Okradziono Fundację Rak 'n' Roll. Złodzieje wynieśli komputery i sprzęt nagłaśniający

Okradziono siedzibę Fundacji Rak 'n' Roll

Okradziono siedzibę Fundacji Rak 'n' Roll (Fot. Facebook)

W miniony weekend doszło do włamania do warszawskiej siedziby Fundacji Rak 'n' Roll. Złodzieje ukradli m.in. wszystkie komputery oraz sprzęt nagłaśniający i kilka telefonów.
Przedstawiciele fundacji potwierdzają, że do kradzieży doszło w sobotę lub niedzielę, gdy w siedzibie nie było żadnego pracownika. Złodzieje prawdopodobnie dostali się do budynku przez okno. Zabrali sprzęt absolutnie niezbędny pracownikom Fundacji Rak 'n' Roll.

Sprawa została zgłoszona na policję. - Na miejscu był nasz zespół, technik zbierał ślady - mówi Magdalena Bieniak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Na razie trudno jest oszacować wysokość strat. Sprzęt nie był nowy, ale złodzieje wynieśli z budynku co najmniej pięć komputerów.

Fundacja Rak 'n' Roll to założona przez Magdę Prokopowicz instytucja działająca na rzecz osób dotkniętych chorobą nowotworową. Wspiera finansowo, rzeczowo oraz niematerialnie osoby chore i ich rodziny. Zajmuje się także promocją zdrowia.

Zobacz także
 • Skradziona mazda rozłożona na części w lesie pod Wołominem Kto kradnie auta w Warszawie: Dlaczego tylko Wołomin?
 • Policjanci zatrzymali podejrzanych o wyłudzenie 32 mln Z banku zniknęły ponad 32 miliony złotych. Zatrzymany dyrektor, pracownica i klient
Komentarze (36)
Okradziono Fundację Rak 'n' Roll. Złodzieje wynieśli komputery i sprzęt nagłaśniający
Zaloguj się
 • wiosenka19

  Oceniono 160 razy 118

  to Polska własnie,kraj ponoc w 98% złozony z katolikow(wg KK)...a wiec szansa ,ze ukradł jakis muzułmaninlub Zyd czy buddysta jest znikome ;)

 • helena23

  Oceniono 103 razy 97

  Okradli samych siebie
  kto wie moze w przyszlosci oni lub ich rodzina beda potrzebowac pomocy fundacji

 • conick_polny

  Oceniono 84 razy 80

  Trudno uwierzyć, że mozna być takim kutasem i okraść takie m-ce! Nie to, żeby inne można było okradać, ale w tym wypadku wnerw jest podwójny! A nawet poczwórny!

 • cocks

  Oceniono 61 razy 57

  Je**ne szmaty złodziejskie..

 • iwona-maria2108

  Oceniono 42 razy 40

  Łapy bym, bydlakom, poobcinała!!!

 • abssinthe

  Oceniono 34 razy 32

  naiwnie mam nadzieje, ze ruszy ich sumienie...albo kogos innego ruszy na tyle, zeby kolezkom zlodziejom nakopac do dupsk.

 • i-meadow

  Oceniono 23 razy 23

  Los nie ma litości :( Ledwo co Chustka odeszła, a teraz jeszcze to.. Prawda, qrestwo wyjątkowe :/

 • serducho-a

  Oceniono 32 razy 20

  Wiem, że nikomu nie powinno się życzyć choroby, ale tym "ludziom" tego życzę i to właśnie raka i żeby potrzebowali pomocy fundacji. Tylko, że nie życzę fundacji aby takim "ludziom" musiała pomagać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje