Dobrze się żyje z kościotrupem w szafie? ZASP za Stuhrem i "Pokłosiem"

01.12.2012 19:18

"Pokłosie", reż. Władysław Pasikowski (Fot. mat. prasowe)

- Fakt, że nasi sąsiedzi na wschodzie, północy i południu nie kwapią się do rachunku sumienia, dobrze im się żyje z kościotrupem w szafie - nie jest żadnym argumentem byśmy my zło zamiatali pod dywan - napisali członkowie zarządu ZASP w oświadczeniu dotyczącym filmu "Pokłosie"
Zobacz także
Komentarze (501)
Dobrze się żyje z kościotrupem w szafie? ZASP za Stuhrem i "Pokłosiem"
Zaloguj się
 • eszp

  Oceniono 776 razy 278

  12 komentarzy...
  12 antysemickich...
  "Pokłosie" jest o was, komentatorzy.

 • transact

  Oceniono 590 razy 302

  Fajny gest ze strony ZASP-u.

  I ciekawe podejście, takiego głosu intelektualistów mi brakowało w tym całym zamieszaniu.

  Mam wrażenie, że teraz najgłośniej o Polsce i patriotyzmie krzyczą ludzie mali, ci z prawa i spośród kleru katolickiego oraz różna hołota, ci co powinni raczej cicho siedzieć.

  Głosu inteligencji mi brakuje, być może nie chce się pchać pomiędzy wrzeszczący tłum.

 • piotr.ryka

  Oceniono 221 razy 205

  Ojciec mieszkał w czasie wojny we Lwowie. Na tej samej ulicy, zaraz obok, jakaś kobieta wydała w zamian za wyznaczoną przez Niemców nagrodę pieniężną rodzinę żydowską ukrywającą się w piwnicy, o której cała ulica wiedziała. Niedługo potem przyszło do niej AK. Jawnie, w biały dzień. Wyważyli drzwi, których nie chciała otworzyć, odczytali jej wyrok śmierci i zastrzelili.

 • grawies

  Oceniono 329 razy 127

  A ja czekam na ten film. A tu wszyscy na ANTY. Nawet do gazety.pl dotarł polski kołtun, z nienawiści nie myślący logicznie, o twarzach jak na obrazach Dudy- Gracza, który nienawidzi żydów mimo że ich nie zna, bo za mody. Żenua. Idźcie sobie do salonów24, w polityce i do innego badziewia.!!

 • wlomat1

  Oceniono 245 razy 123

  Czy dobrze się żyje z kościotrupem w szafie? Hm - są tacy co mają od groma szaf pełnych różnych kościotrupów. Ale niech tylko ktoś spróbuje chociaż jednego wyciągnąć - zaraz ci fachowcy od kościotrupów zaczynają odmieniać słowo "antysemityzm" przez wszystkie możliwe przypadki..........................

 • jegorism

  Oceniono 147 razy 97

  Akurat moja rodzina żadnego kościotrupa f szafie nie ma ,ale kto wie gdyby losy inaczej się potoczyły?
  Wojna to wojna .Nikt nie może zagwarantować jak się zachowa w sytuacji ekstremalnej .Ale ja nie mam i nie widzę powodu by się kajać i pokutować za winy których ani ja ani moja rodzina nie popełniliśmy.
  Wiem jakie zbrodnie popełniano i to po wszystkich stronach mojego 10 letniego ojca uratował przed pijanym ubekiem ruski lejtnant rozstrzeliwując bydlaka na miejscu bez sądu .Zbrodnia?

 • cholonek

  Oceniono 192 razy 88

  Mam nadzieje, ze to dobry film, i dobry dlatego, ze dobry, a nie tylko dlatego, ze o Zydach.

 • mineyko

  Oceniono 310 razy 74

  Brawo panie Stuhr tak trzymać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje