Ksiądz, bita śmietana, Kaczyński i Tusk [SPOT PALIKOTA]

23.11.2012 16:28

"Ksiądz" ze spotu Palikota (Fot. YouTube)

Mocny, kontrowersyjny? A może obrzydliwy? Ruch Palikota umieścił w sieci swój nowy klip. Wybory dopiero za kilka lat, ale partia już atakuje główne partie. "Spowiedź POPiS" to lekko zmanipulowane wypowiedzi liderów Platformy i Prawa i Sprawiedliwości głównie na tematy związane z Kościołem i związkami partnerskimi. Słów polityków słucha złowrogi ksiądz...
Zobacz także
Komentarze (89)
Zaloguj się
 • antoszek22

  Oceniono 3 razy -1

  W następnym spocie Palikot będzie pytał wróżke Ziutkę czy to prawda, że za 3 lata jego kabaret zmieni nazwę na Kabaret Nienoralnego Spokoju .

 • reali-sta1

  Oceniono 3 razy 1

  Palikot dostaje świra. Myślał,że jak jakąś hołotę zwerbuje, uda mu się założyć partię to do rządzenia droga będzie krótka.A tu rozczarowanie. Jego towarzystwo nie było by posłami w innej partii, więc skorzystali z propozycji klauna aby tylko zasiąść w ławach Sejmowych. Teraz dostaje histerii i opluwa wszystkich i wszystko w odwecie, że jest traktowany jak na to zasłużył. Mam nadzieję, że po następnych wyborach nie będziemy musieli oglądać jego obleśnej gęby w telewizji. Dziwi mnie tylko, dlaczego Palikotowi nie odbiorą immunitetu i nie wsadzą za oszczerstwa i zachowanie gorszące do pierdla. Myślę, że odpowiedź jest bardzo prosta. Palikot jest ostatnim ostrym językiem platformy. Dlatego tak sobie odważnie poczyna.

 • drojb

  Oceniono 7 razy 1

  Dobre!

 • szimmi

  Oceniono 9 razy 1

  świetne!

 • kot_ikkk

  Oceniono 12 razy -4

  Palikot miał pomóc polskim przedsiębiorcą w rządzie PO. Z braku polotu pomógł tylko sobie. Później miał epizod z plakatami gospodarka jest najważniejsza, jego pomysł na gospodarkę to wprowadzić aborcję, zalegalizować narkotyki, eutanazję, adopcję dzieci przez homo, zlikwidować kościół i pis. Jak widać poważnych pomysłów nie ma i nie miał będąc w PO. Szkoda głosów i pieniędzy na takie partie.

 • marpiosko

  Oceniono 8 razy 0

  zabawne

 • przybylskip

  Oceniono 9 razy -3

  Jestem wrogiem PiSu, mam wiele do zarzucenia PO, wiele postulatów RP bardzo mi odpowiada i uważam, że KRK zdecydowanie za dużo ma do powiedzenia w kwestii polityki, ale... Umówmy się. Spot był niesmaczny, nieśmieszny i TANDETNY, zarówno wizualnie, jak i scenariuszowo. A wypowiedzi zwłaszcza Donalda Tuska w oryginale wyrażały nieraz odwrotne opinie, niż te sugerowane w klipie. Ten klip to jeden z powodów, dla których nie można traktować poważnie RP, a szkoda...

 • cezar85

  Oceniono 5 razy 1

  pomysł dobry, ale polskie wykonanie

 • niebieski_lisek

  Oceniono 12 razy 0

  Dziwny spot. Ksiądz, który dostaje orgazmu rozcierając sobie bitą śmietanę na nogach jest obrzydliwy. Chciałabym, żeby partie prezentowały swój program i pomysły zamiast skupiać się na przeciwnikach. RP okazało się kolejna partią, która chce podzielić ludzi zamiast zabrać się za uczciwą robotę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje