Autor "Podwójnego zła": Wszyscy mówią o alkoholu, a wątków jest więcej

06.12.2012 06:00
Screen z Magazynu Ekspres Reporterów

Screen z Magazynu Ekspres Reporterów (Fot. TVP2)

Gdański sąd zakazał emisji telewizyjnego reportażu o nieprawidłowościach w jednej z najlepszych gdańskich szkół prowadzonej przez zakonników. - Trudno logicznie wytłumaczyć zakaz wydany przez sędziego, który nawet nie widział reportażu - mówi Paweł Kaźmierczak, autor materiału, w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".
Zobacz także
Komentarze (154)
Autor "Podwójnego zła": Wszyscy mówią o alkoholu, a wątków jest więcej
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 579 razy 553

  Prawda o poczynaniach klechów jest bardzo dla nich grożna dlatego zrobią wszystko żeby nie ujrzała światła dziennego zawsze jakiś usłużny sędzia katolik się znajdzie

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 518 razy 496

  Gdzie prokurator?Gdyby to była świecka szkoła to cała Polska opluwałaby szkołę i nauczycieli.Sędzia,który nie zapoznał się z materiałem i wydał wyrok nie powinien już być sędzią i to nawet w stanie nieczynności.

 • fjan

  Oceniono 359 razy 345

  Jak można ludzim wciskać różne " mądrości " samemu czyniąc dokładnie odwrotnie. W kościele trwa to już od tysiąca lat. Kler wyłudza, oszukuje, obiecuje a wręcz okrada a innych " poucza ". Że też ludzie jeszcze na te bajdy dają się nabierać. Dziwię się też naszym " elitom " niby myślącym że nie reagują, dziwię się też dziennikarzom.

 • and155

  Oceniono 283 razy 271

  Wróciła cenzura prewencyjna. Ciekawe, czy minister Gowin podobnie jak w przypadku Amber Gold zleci kontrolę w gdańskim sądzie. Pewnie nie, gdyż Kościół kat. jest dla niego świętością.

 • rts44

  Oceniono 222 razy 214

  gdzie tu wolność słowa!Jak może sędzia bez sprawdzenia zakazać czegoś co jest krytyczne wobec "nadludzi w habitach"????Ten sędzia sprzeniewierzył się jak sprzedawczyk kościelny.TO SKANDAL!!!

 • gregoson

  Oceniono 193 razy 175

  Rodzice, którzy oddają swoje dzieci w łapy instytucji, której funkcjonariuszom co chwila zarzuca się wiele nieprawidłowości aż do przestępstw czy zbrodni włącznie skazują dzieci na to, że trafiają w łapy hazardzistów. złodziei, kłamców, pijaków lub pedofili. Jak trzeba mieć nawalone w głowie żeby WŁASNE dziecko wysłać do szkoły albo na wakacje prowadzone lub organizowane przez niepewnych ludzi?

 • kat-kk

  Oceniono 184 razy 162

  Kto sprawuje rząd ,tego prawo ! Sami sobie wyhodowaliście, tą bezlitosną hydrę. To dla niej rząd pustoszy Polskę,żeby mogła bezkarnie żyć , poniewierać i łupić, ludność terenów okupowanych.

 • jestemzalegalem

  Oceniono 40 razy 38

  W tych katolickich szkolach dewiacje to norma. Jak nie smietana to pokazywanie ptaszka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje