Jarosław Kaczyński i Marta Kaczyńska: Nie rozważamy ekshumacji prezydentowej

19.11.2012 16:35
Jarosław Kaczyński i Marta Kaczyńska

Jarosław Kaczyński i Marta Kaczyńska (Fot. Jakub Ociepa / Agencja Gazeta)

Nie jest rozważany wniosek o ekshumację prezydentowej Marii Kaczyńskiej - napisali we wspólnym oświadczeniu prasowym szef PiS Jarosław Kaczyński i Marta Kaczyńska. Brat prezydenta Lecha Kaczyńskiego i córka odnieśli się w ten sposób do poniedziałkowej publikacji "Naszego Dziennika".
Chodzi o artykuł "Zawinił rząd". Znalazło się w nim stwierdzenie, że Jarosław Kaczyński podczas sobotniego spotkania z mieszkańcami Legnicy "miał przyznać, że zastanawia się, czy nie złożyć wniosku o ekshumację ciała Marii Kaczyńskiej ze względu na obawę o niegodny sposób pochówku".

"Maria Kaczyńska została pochowana w sposób godny, o czym zaświadcza córka Marta Kaczyńska. Nie jest również rozważany wniosek o ekshumację Pani Prezydentowej Marii Kaczyńskiej" - brzmi treść oświadczenia podpisanego przez Jarosława Kaczyńskiego i Martę Kaczyńską, które przesłało Polskiej Agencji Prasowej biuro prasowe klubu parlamentarnego PiS.

Prezydent Lech Kaczyński i prezydentowa Maria Kaczyńska, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej, spoczywają na Wawelu, w sarkofagu umieszczonym w pomieszczeniu przed kryptą Józefa Piłsudskiego pod Wieżą Srebrnych Dzwonów.

Zobacz także
Komentarze (160)
Zaloguj się
 • totapis500

  0

  Ile małpek trzeba wypić aby spłodzić taką głupią i szpetną kobyłę jak Marta.

 • koloratura1

  Oceniono 1 raz 1

  Lepiej nie ruszać, bo strach się bać, że po ekshumacji nie wpuszczono by pary prezydenckiej z powrotem na Wawel...

 • blue911

  Oceniono 2 razy 2

  Kurdoopel i Celebrytka Trumienna kazda plotke puszcza zeby nie stracic blasku reflektorow i kamer. Szambo.

 • anna22290

  Oceniono 2 razy 2

  Kaczynski to czlowiek na tyle niepocztalny ze tak nie wie ani co robi ani co mowi szkoda tylko ze te PYSZALKOWATE HIENY KACZYNSCY ZRABOWALI POLSCE WAWEL

 • obywatel_nienumerowanej_rp

  Oceniono 3 razy 3

  Jesień... pora na wykopki...

  Ale kurdupel jednojajowiec wie, że raz wykopany kartofel już na Wawel nie wróci.
  Dlatego będzie się trzymał wersji, że wszystko jest OK, choćby zamiast brata pochował łosia przypadkiem potrąconego przez spadającego tupolewa...

 • jakub-11111

  Oceniono 1 raz 1

  Niech się lepiej jarek zastanowi i nie słucha niecnych podpuszczeń bratannicy. W tym przypadku należy posłuchać wiarygodnej osoby konsekrowanej. Ojciec Derektor wie najlepiej co trzeba zrobić.
  Bo jeżeli tak wspaniały prezydent miałby leżeć razem z jakomś obcom kobitom aż do następnej ekshumacji co to może dopiero za pięć lat będzie, to byłoby bardzo nie po katolicku i w ogóle niemoralnie. Nie słuchajcie Gazety Wyborczej.

 • wkoz1

  Oceniono 2 razy 2

  eeee ... dlaczego nie??? proponuje wykopywac wszystkich ktorzy niegodnie tj. z udzialem przedstawicieli platformerksiej wladzy zostali pochowani.. i chowac tylko w towarzystwie prawdziwych polakow i patriotow..

 • prof-antoni

  Oceniono 4 razy 4

  Nikt z PISu nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci ???

 • nuju

  Oceniono 2 razy 2

  Pewnie się boją, że jak się ekshumuje na Wawelu, to się pochowa powtórnie na Powązkach.
  CO BY SIĘ BARDZO PRZYDAŁO.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje