Prawicowy publicysta dostał zakaz publikacji w "Rzeczpospolitej"?

22.11.2012 16:16
Łukasz Warzecha

Łukasz Warzecha (Fot. Wojciech Olkuśnik/AG)

Łukasz Warzecha znika z "Rzeczpospolitej". - Mam nadzieję, że to nie jest koniec mojej współpracy z "Rz", tylko przerwa, ale faktycznie jest tak, że w tej chwili nie mogę publikować w tej gazecie - mówi prawicowy publicysta.
Zobacz także
Komentarze (226)
Prawicowy publicysta dostał zakaz publikacji w "Rzeczpospolitej"?
Zaloguj się
 • andrzej414

  Oceniono 259 razy 155

  Można to krótko ująć : pluł , pluł aż na niego napluto . Nareszcie . Rzeczpospolita musi mieć godnych dziennikarzy , bo sama nazwa Rzeczpospolita to nasza Polska rzecz a nie takich opluwaczy , agitatorów nawołujących do rewolty legalnie wybranych władz prze nas właśnie Polaków . Następnego głupka i czuba mniej , won do gazety Polskiej / Ci też wybrali nazwę swojej gazety / POLSKA , pytam czyjej ? i dla kogo tam piszą , no na pewno nie dla Polaków zdrowych na umyśle .

 • fakiba

  Oceniono 225 razy 145

  Przecież jest tyle wspaniałych pisemek akurat odpowiednich dla tego pana GP, ND , chyba że nawet dla ich jest niestrawny

 • dr.remix

  Oceniono 187 razy 125

  Ten to dopiero miglanc! Gmyz przy nim to papież obiektywnosci i umiaru.

 • johanna_haase

  Oceniono 147 razy 105

  Cóż, do tej pory chłopaki prawaki za pieniądze wydawców i właścicieli wspierali się nawzajem, ty mnie Antek wydrukjesz, ja cię podlansuję w radyjku, Zenek nas wpuści na bloga, a wieczorem o tym pogadamy z Dziubkiem w telewizji.

  I tak się to kręciło, z tymi samymi dyżurnymi Prawdziwymi Polakami - Póbli-Cystami, tu zatrudniony przez Skowrońskiego Karnowski wpuści Jankego do publicznego radia, tam Janke podlansuje Semkę i Warzechę, a Zdort ich wszystkich zaprosi do pluralistycznego panelu w Rzepie z Gmyzem i Kataryną. I tak by się to wszystko kręciło, za publiczne albo pół-publiczne pieniądze, tylko nagle Rzepa z państwowej spółki zrobiła się prywatna, Axel Springer przestał finansować ich deficytowe dyrdymały i sprzedał Dziennik, publiczne media pogoniły partyjniaków (jeszcze ten sapiąco-mlaskający Semka w Trójce, dżizas, porzygać się można), chyba przyjdzie im robić w necie za reklamy w guglu i u Ojca Dyrektora za bugzapłacz.

  No i wielkie zdziwko, że prywatny właściciel nie pozwala kasy wyprowadzać tak samo, jak publiczne czy partyjne media przez lata. Trzeba było na Palikota nie pluć i mu tego "Ozonu" katoprawactwem nie zarzynać, byłby jakiś mały, ale stabilny etacik. :-)

  PS. Jak to jest, że Prawdziwy Polski Narut nie ma ochoty czytać Płoduf Wybitnyh Ómysłuf Prawicowyh Póbli Cystóf i do tego płacić za to?

 • siubes

  Oceniono 155 razy 99

  Do Gościa Niedzielnego :-)

 • apas13

  Oceniono 78 razy 46

  To jest "zabijanie wolności w dużym konserwatywnym dzienniku" stwierdził prawicowy serwis braci Karnowskich wPolityce.pl.. który - jak powszechnie wiadomo - w ramach pielęgnownia wolności namietnie pozwala na swych łamach komentować politycznie panom Palikotowi i Kwaśniewskiemu. A i Tusk się przytrafi od czasu do czasu z felietonikiem w dobrym miejscu...

 • bombadilwlocie

  Oceniono 49 razy 41

  No ale została mu robota w Fakcie. Tam bardziej pasuje ze swoim poziomem dziennikarstwa.

 • karol_zmj

  Oceniono 49 razy 41

  Warzecha publicystą???
  wspaniałym komentatorem? czy Pan Talaga oszalał?

 • dawno.urodzony

  Oceniono 48 razy 40

  Kaczyński, Hofman, Błaszczak i wielu wielu innych pluje na własne państwo czyli jak mniemam Polskę...robią to bezkarnie i rozzuchwalili się przekraczając granice przyzwoitości i prawa, jednocześnie nie brzydzą się brania pieniędzy od tego PARAPAŃSTWA jak się wyrażają...a to jest zaraźliwe. Paru bezczelnym dziennikarzynom z Rzepy wydawało się że też tak mogą...pluć na tego który im płaci. No to poznali święte prawo własności :-))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje