Edyta Górniak pozwie "Fakt". Za opublikowanie jej półnagich zdjęć

27.11.2012 13:49
Edyta Górniak pozwie

Edyta Górniak pozwie "Fakt" (Fot. Jarosław Kubalski / Agencja Gazeta)

Zdaniem Edyty Górniak wydawca "Faktu" w niedopuszczalny sposób naruszył jej dobra osobiste. Chodzi o publikację zdjęć topless, wykonanych z ukrycia podczas wakacji piosenkarki w Tajlandii. Wydawnictwo nie komentuje sprawy
Edyta Górniak zapowiedziała, że kroki prawne przeciwko wydawnictwu Ringier Axel Springe podejmie natychmiast. Ostrzegła, że pozwie także każdą inną osobą lub instytucję, która powieli zdjęcia ujawnione przez "Fakt" - informuje serwis wirtualnemedia.pl.

Artystka opublikowała w mediach oficjalne oświadczenie. "Wydawnictwo będące właścicielem tabloidu i tytułu "Fakt" naruszyło w sposób bardzo daleko idący, niedopuszczalny oraz przekraczający wszelkie granice - moje prawo do prywatności oraz moje dobra osobiste, poprzez publikację zdjęć wykonanych z ukrycia, w czasie prywatnym, na zagranicznej plaży. Nie próbuję nawet, w zaistniałej sytuacji, przekazywać słów krytyki oraz oburzenia - ani dla osoby, która wykonała owe zdjęcia kilkanaście tysięcy kilometrów od Polski, kierując się chęcią zysku albo sensacji, ani także dla tabloidu, który wbrew przepisom obowiązującego prawa zdecydował się je opublikować - napisała.

Wydawnictwo Ringier Axel Springer potwierdza, że skontaktował się z nim prawnik Edyty Górniak, ale na razie sprawy nie komentuje.

Zobacz także
Komentarze (96)
Zaloguj się
 • daniella-63

  Oceniono 1 raz 1

  Przeciez jest osoba publiczna.To normalne,ze ludzie na plazy maja rozne stroje albo ich nie maja.Jezeli ma ladne cialo to czego sie wstydzic.

 • totapis500

  Oceniono 3 razy 3

  Na miejscu tej artystki też oddałbym gazetę do sądu jak można pokazywać tak obwisły toples.

 • kato-rznik

  Oceniono 2 razy 2

  Przecież to tylko cyce! Zwariowała baba? Przecież nie mamy średniowiecza!
  Przed Tajami było OK a w Polsce to już wstydzioch ogarnął? Zrobiono jej fotę w miejscu publicznym, więc jest OK. TO nie był mir domowy.
  Ale przyznam szczerze, że znalazła dobry sposób na zarobienie kasy.
  A tak zupełnie z innej beczki - fajne sutki!

 • arwena2010

  Oceniono 1 raz 1

  babie odbiło na starość.
  to po cholerę wywalasz te cycki?
  jak są na wierzchu to na publicznej plaży każdy może zrobić zdjęcie i tyle

 • jungleman

  Oceniono 1 raz 1

  Śpiewać nie umie to inny szum wokół siebie musi robić.

 • artefakt-13

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Górniak lubi się "procesować", to, prócz śpiewania, drugie hobby Pani Edytki... może sprawę wygra? Zawsze "parę groszy" się przyda... nieprawdaż?

 • dj_zwyrodnialec

  0

  Edypo, skoro sobie tego nie życzysz, nigdy tych Twych zdjęć nie powielę.
  Edypo, karły zła nigdy nie dosięgną Twego obrazu, nie jest w ich mocy go skalać.
  Edypo, moje serce obok Twojego, na zawsze.
  Niechaj zatriumfuje sprawiedliwość.

 • bookworm

  Oceniono 7 razy 5

  Pokazywała tyle razy cycki w playboyu i nie było problemu, a teraz jest.

  Chodzi o to, że nie zapłacili? Niech Pani Edyta zwyczajnie powie, że chodzi o kasę, że nic by przeciwko fotkom jej obwisów nie miała gdyby się dogadali co do ceny.

 • hotdoq1

  Oceniono 5 razy 3

  Problem z tymi zdjęciami polega na tym że pani Górniak wygląda na nich delikatnie mówiąc bardzo nie korzystnie. Twarz bez makijażu, opuchnięta z workami pod oczami w żaden sposób nie przypomina tej wystylizowanej i wypacykowanej piękności z okładek magazynów. Do tego mocno obwisły skarpetkowaty biust który raczej nie budzi podniecenia i zachwytu. Myślę że gdyby pani Górniak wyglądała na tych zdjęciach jak na wcześniejszych profesjonalnych zdjęciach rozbieranych dla magazynów to nie wnosiła by tych protestów.
  Z drugiej strony te zdjęcia są prawdziwe pokazują jak wygląda naprawdę i może uzmysłowią tysiącom kobiet które niepotrzebnie wpadają w kompleksy że to co widzą w TV czy na okładkach i do czego się porównują to 'podrasowany' produkt na sprzedaż.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje