Księżna Kate opuściła szpital. Spędziła tam cztery dni

06.12.2012 12:12
Księżna Cambridge Kate wyszła ze szpitala w Londynie. Przebywała tam cztery dni. Przyjęto ją z powodu dolegliwości spowodowanych ciążą. Kate opuściła szpital imienia króla Edwarda VII w centrum Londynu w towarzystwie swojego męża księcia Williama
Kate opuszczała szpital Króla Edwarda VII w dobrym humorze, trzymając w ręku bukiet żółtych róż - informują agencje prasowe. Żonie cały czas towarzyszy książę William. Biuro pary książęcej poinformowało, że "księżna czuje się lepiej, lecz musi odpoczywać" w londyńskim pałacu Kensington.

Księżna trafiła do szpitala w poniedziałek z powodu lekkiego odwodnienia. Kate nie najlepiej znosi początek ciąży, ale jej zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Według pałacu królewskiego 30-letnia księżna jest w pierwszych trzech miesiącach ciąży.

Agencja Reutera zwraca uwagę, że ani księżna, ani jej mąż nie rozmawiali z dziennikarzami, którzy od czterech dni okupowali klinikę.

Jak dodano w komunikacie, księżna Kate "podziękowała personelowi szpitala za opiekę i przyjęcie".

Zobacz także
Komentarze (21)
Zaloguj się
 • 0zoja29

  0

  jak widać Anglików nic to nie obchodzi, stało kilku przechodniów, których zatrzymała policja, natomiast wg GW okazuje się, że jest to jedna z najważniejszych wiadomości dnia :( Co się dzieje w tej Gazecie - nie ma co czytać, sam chłam ???

 • bezczelny_typ

  Oceniono 2 razy 2

  ""księżna czuje się lepiej, lecz musi odpoczywać"
  że co ??? przecież życie rodzinki to sam odpoczynek

 • dorsz_z_dorseum

  Oceniono 3 razy -1

  Mówiąc szczerze to stara baba już jest, jak na pierwsze dziecko do rodzenia, najlepiej jak dziewczyna rodzi pierwsze dziecko w wieku, 16-19 lat potem to już coraz starszy warsztat, i się zdrowie sypie jak wyżej opisana, przy porodzie bez rzeźników się nie obejdzie, a na pewno będzie nacinana...

 • czemi20

  Oceniono 7 razy 7

  Ludzie ale jaja , jak mawia moja żona. Kobieta jest w ciąży ! i ma mdłości. EWENEMENT .

 • drasyr

  Oceniono 2 razy 2

  "Ani mnie to ziębi ani grzeje" co jest z Kate, ważne są dla mnie problemy w kraju i naszych rodaków a nie rodzina Królowej Brytyjskiej.

 • zbycholj23

  Oceniono 2 razy 2

  A co na to światowe giełdy? Spadki czy wzrosty?

 • vortex21

  Oceniono 9 razy -3

  So, it’s a girl! Otherwise they wouldn't be so quick to change the succession law. The law must be in force before the baby is born and in 12th week pregnancy you can tell from the USG. Long live the queen!

 • drugilukasz2983

  Oceniono 9 razy 9

  Kogo obchodzi angielska kobita w Polsce. Po co o tym w ogóle piszecie ?

 • kotek.filemon

  Oceniono 5 razy 3

  OIOP - Odział Intensywnego Opanowywania Pawia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje