Szczuka kpi z agenta Tomka i CBA: Tak się podniecił tą kasą, że musiał się rozebrać

08.12.2012 18:53
Kazimiera Szczuka

Kazimiera Szczuka (Fot. Anna Bedynska / Agencja Gazeta)

- On spocił się do tej kasy. Tak się podniecił, że się zgrzał i musiał się rozebrać się, żeby trochę ochłonąć - tak Kazimiera Szczuka w audycji "Sterniczki" Programu I Polskiego Radia skomentowała zdjęcia Tomasza Kaczmarka w czasach jego pracy w CBA. Feministka bezlitośnie kpiła z obecnego posła PiS i jego tłumaczeń, że zdjął koszulę, żeby się nie spocić w czasie "zapoznawania się z taką ilością pieniędzy".
Jej zdaniem zdjęcia opublikowane przez "GW" i portal Gazeta.pl pokazują "obsceniczną przepaść" między celami, które deklarowano jako cele powstającego wówczas CBA a metodami działań nowej służby.

- Zdjęcia wyglądają jak z agencji towarzyskiej, jak historie z półświatka. Balangi, walizka pieniędzy i agent rozebrany do rosołu, pokazujący brzuszek, klatę i majteczki. To jest tak obsceniczne, że kompromituje nas wszystkich. Żyjemy w państwie, w którym takie "cuś" jak agent Tomek działało na najwyższym szczeblu tajemnic państwowych. Ja się wstydzę, bo to działało w ramach systemu demokratycznego. To jest taki rzyg, który możemy zobaczyć.

"Metody z klozetu, z ubeckiego asortymentu"

Szczuka wróciła również do sprawy Beaty Sawickiej. Stwierdziła, że metody Biura z czasów pracy agenta Tomka przypominają postępowanie policji politycznej w PRL. - To jest tak, jak ludziom z opozycji demokratycznej w PRL ubecy przynosili na przesłuchania wieści, że żona sypia z tym i z tym. Wiadomo było, że ten człowiek może pęknie z rozpaczy. To są przekroczenia, choć to nie jest wybijanie zębów i paznokci, ale rozjeżdżanie przez aparat policyjny tej najbardziej intymnej strony życia - uczuciowej, prywatnej. Oni stosowali metody z takiego klozetu, z ubeckiego asortymentu.

Kazimiera Szczuka dodała, że sprawa Sawickiej wywołała społeczny szok dlatego, że wykorzystanie aparatu państwa do uwiedzenia posłanki nie mieści się w żadnych standardach zachowania w demokratycznym państwie.

- Łzy posłanki Sawickiej w czasie konferencji prasowej zrobiły ogromne wrażenie, bo doszło do naruszenia zasady, której nie umiem zdefiniować, bo ona pochodzi z patriarchatu, ale jest jakąś zasadą przyzwoitości. Stało się coś straszliwego. Służby specjalnie wysyłają chłopaka, który kupuje markowe majtki, drogie marki papierosów i perfumy. Uruchomiona zostaje romantyczna historia po to, żeby tę namierzoną kobitę zniszczyć - mówiła Szczuka.

"Płacimy za to, żeby facet sobie kupił rolexa i robił w trąbę naiwną panią"

Jej zdaniem dla opinii publicznej szokujące było to, że agent Tomek był w pracy po to, żeby opowieścią o zakochaniu i bliskości na zimno niszczyć kobietę. Jej zdaniem sięgając po arsenał uwodzicieli, CBA naruszyło wszystkie granice.

- Jeżeli to robił uwodziciel dla swojej przyjemności, kłamiąc i "gubiąc kobietę", jak to się dawniej mówiło, to był łajdak. Ale tu działał nie dla swojej przyjemności, żeby ją zdobyć, posiąść, porzucić. Robił to - mówiąc w skrócie - ubek, na zlecenie, za pieniądze podatników. To jest coś obrzydliwego, bo przedmiotem tych operacji mających demaskować korupcję były osoby słabe emocjonalnie, w potrzebach emocjonalnych, mające oczekiwania, i przez to słabe, a nie przez chciwość. To ludzie odebrali jako hańbę dla tego antyukładu pisowskiego. Okazało się, że płacimy na to, żeby facet sobie kupił rolexa, wyperfumował się i robił w trąbę jakąś panią, która być może jest naiwna i która potem płacze - drwiła z CBA Szczuka.

Zobacz także
Komentarze (433)
Zaloguj się
 • tadeusz1939

  0

  Wnastepnych wyborach agent pojdzie na szczaw

 • bonnd

  0

  Tomek -taki pół tomek niezle można się usmiac słuchając jego wypowiedzi przed kamerami tv.Ciekaw jestem jakie gostek ma wykształcenie?

 • adamo64

  Oceniono 2 razy 2

  Szczuka na twoj widok to sie nawet pies nie podnieci. Pamietam jak na wizji twoj osobisty narzeczony mniej wiecej tak powiedzial. Hahaha wiec podniecasz sie agentem Tomkiem, ktora to juz twoja chora wypowiedz na ten temat?

 • jozef.ok

  Oceniono 5 razy 3

  Wiadomo czego się PO Szczupakowej sPOdziewać.

 • jack20

  Oceniono 3 razy 3

  piramidalnie zalosna postac niewye.. ze wzgledu na poglady i facjeta a to odbija sie na glowce

 • lukasgld

  Oceniono 3 razy -3

  Tak działało państwo pod rządami Jarka i Ziobry. CBA to była policja polityczna coś takiego jak SB w czasach PRL której zadaniem było wpuszczanie w kanał i kompromitowanie przeciwników. Inna sprawa że ci mniej roztropni dali się w to wciągnąć.

 • blask_oswiecenia

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Kazia jak zwykle zajmuje sieł najwarzniejszymi paloncymi wrencz tematami, kturyh zwykły ciemny dziennikasz(potdziennikasz) nawet by nie ogarnoł sfoimj mikrym gojofskim ómysłem!! łośfieciła nas mondrościom najjaśniejszoł! Ale w sfej mondrości zapomniał o sprawie nieco mniejszej rangi ale tesz warznej!!,,, Zatem wienc upszejmie donoszeł o warznej kfestji i to kfestji rangi postenpowej!,, czyli kfestji tow. Anny Grockiej!
  Pszeciesz to niedopószczalne rze taka filigranowa kobietka jak tow. panna posłanna Anna , ktura f pocie czoła wypracowójue postenp dla nas bydła ciemnego,,, a potem f pocie stup sama wraca po nocah ze sejmu była narażona na niebespieczeństfa ze strony bydła ciemnego!! A jak napadnom joł antysemity jakie!!!?? To co ftedy!?!?!,,,, pytam sieł ja CO FTEDY!?!?! Łodpowieć jest jasna:
  SZCZÓKA NA HŁOPA!!!,,, i na menrza dla Anny Grockiej!!
  Ftedy rzadne antysemity i Annofoby nie bedoł jej straszne!!! Jak podejdom i joł napadnoł to Kazia Szczóka łodrazu oślepi ih mondrościom beskresnom niczym stepy Koreji Pułnocnej!! I Antysemity spłonoł w ogniah piekielnyh, ponatto Kazia bendzie mogła dać Ani f prezencie ślóbnym sfojom maciceł, z kturej tow. Anna powije ih cudowne dziecieł - mesjasza postenpu co wyprowadzi lódy ełropy z zastoju genderowego !!,,, miesionc poślóbny niehaj spendzom na Kóbie( ale nie Wojewuckim) lup f Korei Północnej skont pszywiozoł nowe pokłady łośfiecenia lewicowego, i dadzom to bydłu ciemnogrockiemu polskiemu nieh pozna łaskę lódziuf postenpu!!
  Mazel Tov!!!!

 • obladys

  Oceniono 4 razy 0

  pani Szczuko kto Pani wmówił, że jest Pani mało urodziwa? Czego Pani tak zionie...
  Włoski zapuścić, trochę się wyciszyć, odkryć w sobie piękno...każda potwora znajdzie amatora....

 • dudibudi

  Oceniono 4 razy 2

  Obrona przez Szczukę, korupcji i złodziejstwa w Polsce .....to współudział w przestępstwie niszczenia kraju.........to zdrada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje