PiS będzie ściągać kominiarki policjantom podczas Marszu Wolności

Ryszard Czarnecki

Ryszard Czarnecki (Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta)

- Ostrzegamy policjantów, żeby na nasz marsz w kominiarkach nie przychodzili, bo będą tych kominiarek pozbawieni w szybkim tempie - oświadczył w "Superstacji" Ryszard Czarnecki.
Polityk zapewnił, że na manifestacji 13 grudnia "tak jak 29 września na marszu w obronie TV Trwam, nie będzie żadnych incydentów". - Kiedy PiS ma pełną pieczę nad kontrolą służb porządkowych, to incydentów nie ma i nie będzie. To już jest raczej zasługa bardzo fatalnie funkcjonujących sił policyjnych 11 listopada, że do incydentów doszło, ale to nie była manifestacja PiS-u - przekonuje Czarnecki.

"Policjanci muszą odpowiedzieć za zadymę 11 listopada"

Europoseł stwierdził, że 11 listopada "zadymę spowodowali policjanci". - Mam nadzieję, że policjanci, którzy spowodowali zadymę, będą rozliczeni za to już niedługo. Bo tego nie zrobiły krasnoludki ani sierotka Marysia. Osoby funkcyjne w Komendzie Głównej i Komendzie Stołecznej Policji i osoby, które zrobiły tę zadymę 11 listopada, które prowokowały uczestników demonstracji, odpowiedzą za to. Jestem o tym święcie przekonany - powiedział. Na marsz służby porządkowe przygotowuje sam PiS.

- My będziemy mieć teraz swoje służby porządkowe i każdy pan, który przyjdzie w kominiarce, będzie miał ją zdjętą z głowy. Obojętnie, czy będzie miał blachę policyjną, czy nie - oświadczył. - Ostrzegamy policjantów, żeby na nasz marsz w kominiarkach nie przychodzili, bo będą tych kominiarek pozbawieni w szybkim tempie - podkreślił.

PiS przeciw ograniczaniu swobód

Przypomnijmy: W rocznicę stanu wojennego ulicami Warszawy przejdzie II Marsz Niepodległości i Solidarności organizowany przez PiS. Do poparcia manifestacji m.in. "przeciw ograniczaniu swobód obywatelskich" partia Jarosława Kaczyńskiego ściąga inne środowiska prawicowe. Marsz zakończy się... przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

Zobacz także
 • Jarosław Kaczyński chce odebrać przywileje Mniejszości Niemieckiej Kaczyński: 13 grudnia marsz przeciw "szkodliwej polityce rządu"
 • 11.11.2012, Święto Niepodległości. Marsz Niepodległości na placu Na Rozdrożu w Warszawie Powstanie Ruch Narodowy, który "ma dążyć do obalenia republiki" - zapowiedź na koniec Marszu Niepodległości
Komentarze (460)
PiS będzie ściągać kominiarki policjantom podczas Marszu Wolności
Zaloguj się
 • kkotlarski

  Oceniono 1047 razy 805

  I każdemu kto tknie policjanta - lanie i więzienie za naruszenie nietykalności policjanta.
  PIS to partia anarchistów i bandytów, którzy burzą porządek demokratycznego Państwa.

 • m8ts

  Oceniono 749 razy 613

  Oświadczenie policji - będziemy ściągać majtki karłom moralnym. Ostrzegamy.

 • fakiba

  Oceniono 559 razy 489

  Proszę jaki Rysio odważny ciekawe czy sam będzie ściągał czy jak zwykle cudzymi rękami a potem wyrazi oburzenie i poparcie

 • suwakwrozporku

  Oceniono 529 razy 447

  PiSowi najwyraźniej od tego wiecowania, bezkarnego pomawiania i kontestowania legalnych władz Rzeczpospolitej przewróciło się w doopie.

  Panów Policjantów prosimy aby 13-go grudnia byli wszyscy w kominiarkach i żeby zabrali ze sobą najdłuższe i najtrwalsze pały jakie mają na stanie w magazynie. Skoro PiS tak bardzo pragnie posmakować ZOMO...

 • bazbaz73

  Oceniono 379 razy 339

  Ciekawe, że jak prezydent zaproponował, żeby w trakcie demonstracji nie można było być zamaskowanym to PiS krzyczał, że to ograniczenie swobód obywatelskich i wolności zgromadzeń.
  Aż się niedobrze robi od PiSowskiej obłudy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje