prezes wydawnictwa Magnum-X, zaś ofiarą wiceprezes tej spółki - Krzysztof Z. Tłem zabójstwa miały być nieporozumienia biznesowe. Andrzej Kiński, redaktor naczelny "Nowej Techniki Wojskowej", odmówił komentarza w tej sprawie.

Komentarze (161)
Zaloguj się
 • ewaszczypawka

  0

  Ludzie NARESZCIE!!!!!
  Tyle czasu czekaliśmy na terrorystów. Tyle szkoleń w USA, tyle straszenia i nareszcie jest po co!
  SĄ!
  Nasi, nasi nie obcy. Dołączyliśmy do wielkich tego świata.
  Szkoda tylko, że w marnym stylu. Tacy jacyś karłowaci terroryści. Szkoda

 • used111

  Oceniono 2 razy 2

  kto to pereira ?????korespondent z katalonii ?

 • konkretna.informacja

  Oceniono 3 razy 1

  Udawajmy, że nic się nie stało.


  Bezpieczniej dla nas.  (wiecie, seryjny samobójca...)

 • heniek_szuflada

  Oceniono 1 raz -1

  Walic szmatlawcow stringowPO!!!!!!!!!!!!!!!

 • staryszort

  Oceniono 2 razy 2

  Zawód? Cukiernik! Wykształcenie? Technikum. Marzenia? "Wybitny "Ekspert ".

 • e-komentarz

  Oceniono 4 razy 4

  Jest mądre przysłowie, wywodzące się ze Starego Testamentu:
  - Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę...

 • szcz9

  Oceniono 5 razy 3

  Krzysztofa Z. zabił jego szef. Tragedia - z pewnością, skandal - być może, szaleństwo - prawdopodobnie, ale terroryzm? Na litość boską, opamiętajcie się, co to ma wspólnego z zagrożeniem terrorystycznym w Polsce?

 • lasaron

  Oceniono 6 razy 4

  Ku.... Media znów epatują nas Smoleńskiem. To nie tylko paranoja PiS-esesmańców ale dziennikarzy. Co m a to zabójstwo do tego, że poszkodowany miał inne zdanie co do tragedii w Smoleńsku kiedy to było pospolite morderstwo na tle porachunków biznesowych. To woda na młyn oszołomów posmoleńskich którzy w każdym zejściu maniaka z ich strony widzą kolejną ofiarę systemu. To jest k.. chore

 • kakule

  Oceniono 5 razy 5

  Ten "pereira" to niezwykle walnięty gość . Jaka policja w ciągu 24 godzin wyjaśnia morderstwo. Czuje się niezwykle ważny. Wsadź gościu głowę do muszli klozetowej i spłukaj. Tam zreguły jest zimna woda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje