Kaczyński: Nicpoń zostanie zawieszony w prawach członka PiS

Jarosław Kaczyński zapowiedział, że Artur Nicpoń zostanie zawieszony w prawach członka PiS

Jarosław Kaczyński zapowiedział, że Artur Nicpoń zostanie zawieszony w prawach członka PiS (fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta, pis.olesnica.pl)

Dolnośląski działacz PiS Artur Nicpoń zostanie zawieszony w prawach członka partii - podaje Radio ZET. Nicpoń zamieszczał na swoim blogu wpisy antysemickie i zastanawiał się nad zastrzeleniem premiera Donalda Tuska.
Informację o zawieszeniu potwierdził w rozmowie z Radiem ZET prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Jadę do siedziby partii, podpiszę akt zawieszenia. Tyle mogę - powiedział prezes.

Kaczyński nie zna sprawy dokładnie, ale wypowiedzi które poznał są "niedopuszczalne". Dodał, że nie może wyrzucić Nicponia z partii od razu, ale zawieszenie jest pierwszym krokiem do postawienia radnego przed sądem partyjnym.

Blogowa "twórczość" Nicponia

O publikacjach działacza PiS jako pierwsza napisała Gazeta.pl Publikuje na oficjalnej stronie oddziału swojej partii. Ale przede wszystkim jest zapalonym prawicowym blogerem. Zaczynał w Salonie24, później pisał dla "Nowego Ekranu", a ostatecznie zdecydował się publikować na własnej stronie www.nicek.info.

W jednym z wpisów w taki sposób udowadnia, że nie jest antysemitą: "Na co dzień ich istnienie mnie nie interesuje. Mogą sobie być, mogą sobie zniknąć za sekundę i ja tego nawet nie zobaczę. Bo co mnie oni? Natomiast jak mi tu leżą i szkodzą Polsce, a przez to i mi, to mam dla nich tylko jedno - wypier...ać!".

W innym wpisie zastanawiał się: "Czy można w Polsce zrobić referendum nad projektem zastrzelenia Tuska i zbierać pod takim projektem podpisy? Żeby zastrzelenie go jak psa było legalne".Zobacz także
 • Autor bloga na oleśnickiej stronie PiS "Żydzi wypier...ać" i jak zrobić broń. Blog działacza PiS
 • Joachim Brudziński PiS o Ruchu Narodowym: Na prawo od nas nikt nie ma szans
Komentarze (300)
Kaczyński: Nicpoń zostanie zawieszony w prawach członka PiS
Zaloguj się
 • ugrydul

  Oceniono 519 razy 393

  Kaczyński jest największym wrogiem Polski i Polaków

  Nazywanie go patriotą to jawna kpina, podobnie jak nazwa jego partii- Prawo i Sprawiedliwość. Patriotycznymi frazesami to on sobie tylko gębę wyciera a tak naprawdę idzie po trupach do władzy.
  Nikt inny w przeciągu ostatnich 20 lat nie wyrządził tyle zła co on.
  To on najprawdopodobniej namówił brata bliźniaka na wycieczkę do Smoleńska i lądowanie we mgle, przez co spowodował śmierć 96 osób.
  Teraz pożerany wyrzutami sumienia stara się zwalić winę na rząd, przy okazji zbijając kapitał polityczny.
  To człowiek opętany totalną obsesją władzy. Nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami. Kiedy trochę spuścił z tonu obiecując „rząd ekspertów”, ludzie dawali się nabrać a notowania PiSu rosły. Na szczęście nie wytrzymał długo i przy pierwszej sposobności znów zaczął bredzić o mordzie smoleńskim a notowania PiSu spadły. Desygnowany przez Kaczkę na premiera prof Gliński odżegnał się od tych bredni, co dobrze świadczy o jego inteligencji, nie wróży mu natomiast długiego sprawowania stanowiska w PiSowskim „rządzie ekspertów”. Ciekaw jestem ile jeszcze razy czciciele kurdupla dadzą się nabierać na te przebieranki. W 100 procentach spełnia on definicję osoby psychicznie chorej- kierowany potężnymi, wewnętrznymi, destrukcyjnymi siłami szkodzi sobie i innym.
  Jego działalność przypomina działania Hitlera w Niemczech lat 20-tych i 30-tych XX wieku. Jest zdolnym manipulatorem a swym szaleństwem zaraża wiele osób. Wmawia ludziom różne spiski i sensacje a osoby sfrustrowane dają się na to nabrać. Cynicznie wykorzystuje ludzką krzywdę, tragedie i problemy. Nie wierzmy, że on tych ludzi broni. On ich tylko używa. Wykorzystuje to, że życie w kapitalizmie nie jest proste. Wymaga pracowitości, odwagi, elastyczności, umiejętności dostosowywania się i kształcenia. Wiele osób nie jest temu w stanie sprostać i Kaczyński daje im łatwe rozgrzeszenie. Znacznie łatwiej jest zwalić winę za własne niepowodzenia na innych, pielęgnując własne demony, złe i zawistne jak sam Prezes.
  Kaczyński zaraził nas swoimi obsesjami. Będziemy wychodzić z tej choroby jeszcze długo po jego odejściu z polityki.

 • johanna_haase

  Oceniono 320 razy 256

  Ale ten facet to przecież kolega Jankego i innych wybitnych Polskich Prawicowych Publicystów i Blogerów z Salonu24? Czy to aby nie nagonka na Wolne Mendia Prafdziwyh Polakóf?

 • chi_neng1

  Oceniono 308 razy 236

  Liderze PiS:u !

  Tys splodzil nie jednego Nicponia !

  Zajrzyj w wasze szeregi - tami sie roi od Nicponiow - i to jes twoja zasluga i twojej wybranej kadry, co dziala na kazde twoje skinienie.

  Zwolnij ich wszystkich, to niewielu was zostanie ; tylko kadra i ty, bo moherowe babcie juz sie nie licza.

 • notremak

  Oceniono 243 razy 199

  I o co chodzi z tym nicponiem? Toż to modelowy Prawdziwy Polak-Katolik karmiony rydzykami w sosie pisim.

 • pablo_x

  Oceniono 191 razy 173

  a to nicpoń

 • jamcijest44

  Oceniono 194 razy 166

  Swoją drogą gościu ma nazwisko jak pseudonim twórczy. Wprawdzie to nie ten kaliber co Gmyz, ale i tak robi wrażenie...

 • jamcijest44

  Oceniono 163 razy 129

  Pytanko mam takie jedno tylko... Czy skoro, cytuję "prezes PiS Jarosław Kaczyński potwierdził - Jadę do siedziby partii, podpiszę akt zawieszenia", oznacza to, że (niedo)rzecznik Hofman rozpoczął już poszukiwania najbliższej gałęzi, jak to zwykł drzewiej czynić względem tych, którzy są dla prezesa "be"?

 • 2perfecthousewife

  Oceniono 43 razy 37

  Facetowi się pokrólikowało pod tym kapelusikiem. Co za lamus żałosny. Pozuje na "kowboja" jakby był w przedszkolu i fotograf go miał uwiecznić w kalendarzu dla rodziców. Taki straszliwy z niego "menior", że ze śmiechu można wpaść pod traktor. Ło jezu, jaka ta prawica jest głupia i sztuczna.....

 • al48

  Oceniono 53 razy 35

  Gdyby nie podburzał do obalenia Tuska ,nie judził, nie podżegał do zamieszek nie byłoby Brunonów K. i Nicponiów. Prezes to największe wcielone zło jakie spotkało Polskę po 1989 roku .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje