Miał dość włamań do sklepu. Od siedmiu lat mieszka w nim z psami

05.12.2012 06:14
Bergamo

Bergamo (Fot. Gogole.pl/maps)

Od siedmiu lat właściciel sklepu z urządzeniami elektrycznymi z okolic Bergamo na północy Włoch mieszka w tym lokalu, pilnując go wraz z dwoma pitbullami. Tę radykalną decyzję podjął po serii włamań, gdy okazało się, że zawodzą wszelkie alarmy i zabezpieczenia.
Zobacz także
 • Kryzys w Grecji, kraju gdzie rodzina stoi na pierwszym miejscu, dotknął najmłodszych. Na zdjęciu kolejka po darmową żywność "Nie przyjdę dziś po Annę"- greccy rodzice porzucają dzieci. Z biedy
Komentarze (8)
Miał dość włamań do sklepu. Od siedmiu lat mieszka w nim z psami
Zaloguj się
 • kre.c1k

  Oceniono 37 razy 37

  "mieszka w sklepie z pitbullami" - tytuł z głównej zasugerował mi, że to sklep z pitbullami. Wydało mi się to ciekawe, bo nie wiedziałem jeszcze takiego sklepu!
  Okazało się, że to (jak zwykle) ignorancja autora wobec języka ojczystego i zwyczajnie właściciel "mieszka z pitbullami w sklepie", lub nawet "mieszka w sklepie wraz z pitbullami"

 • wolekkxxx666

  Oceniono 12 razy 12

  Bo tak już w słonecznej Italii jest. jak nie ubezpieczysz sklepu, to jak na złość pełno włamań, albo czasem sklep może spłonąć. Najpewniejsze włoskie ubezpieczalnie dawniej były w Palermo, teraz są w Neapolu.

 • rympalek11

  Oceniono 2 razy 2

  Nie płaci haraczu mafii to musi mieszkać w sklepie. U nas jest tak samo. Jeżeli nie płaci się agencji ochrony to sklep jest obrabiany lub podpalany.

 • jean_zatapathique

  Oceniono 12 razy 2

  Nie lepiej ubezpieczyć towar w sklepie i spać spokojnie?

 • minkat

  Oceniono 2 razy 0

  A co on sprzedaje, ze sie zlodziejom chce?

 • rik11

  Oceniono 28 razy -2

  po pewnym czasie dzieci bedą go uważały za wariata a żona bedzie chciała rozwodu, jak by nie mógł w sklepie zostawić samych psów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje