PiS będzie ściągać kominiarki policjantom podczas Marszu Wolności

03.12.2012 16:29
Ryszard Czarnecki

Ryszard Czarnecki (Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta)

- Ostrzegamy policjantów, żeby na nasz marsz w kominiarkach nie przychodzili, bo będą tych kominiarek pozbawieni w szybkim tempie - oświadczył w "Superstacji" Ryszard Czarnecki.
Polityk zapewnił, że na manifestacji 13 grudnia "tak jak 29 września na marszu w obronie TV Trwam, nie będzie żadnych incydentów". - Kiedy PiS ma pełną pieczę nad kontrolą służb porządkowych, to incydentów nie ma i nie będzie. To już jest raczej zasługa bardzo fatalnie funkcjonujących sił policyjnych 11 listopada, że do incydentów doszło, ale to nie była manifestacja PiS-u - przekonuje Czarnecki.

"Policjanci muszą odpowiedzieć za zadymę 11 listopada"

Europoseł stwierdził, że 11 listopada "zadymę spowodowali policjanci". - Mam nadzieję, że policjanci, którzy spowodowali zadymę, będą rozliczeni za to już niedługo. Bo tego nie zrobiły krasnoludki ani sierotka Marysia. Osoby funkcyjne w Komendzie Głównej i Komendzie Stołecznej Policji i osoby, które zrobiły tę zadymę 11 listopada, które prowokowały uczestników demonstracji, odpowiedzą za to. Jestem o tym święcie przekonany - powiedział. Na marsz służby porządkowe przygotowuje sam PiS.

- My będziemy mieć teraz swoje służby porządkowe i każdy pan, który przyjdzie w kominiarce, będzie miał ją zdjętą z głowy. Obojętnie, czy będzie miał blachę policyjną, czy nie - oświadczył. - Ostrzegamy policjantów, żeby na nasz marsz w kominiarkach nie przychodzili, bo będą tych kominiarek pozbawieni w szybkim tempie - podkreślił.

PiS przeciw ograniczaniu swobód

Przypomnijmy: W rocznicę stanu wojennego ulicami Warszawy przejdzie II Marsz Niepodległości i Solidarności organizowany przez PiS. Do poparcia manifestacji m.in. "przeciw ograniczaniu swobód obywatelskich" partia Jarosława Kaczyńskiego ściąga inne środowiska prawicowe. Marsz zakończy się... przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

Zobacz także
Komentarze (460)
Zaloguj się
 • ctadek

  0

  CW jarka-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  "Jego zasług nie można policzyć,
  bo we wszystkim w czym mógł-uczestniczył
  już od dziecka do chłopców się garnął,
  nazywając ten ruch solidarność.

  Pod Grunwaldem sam dowodził wojskiem
  rad udzielał Curie-Skłodowskiej,
  strzelił bramkę na Wembley Anglikom,
  Dzięki niemu się zrodził Palikot.

  Sam usypał kopiec Kościuszki
  i przepędził znad Wisły w dal Ruskich,
  on Szymborskiej wiersze dyktował
  ,,Wszystko płynie,, - to jego są słowa.

  Wstrzymał słońce, by ziemię poruszyć,
  to on w raju Adama miał kusić.
  Do powstania się właśnie gotował,
  kiedy weszła na oddział salowa..."

 • zima-1

  Oceniono 1 raz 1

  DUZA GLOWA,,,,,,maly mozdzek....POZDRAWIAM ZE SZPITALA W ABRAMOWICACH....pensjonariusz .

 • pablo85

  0

  Tu cytuję słowa kolegi policjanta - dotknie mnie którykolwiek podczas marszu to wsadzę do suki i zawiozę na komisariat za naruszenie nietykalności policjanta:) Szacun widać nie każdy policjant to pies :)

 • stan-1

  Oceniono 1 raz 1

  Ja tu widzę do nawoływania w sprawie czynów karalnych. Strzelać bez ostrzeżenia do każdego kto dotknie policjanta to się musi skończyć!!!

 • ka-wlad

  Oceniono 1 raz 1

  większych pajaców jak Kaczyński i Czarnecki w Polsce nie znajdziesz. Jutro znowu ich zobaczymy na ulicach Warszawy. Gdyby byli przynajmniej chociaż ucieszni, a oni są tylko żałośni.

 • jmma.777

  Oceniono 1 raz 1

  Chcesz zobaczyć CWANIAKA - popatrz na Czarneckiego . Miglanc jakich mało - od pewnego czasu Kaczyńskiemu kadzi pierdoły aby ten go trzymałprzy sobie . A tak naprawdę jest to malutki , płochliwy i podszyty tchórzostwem ludzik .

 • piastpiastun

  Oceniono 2 razy 2

  Kolejny genitalman z ligi kretynów .
  Czekam aż pisuary zaczną zrywać maseczki chirurgom w czasie operacji...

 • amron53

  Oceniono 1 raz 1

  Dziwne, nie wiem jak "lotny" Richard wyobraża sobie użycie siły wobec policjanta na służbie??? Ten polityczny pajac nie zdaje sobie sprawy, że nawołuje do anarchii...Póki co, bojówki PiS jeszcze nie rządzą krajem.

 • grave669

  Oceniono 1 raz 1

  najlepsze z tego wszystkiego jest to że wprowadzenie stanu wojennego to dla pisu jest święto

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje