PiS: Poseł PO obraził Martę Kaczyńską. "Skoro był zamach, to wyłudziła 3 mln"

08.12.2012 08:32
Andrzej Halicki

Andrzej Halicki (Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja)

Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak zwrócił się do sejmowej komisji etyki poselskiej o ukaranie posła PO Andrzeja Halickiego. Zarzuca mu "podły i nikczemny" atak na Martę Kaczyńską. - Nie chciałem nikogo dotknąć - zapewnia Halicki.
Błaszczak we wniosku o ukaranie Halickiego przytacza wypowiedź posła PO opublikowaną 7 grudnia na łamach portalu NaTemat. - Jeśli Marta Kaczyńska wierzy w zamach w Smoleńsku, to oznacza, że wyłudziła trzy miliony złotych, jakie otrzymała z tytułu ubezpieczenia za śmierć rodziców - brzmi fragment wypowiedzi Halickiego przytaczany przez szefa klubu PiS. Halicki pisał też na Twitterze: "Skoro w Smoleńsku był zamach, to Marta Kaczyńska wyłudziła 3 mln złotych".
Zobacz także
Komentarze (493)
PiS: Poseł PO obraził Martę Kaczyńską. "Skoro był zamach, to wyłudziła 3 mln"
Zaloguj się
 • mirek11768

  Oceniono 1516 razy 1386

  Według logicznych faktów tak sprawa się przedstawia . Ma rację Halicki .Kaczor nie był ubezpieczony od zamachu , tylko od wypadku

 • chi_neng1

  Oceniono 1224 razy 1096

  A do kogo ma sie zwrocic 3/4 Polski o ukaranie Kaczynskich i calego pisu za obrazanie, hanbienie najwyzszych wladz Polski i oskarzanie ich o zamordowanie 96 osob, profanowanie wszystkiego co kiedys bylo "swiete" dla kazdego Polaka, dzielenie Polski ?

 • dr54

  Oceniono 1063 razy 959

  Naturalnie , ze posel Halicki ma racje , a Marta Kaczynska ziejaca mowa nienawisci jest zwykla cwaniara .

 • cookies9

  Oceniono 808 razy 760

  Poseł Halicki ma rację - jak zamach ,to należy zwrócić 3 mln...gra w otwarte karty rozpoczęta.

 • puzonik48

  Oceniono 617 razy 573

  Pisałam o tym setki razy :)Pan Halicki ma rację !Żaden ubezpieczyciel nie bierze odpowiedzialności za śmierć w przypadku zamachu ,działań wojennych czy wybuchu nuklearnego .Pani Kaczyńska najpierw zgarnęła 3 miliony a potem zaczęła głosić tezę o zamachu.Teraz powinna zwrócić ubezpieczycielowi te 3 miliony i czekać na definitywne zakończenie śledztwa w sprawie tego zdarzenia !Jeżeli zostanie dowiedzione że był to zamach to 3 miliony zostaną u ubezpieczyciela ,jeżeli nie p.Kaczyńskiej zostaną wypłacone !

 • ponazawsze

  Oceniono 468 razy 380

  Jeśli platforma dalej w ten sposób będzie rozgrywała katastrofę smoleńską to trzecią kadencję ma w cuglach.

 • mr_scooter

  Oceniono 200 razy 184

  A gdzie tu obraza? Komentarz Halickiego to prosta ekstrapolacja regulaminów ubezpieczeniowych na poglądy Marty Kaczyńskiej. Ale jak rozumiem, p. Kaczyńska wierzy w zamach "politycznie", natomiast "ubezpieczeniowo" wierzy w przypadkową katastrofę. To się nazywa schizofrenia i daje się leczyć.

 • kniazwitold

  Oceniono 115 razy 107

  Brawo Halicki! :)

  Logika to jest to czego ta banda oszołomów boi się najbardziej :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje