Olejniczak komentuje słowa Hofmana: "Kaczyński dogadał się z Cameronem!"

Wpis Wojciecha Olejniczaka na Twitterze

Wpis Wojciecha Olejniczaka na Twitterze (Fot. Twitter)

"Polska zdradzona o świcie. Kaczyński dogadał się z Cameronem! Wstyd!" - pisze na swoim blogu Wojciech Olejniczak. Odnosi się w ten sposób do dzisiejszego zachowania Adama Hofmana w związku ze szczytem UE. "Hofman stał się rzecznikiem Camerona".
"Wszystko załatwione. Kaczyński dogadał się z Cameronem. Tusk nie musi lecieć na szczyt do Brukseli" - ironizuje Olejniczak na swoim blogu. Europoseł twierdzi, że Adam Hofman od rana "wygaduje bzdury" na temat negocjacji. "Do tej pory [Hofman - red.] był rzecznikiem PiS-u i Jarosława Kaczyńskiego. Teraz jest także rzecznikiem Camerona i cięcia budżetu UE - pisze Olejniczak.

Były przewodniczący SLD przekonuje, że Jarosław Kaczyński, jeśli popiera Camerona, opowiada się także za cięciami budżetu. Dlatego lansowanie Camerona na wielkiego przyjaciela Polski zakrawa o kpinę" - twierdzi europoseł.

Hofman: Nastąpił przełom

Wpis na blogu Wojciecha Olejniczaka dotyczy dzisiejszych słów rzecznika PiS, który powiedział o kontakcie PiS z partią Camerona m.in. że "nastąpił pewien przełom, udało nam się zrobić więcej, niż się spodziewaliśmy".

Adam Hofman nie zdradził, na czym dokładnie przełom miałby polegać. - Premier Kaczyński wysłał list do pana premiera Camerona. Było spotkanie na Downing Street. Odpowiedź na ten list będzie, ona już jest wyrażona w stanowisku konserwatystów - dodał.

Zobacz także
 • Adam Hofman Hofman: Powinniśmy grać o 500 miliardów
 • Jacek Rostowski u Tomasza Lisa U Lisa o budżecie UE. Kaczyński rozmawiał z Cameronem? Rostowski kpi: "No to możemy być spokojni"
Komentarze (140)
Olejniczak komentuje słowa Hofmana: "Kaczyński dogadał się z Cameronem!"
Zaloguj się
 • kula5211

  Oceniono 519 razy 485

  PIS podpisze pakt nie tylko z Cameronem ale i z diabłem ,byle dorwać Tuska

 • jojo148

  Oceniono 458 razy 434

  Czy ten Hofman doprawdy nie widzi, że wypowiedziami takimi robi z siebie i ze swego szefa POŚMIEWISKO????

 • tp70

  Oceniono 353 razy 309

  NARESZCIE Kaczyński przed Trybunał Stanu. Ta szuja i zdrajca Hofman też niedługo zarobi na Trybunał Stanu za spiskowanie na szkodę państwa polskiego

 • tp70

  Oceniono 312 razy 280

  Kaczyński zrobi wszystko, będzie utwierdzał ludzi Camerona w ich zamiarach cięć ,zeby zniweczyć wysiłki Tuska. To są zdrajcy narodu polskiego.

 • klan_fan

  Oceniono 276 razy 258

  A kto tłumaczył to gdakanie Kaczora, bo jak wiemy on ni w ząb w "podstawowym języku negocjacji".
  Pochwalił się Cameronowi, że słuchał "U dwa" ;)
  Olejniczak dobrze odgadł zamiary Kaczora. Na złość jedynie Tuskowi - jest gotów zniweczyć efekty negocjacji dla nas wszystkich.

 • filmik2000

  Oceniono 226 razy 212

  Cameron nie podskoczy prezesowi Jarosławowi. Hihihi... Ktoś w to wierzy? www.youtube.com/watch?v=Vvt0zXwAJAo&feature=plcp

 • totyczyja

  Oceniono 205 razy 187

  Marzenia pisiorów.

 • cocks

  Oceniono 203 razy 175

  "ja najprawdziwszy z prawdziwych Polaków przypominam, że to churchill bez wachania oddał nas w ręce sowieckich rączek stalina dlatego przypominam że angol to większy wróg niż rusek.. umieram z rozpaczy więc jak widzę że mój jedyny mądry wódz dogaduje się z sekretarką następcy tego podłego churchilla.."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje