Łodzianin udawał w sieci 12-latkę - polował na pedofilów

21.11.2012 11:23
Autorzy obraźliwych wpisów już nie będą bezkarni

Autorzy obraźliwych wpisów już nie będą bezkarni (Fot. Agnieszka Sadowska / AG)

2,5 tys. złotych miesięcznie za usługi seksualne miał proponować 12-latce na czacie internetowym dorosły mężczyzna. Pod nickiem "ona12sama" nie kryła się jednak nastolatka, ale dorosły mężczyzna, który w sieci zastawiał sidła na pedofilów - podaje "Dziennik Łódzki". Zapisy rozmów przekazane zostały policji.
Zobacz także
Komentarze (163)
Łodzianin udawał w sieci 12-latkę - polował na pedofilów
Zaloguj się
 • benderrodriguez

  Oceniono 404 razy 310

  Oto i Polska - przekaż policji nazwisko i adres pedifolia, w ramach podziękowania staniesz przed sądem za podżeganie do popełnienia przestępstwa.

 • ka-mi-la789

  Oceniono 240 razy 188

  Spodziewałam się, że problemy będą mieć nie zboczeńcy, tylko gość, który ich namierzał, i nie zawiodłam się. Prawo über alles.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 75 razy 47

  Jeżeli on tylko udawał nieletnią to nie ma przestępstwa - flirtowanie z dorosłym mężczyzną nie jest jeszcze w Polsce karalne nawet jeżeli udaje 12-latkę... Oczywiście policja ma się komu teraz przyjrzeć.

 • bogdan_mowi_bankowy

  Oceniono 49 razy 33

  I znów sukces policji

 • satirre

  Oceniono 57 razy 31

  Kiedyś zdarzyła mi się sytuacja, że zaczepił mnie jakiś koleś "hej mała, może pogadamy"? Odpisałam "zaraz zawołam żonę, bo właśnie kąpie dzieci" - usłyszałam trzask gg. Już nie korzystam z komunikatorów. Najlepiej nie odpowiadać, albo z buta "zaraz zawołam mamę lub coś takiego"

 • maniakon

  Oceniono 89 razy 19

  pewnie co drugi namawiajacy ta niby 12-latke to byl policjant lub ksiadz - milej odsiadki odwaznemu zycze - polska to nie jest kraj gdzie czlowiek ma jakies prawa i moze czuc sie bezpiecznie - na przyszlosc wyslac listem wydruk rozmow anonimowo do kilku instytucji tka zeby trafil sie nie pedofil do rozpatrzenia sprawy

 • pro-contra

  Oceniono 64 razy 18

  ORMOwiec-amator. Na prawną prowokację musi wyrazić zgodę Sąd.
  Psiunco domniemanym pedofilom zrobią, bo sex-czaty zawierają pouczenie, że do uczestniczenia w czatowaniu niezbędna jest pełnoletność uczestników.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje