Kaczyński: Nicpoń zostanie zawieszony w prawach członka PiS

22.11.2012 10:22
Jarosław Kaczyński zapowiedział, że Artur Nicpoń zostanie zawieszony w prawach członka PiS

Jarosław Kaczyński zapowiedział, że Artur Nicpoń zostanie zawieszony w prawach członka PiS (fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta, pis.olesnica.pl)

Dolnośląski działacz PiS Artur Nicpoń zostanie zawieszony w prawach członka partii - podaje Radio ZET. Nicpoń zamieszczał na swoim blogu wpisy antysemickie i zastanawiał się nad zastrzeleniem premiera Donalda Tuska.
Informację o zawieszeniu potwierdził w rozmowie z Radiem ZET prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Jadę do siedziby partii, podpiszę akt zawieszenia. Tyle mogę - powiedział prezes.

Kaczyński nie zna sprawy dokładnie, ale wypowiedzi które poznał są "niedopuszczalne". Dodał, że nie może wyrzucić Nicponia z partii od razu, ale zawieszenie jest pierwszym krokiem do postawienia radnego przed sądem partyjnym.

Blogowa "twórczość" Nicponia

O publikacjach działacza PiS jako pierwsza napisała Gazeta.pl Publikuje na oficjalnej stronie oddziału swojej partii. Ale przede wszystkim jest zapalonym prawicowym blogerem. Zaczynał w Salonie24, później pisał dla "Nowego Ekranu", a ostatecznie zdecydował się publikować na własnej stronie www.nicek.info.

W jednym z wpisów w taki sposób udowadnia, że nie jest antysemitą: "Na co dzień ich istnienie mnie nie interesuje. Mogą sobie być, mogą sobie zniknąć za sekundę i ja tego nawet nie zobaczę. Bo co mnie oni? Natomiast jak mi tu leżą i szkodzą Polsce, a przez to i mi, to mam dla nich tylko jedno - wypier...ać!".

W innym wpisie zastanawiał się: "Czy można w Polsce zrobić referendum nad projektem zastrzelenia Tuska i zbierać pod takim projektem podpisy? Żeby zastrzelenie go jak psa było legalne".Zobacz także
Komentarze (300)
Zaloguj się
 • 07agenttomek

  0

  Koczyńskiego gryzie sumienie za przyczynienie się do śmierci brata, bo za śmierć innych osób oraz Barbary Blidy nie. Raduję się na myśl co go czeka w piekle.

 • nie-nawidze-was

  Oceniono 1 raz 1

  nicpon,,,nazwisko pasujace do tego klubu :(((

 • romek4805

  0

  to co myśli Kaczyński mówi nicpoń i po co udawać że się go zawiesza każde dziecko wie co by kaczyński zrobił by z Tuskiem zwykła pruderia.

  z tuskiem

 • zelenyles

  0

  teraz trzeba zrobić obławę na nicponia niech poczuje jak smakuje ołów za własną dupą ,a tak poważnie to do psychiatry z nim bo to na pewno jest świr i zakaz dotykania jakiejkolwiek broni do końca życia,

 • eu-antonio

  0

  KACZYŃSKI , TY NICPONIU...

 • eu-antonio

  Oceniono 1 raz 1

  JAKI PREZES , TAKI NICPOŃ ...

 • plumgazeta

  Oceniono 3 razy -3

  Co powiedział Tusk? wyginiecie jak dinozaury, nie , że jeden zginie,. Użył liczby mnogiej, Sprawa nie jest zakończona , a wpisy poniżej to potwierdzają.

 • blondyn-3

  Oceniono 3 razy 3

  nicponiem jest sam prezes, od dawna nawaluje do krwawej rozprawt z rzadem i trzeba zabadac jakie mial powiaza czy wplyw na udaremniny zamach na sejm

 • munkela

  Oceniono 3 razy 3

  Kaczynski dzisiaj pytany o sprawe Nicponia zastanawia si, czy Artur Nicpon w ogole istnieje.

  Nazwał go "panem o skądinąd dosyć specyficznym nazwisku", z czego mogloby wynikac, że jest mozliwe iz jest to osoba nieistniejaca.
  " - My to w tej chwili sprawdzamy. Myśmy go jeszcze nie znaleźli w naszych papierach, ale być może rzeczywiście jest działaczem - powiedział prezes PiS. I dodał: - Zawiesiliśmy go, żebyście nas państwo nie atakowali.

  Oto informacja ze strony: Prawo i Sprawiedliwosc Powiatu Olesnickiego z dnia 25 marca b.r.

  "Wybory regionalne PiS

  Komitet Powiatowy PiS Oleśnica będzie reprezentowany w zarządzie regionalnym przez naszych kolegów Przemka Myszakowskiego i Artura Nicponia,którzy zostali wybrani w trakcie sobotniego zjazdu 24-go Marca.Prezesem zarządu regionu został poseł Dawid Jackiewicz.Jednym słowem idzie młodość.Gratulujemy.

  Autor:

  Michał Kołaciński"

  Tak wiec prezes nad prezesami nie zawiesil jednak "ducha".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje