Kolumbia: uratowali kobietę z porwanego przez wodę samochodu [WIDEO]

Powódź w Barranquilli

Powódź w Barranquilli (Fot. za jrleon1222 / YouTube)

W kolumbijskim mieście Barranquilla doszło do dantejskich scen, kiedy ulewne deszcze doprowadziły do powodzi. Woda zamieniła ulice w rwące potoki, którym ulegają nawet samochody. Jednemu z mieszkańców udało się sfilmować akcję ratowania kobiety, która siedziała za kierownicą jednego z takich samochodów.
Intensywne opady deszczu na północy Kolumbii doprowadziły ten region na skraj klęski żywiołowej - donosi m.in. tvn24.pl. Silny nurt potoków, w które zamieniły się ulice miasta Barranquilla, spokojnie unosił samochody.Kamera w aparacie telefonicznym jednego z mieszkańców zarejestrowała dramatyczną próbę kobiety, która próbowała wydostać się z porwanego przez nurt pojazdu. Gdyby nie to, że samochód w pewnym momencie zniosło bliżej chodnika, przy którym stali przechodnie, historia mogłaby mieć tragiczny finał. Kobietę udało się wydostać z auta w ostatniej chwili.

Zobacz także
  • "Przeżyłyśmy tam horror" - absolwentki apelują do Watykanu o zamknięcie szkoły Legionu Chrystusa
  • Ateny publikują zdjęcia prostytutek zakażonych HIV - panika wśród klientów
Komentarze (1)
Kolumbia: uratowali kobietę z porwanego przez wodę samochodu [WIDEO]
Zaloguj się
  • galnospoke

    Oceniono 2 razy 0

    Fantastyczne. ANI JEDNEJ informacji ze swiata od 18 godzin. Ten vortal informacyjny byl smieszny, w tej chwili staje sie kuriozalny - pomijam wyglad pierwszej strony rodem z Faktu ("Podejrzany planował zamach na Sejm. Chciał użyć 4 ton materiałów wybuchowych" - buhahahahahahaha).

    BTW: Cos czuje, ze niedlugo GW usune z bookmarkow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje