Ksiądz, bita śmietana, Kaczyński i Tusk [SPOT PALIKOTA]

23.11.2012 16:28

"Ksiądz" ze spotu Palikota (Fot. YouTube)

Mocny, kontrowersyjny? A może obrzydliwy? Ruch Palikota umieścił w sieci swój nowy klip. Wybory dopiero za kilka lat, ale partia już atakuje główne partie. "Spowiedź POPiS" to lekko zmanipulowane wypowiedzi liderów Platformy i Prawa i Sprawiedliwości głównie na tematy związane z Kościołem i związkami partnerskimi. Słów polityków słucha złowrogi ksiądz...

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (89)
Zaloguj się
 • antoszek22

  Oceniono 3 razy -1

  W następnym spocie Palikot będzie pytał wróżke Ziutkę czy to prawda, że za 3 lata jego kabaret zmieni nazwę na Kabaret Nienoralnego Spokoju .

 • reali-sta1

  Oceniono 3 razy 1

  Palikot dostaje świra. Myślał,że jak jakąś hołotę zwerbuje, uda mu się założyć partię to do rządzenia droga będzie krótka.A tu rozczarowanie. Jego towarzystwo nie było by posłami w innej partii, więc skorzystali z propozycji klauna aby tylko zasiąść w ławach Sejmowych. Teraz dostaje histerii i opluwa wszystkich i wszystko w odwecie, że jest traktowany jak na to zasłużył. Mam nadzieję, że po następnych wyborach nie będziemy musieli oglądać jego obleśnej gęby w telewizji. Dziwi mnie tylko, dlaczego Palikotowi nie odbiorą immunitetu i nie wsadzą za oszczerstwa i zachowanie gorszące do pierdla. Myślę, że odpowiedź jest bardzo prosta. Palikot jest ostatnim ostrym językiem platformy. Dlatego tak sobie odważnie poczyna.

 • drojb

  Oceniono 7 razy 1

  Dobre!

 • szimmi

  Oceniono 9 razy 1

  świetne!

 • kot_ikkk

  Oceniono 12 razy -4

  Palikot miał pomóc polskim przedsiębiorcą w rządzie PO. Z braku polotu pomógł tylko sobie. Później miał epizod z plakatami gospodarka jest najważniejsza, jego pomysł na gospodarkę to wprowadzić aborcję, zalegalizować narkotyki, eutanazję, adopcję dzieci przez homo, zlikwidować kościół i pis. Jak widać poważnych pomysłów nie ma i nie miał będąc w PO. Szkoda głosów i pieniędzy na takie partie.

 • marpiosko

  Oceniono 8 razy 0

  zabawne

 • przybylskip

  Oceniono 9 razy -3

  Jestem wrogiem PiSu, mam wiele do zarzucenia PO, wiele postulatów RP bardzo mi odpowiada i uważam, że KRK zdecydowanie za dużo ma do powiedzenia w kwestii polityki, ale... Umówmy się. Spot był niesmaczny, nieśmieszny i TANDETNY, zarówno wizualnie, jak i scenariuszowo. A wypowiedzi zwłaszcza Donalda Tuska w oryginale wyrażały nieraz odwrotne opinie, niż te sugerowane w klipie. Ten klip to jeden z powodów, dla których nie można traktować poważnie RP, a szkoda...

 • cezar85

  Oceniono 5 razy 1

  pomysł dobry, ale polskie wykonanie

 • niebieski_lisek

  Oceniono 12 razy 0

  Dziwny spot. Ksiądz, który dostaje orgazmu rozcierając sobie bitą śmietanę na nogach jest obrzydliwy. Chciałabym, żeby partie prezentowały swój program i pomysły zamiast skupiać się na przeciwnikach. RP okazało się kolejna partią, która chce podzielić ludzi zamiast zabrać się za uczciwą robotę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje