Burza wokół tweetu Hofmana. "PiS:PO 3:1". "Na głowę upadłeś?"

Adam Hofman na Twitterze

Adam Hofman na Twitterze (Fot. Twitter)

Fiasko budżetowego szczytu skłoniło rzecznika Prawa i Sprawiedliwości do odtrąbienia sukcesu. - Kraje, które nie zgodziły się z ustaleniami: Niemcy, Szwecja, Holandia i GB. PiS:PO 3:1 - cieszył się (?) Adam Hofman. Krótki tweet spotkał się z natychmiastową reakcją.
Na Hofmana posypały się gromy. - Na głowę upadłeś? - napisała natychmiast Agnieszka Pomaska z PO. - Trochę jestem na TT, ale tak debilnego wpisu jak @AdamHofman to jeszcze nie widziałem - napisał jeden z blogerów. Podobnie brzmiały inne tweety.

Rzecznik PiS się bronił, cytując korzystny dla siebie wpis: - Nie jestem fanem Pana Hofmana ale powiedział tylko jak sytuacja wygląda. Zaraz PO będzie zwalała całą winę na Camerona. - Idąc tym tropem można by zliczyć przyjaciół spójności. Ale to niedorzeczne się z tego cieszyć - odbiła piłeczkę Pomaska.

Przedwczoraj Jarosław Kaczyński chwalił się porozumieniem z Brytyjczykami. - Myśmy uzyskali tego rodzaju stanowisko Wielkiej Brytanii, które całkowicie uprawnia do stwierdzenia, że nie jest ona w tej chwili naszym głównym przeciwnikiem, w ogóle nie jest naszym przeciwnikiem - mówił Jarosław Kaczyński. Dziś prezes PiS jest krytykowany za te słowa. Donald Tusk w Brukseli: - Nie miałem wrażenia dziś i wczoraj, żeby D. Cameron zmienił stanowisko [pod wpływem rozmów z PiS - red.]. Nie chcę się jednak wyzłośliwiać i odbierać komuś dobrego samopoczucia, że ma wpływ na rozmowy. Nie mam nic przeciw podzieleniu się sukcesem negocjacyjnym z opozycją.

- Pan Cameron broniąc zaciekle polskich 500 mld - "za kasę waszą i naszą" - co obiecał Kaczyńskiemu uwalił szczyt UE. Vivat Prezes! Victoria! - napisał (znany z niechętnego stosunku do Prawa i Sprawiedliwości) Waldemar Kuczyński.

Zobacz także
 • Daniel Passent i Donald Tusk Passent: Trybunał dla Ziobry i Kaczyńskiego? Spóźniona decyzja, kolejny ruch w wojnie polsko-polskiej
 • Dr Paweł Świeboda, prezes fundacji DemosEuropa w TOK FM Kaczyński wspiera Brytyjczyków. Klaskanie Cameronowi jest wbrew interesowi Polski [EKSPERT]
 • Wpis Wojciecha Olejniczaka na Twitterze Olejniczak komentuje słowa Hofmana: "Kaczyński dogadał się z Cameronem!"
Komentarze (329)
Burza wokół tweetu Hofmana. "PiS:PO 3:1". "Na głowę upadłeś?"
Zaloguj się
 • orion57

  Oceniono 1416 razy 1298

  Tylko Hofmann i PiS może się cieszyć z problemów Polski. Taka przypadłość pisowska - im bardziej źle tym bardziej się cieszą. A przecież mieli załatwione z Cameronem? ciekawe dlaczego GB była przeciw dobrym propozycjom dla Polski? Czyżby i anglicy podzielali pogląd PiS? im gorzej w UE tym lepiej dla GB. Kolejna fałszywka wypuszczona przez PiS.
  Diabli nadali nam to ugrupowanie na scenie Polskiej polityki.

 • ga.1.2

  Oceniono 1033 razy 949

  Cameron caly dzien pytal swoich urzednikow kto to jest ten glupek co mu ten durny list przyslal

 • m8ts

  Oceniono 592 razy 544

  Na głowę upadłeś? - Pytanie do skoczka z trampoliny.
  -Jak udało się panu wylądować w basenie bez wody?
  -Od maleńkości upadam na głowę, ale zawsze pamiętam jak się nazywam - Hofman.

 • mexi123

  Oceniono 592 razy 534

  Tak mi żal Pana Hofmana, że chętnie wynająłbym mu całodobowego psychiatrę...

 • tp70

  Oceniono 102 razy 96

  Kaczyński jest dodatkowo mitomanem. "Myśmy rozmawiali", "Cameron zapewniłł nas"
  Biedny, żałosny, starszy pan, który powinien się zrzec funkcji i udać się na zasłużoną emeryturę na Żoliborzu w willi, którą państwo Kaczyńscy otrzymali od władzy ludowej!

 • zapytalski

  Oceniono 100 razy 88

  Trzeba być kompletnym debilem aby cieszyć się z fiaska tego szczytu. Ale dla Hofmana nie jest ważne co jest dobre dla Polski tylko jak tu uwalić Tuska. I taki jest właśnie PiS. Adasiu wróć do piaskownicy bo polityka nie jest dla takich gó...arzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje