PiS będzie ściągać kominiarki policjantom podczas Marszu Wolności

03.12.2012 16:29
Ryszard Czarnecki

Ryszard Czarnecki (Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta)

- Ostrzegamy policjantów, żeby na nasz marsz w kominiarkach nie przychodzili, bo będą tych kominiarek pozbawieni w szybkim tempie - oświadczył w "Superstacji" Ryszard Czarnecki.
Polityk zapewnił, że na manifestacji 13 grudnia "tak jak 29 września na marszu w obronie TV Trwam, nie będzie żadnych incydentów". - Kiedy PiS ma pełną pieczę nad kontrolą służb porządkowych, to incydentów nie ma i nie będzie. To już jest raczej zasługa bardzo fatalnie funkcjonujących sił policyjnych 11 listopada, że do incydentów doszło, ale to nie była manifestacja PiS-u - przekonuje Czarnecki.

"Policjanci muszą odpowiedzieć za zadymę 11 listopada"

Europoseł stwierdził, że 11 listopada "zadymę spowodowali policjanci". - Mam nadzieję, że policjanci, którzy spowodowali zadymę, będą rozliczeni za to już niedługo. Bo tego nie zrobiły krasnoludki ani sierotka Marysia. Osoby funkcyjne w Komendzie Głównej i Komendzie Stołecznej Policji i osoby, które zrobiły tę zadymę 11 listopada, które prowokowały uczestników demonstracji, odpowiedzą za to. Jestem o tym święcie przekonany - powiedział. Na marsz służby porządkowe przygotowuje sam PiS.

- My będziemy mieć teraz swoje służby porządkowe i każdy pan, który przyjdzie w kominiarce, będzie miał ją zdjętą z głowy. Obojętnie, czy będzie miał blachę policyjną, czy nie - oświadczył. - Ostrzegamy policjantów, żeby na nasz marsz w kominiarkach nie przychodzili, bo będą tych kominiarek pozbawieni w szybkim tempie - podkreślił.

PiS przeciw ograniczaniu swobód

Przypomnijmy: W rocznicę stanu wojennego ulicami Warszawy przejdzie II Marsz Niepodległości i Solidarności organizowany przez PiS. Do poparcia manifestacji m.in. "przeciw ograniczaniu swobód obywatelskich" partia Jarosława Kaczyńskiego ściąga inne środowiska prawicowe. Marsz zakończy się... przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

Zobacz także
Komentarze (460)
PiS będzie ściągać kominiarki policjantom podczas Marszu Wolności
Zaloguj się
 • kkotlarski

  Oceniono 1047 razy 805

  I każdemu kto tknie policjanta - lanie i więzienie za naruszenie nietykalności policjanta.
  PIS to partia anarchistów i bandytów, którzy burzą porządek demokratycznego Państwa.

 • m8ts

  Oceniono 749 razy 613

  Oświadczenie policji - będziemy ściągać majtki karłom moralnym. Ostrzegamy.

 • fakiba

  Oceniono 559 razy 489

  Proszę jaki Rysio odważny ciekawe czy sam będzie ściągał czy jak zwykle cudzymi rękami a potem wyrazi oburzenie i poparcie

 • suwakwrozporku

  Oceniono 529 razy 447

  PiSowi najwyraźniej od tego wiecowania, bezkarnego pomawiania i kontestowania legalnych władz Rzeczpospolitej przewróciło się w doopie.

  Panów Policjantów prosimy aby 13-go grudnia byli wszyscy w kominiarkach i żeby zabrali ze sobą najdłuższe i najtrwalsze pały jakie mają na stanie w magazynie. Skoro PiS tak bardzo pragnie posmakować ZOMO...

 • bazbaz73

  Oceniono 379 razy 339

  Ciekawe, że jak prezydent zaproponował, żeby w trakcie demonstracji nie można było być zamaskowanym to PiS krzyczał, że to ograniczenie swobód obywatelskich i wolności zgromadzeń.
  Aż się niedobrze robi od PiSowskiej obłudy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje