Olejniczak komentuje słowa Hofmana: 'Kaczyński dogadał się z Cameronem!'

22.11.2012 12:29
Wojciech Olejniczak:

Wojciech Olejniczak: "Hofman stał się rzecznikiem Camerona". (Fot. Sebastian Rzepiel / Agencja Gazeta)

"Polska zdradzona o świcie. Kaczyński dogadał się z Cameronem! Wstyd!" - pisze na swoim blogu Wojciech Olejniczak. Odnosi się w ten sposób do dzisiejszego zachowania Adama Hofmana w związku ze szczytem UE. "Hofman stał się rzecznikiem Camerona".
"Wszystko załatwione. Kaczyński dogadał się z Cameronem. Tusk nie musi lecieć na szczyt do Brukseli" - ironizuje Olejniczak na swoim blogu. Europoseł twierdzi, że Adam Hofman od rana "wygaduje bzdury" na temat negocjacji. "Do tej pory [Hofman - red.] był rzecznikiem PiS-u i Jarosława Kaczyńskiego. Teraz jest także rzecznikiem Camerona i cięcia budżetu UE - pisze Olejniczak.

Były przewodniczący SLD przekonuje, że Jarosław Kaczyński, jeśli popiera Camerona, opowiada się także za cięciami budżetu. Dlatego lansowanie Camerona na wielkiego przyjaciela Polski zakrawa o kpinę" - twierdzi europoseł.

Hofman: Nastąpił przełom

Wpis na blogu Wojciecha Olejniczaka dotyczy dzisiejszych słów rzecznika PiS, który powiedział o kontakcie PiS z partią Camerona m.in. że "nastąpił pewien przełom, udało nam się zrobić więcej, niż się spodziewaliśmy".

Adam Hofman nie zdradził, na czym dokładnie przełom miałby polegać. - Premier Kaczyński wysłał list do pana premiera Camerona. Było spotkanie na Downing Street. Odpowiedź na ten list będzie, ona już jest wyrażona w stanowisku konserwatystów - dodał.

Zobacz także
Komentarze (140)
Zaloguj się
 • katolikus

  Oceniono 1 raz 1

  POmyleni !!!

 • katolikus

  Oceniono 1 raz 1

  Olejniczak."Pantofelek"

 • katolikus

  Oceniono 1 raz 1

  Stowarzyszenie do którego należy pan Olejniczak.Zgodnie z głoszoną przez nich teorią Darwina w rzeczy samej swoją egzystencją w jakimś sensie uprawiają hipokryzje i zaprzeczają swoją postawą tej teorii.Mówią o ewolucji i że zeszli z drzewa a w tym kraju cały czas zachowują się jak jedno-komórkowcy -jamochłony które nie podlegają tej ewolucji.Nie ma z nich żadnego pożytku.Podobnie jak jedno-komórkowcy w ogóle nie myślą jedynie jedzą i wydalają _________________________________________________________________________________________->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>&

 • dudibudi

  Oceniono 4 razy 0

  Co ten Olejniczek, cwany ...... wsiowy głupek ........może wiedzieć ?

 • shootthemall

  Oceniono 3 razy 3

  a prosiak hofman konsekwentnie udowadnia, że jest debilem, ale co do tego to już chyba nikt nie ma wątpliwości

 • aveon

  Oceniono 1 raz 1

  ciezko debilom z PO czy Pisu zrozumiec ze taki tusk kaczynski interes Polski do potegi UK to my sobe mozemy gadac Polska jest jak kraj z afryki z lokalnym kacykiem co tusk powiedzial ,media robia nagonke jakby tusk przewodzil tym negocjajom , a prawda jest taka ze uszy po sobie spuszczone a Cameron ma na tuska wyjeb,,,,,

 • agent-0700

  Oceniono 1 raz 1

  To mogło wyglądać tak :

  My się zgadzamy na te cięcia a wy potwierdzacie że w Smoleńsku był zamach.

 • votannorth

  Oceniono 2 razy 0

  no i dzień z bani...

 • 2lkad1

  Oceniono 5 razy 3

  Nie wiem, czy wzmożeni patriotycznie i niezależnie Echt-Polacy mają w swoim słowniku wyraz "pośmiewisko". Tym niemniej, jak słyszałem Hofmana, ja który żyję w Polsce świadomie od kilkudziesięciu lat przyglądałem się mu z niedowierzaniem. A może to był złośliwy montaż?
  Po reżimie Tuska wszystkiego się można spodziewać, nawet że zmontują Hofmana, żeby z niego i jego Pana zrobić durni ;-/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje