Graś: Przez te lata odkryłem, że Pawlak pod maską "cyborga" jest bardzo miły

19.11.2012 08:25
Paweł Graś

Paweł Graś (Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta)

- Wybór Janusza Piechocińskiego na szefa PSL był dla nas zaskoczeniem. Premier był zdziwiony tak jak my wszyscy. Wkrótce dojdzie do rozmowy Tuska z Pawlakiem i z Piechocińskim - poinformował w RMF FM rzecznik rządu Paweł Graś.
- Gratulujemy zwycięzcy. Mamy nadzieję, że zasady, sposób funkcjonowania koalicji się nie zmieni - zadeklarował Graś. - Koalicja świetnie działa - mówi pytany o ewentualne zmiany w umowie koalicyjnej. Mamy nadzieje że zasady funkcjonowania koalicji się nie zmienią - twierdzi gość rozgłośni.

"Odkryłem, że Pawlak pod tą maską cyborga..."

Pytany, czy Piechociński zastąpi Pawlaka na stanowisku wicepremiera, Graś odparł: "Będziemy czekali na decyzję PSL w tej sprawie, nigdy nie narzucaliśmy PSL kandydatów na ministrów i wicepremiera".

- Przez te pięć lat koalicja PO-PSL była wykuta na partnerstwie, tak będzie dalej - zapowiedział rzecznik rządu.

- Przez te kilka lat polubiłem pana Waldemara Pawlaka i odkryłem, że pod tą maską cyborga jest bardzo dowcipny i sympatyczny. Bardzo dobrze nam się współpracowało - powiedział.

Zdaniem Grasia układ w którym lider partii koalicyjnej jest poza rządem, nie sprawdza się i rodzi problemy. - Historia pokazuje, że oczywiście taki układ się nie sprawdza. Taki układ rodzi problemy, taki układ rodzi pokusę już nie tylko tego mitycznego sterowania z drugiego siedzenia, ale takiego naturalnego budowania opozycji partyjnej wobec tego, co się dzieje. 

Zobacz także
Komentarze (21)
Zaloguj się
 • wodakrolewska

  0

  wszyscy na państwowych stołkach są na pozór mili
  dajcie mu najniższą krajową i rodzinę do utrzymania to wyjdzie szydło z worka

 • j.kopycinski

  0

  Pan Janusz Piechociński na pewno nie będzie gorszym wicepremierem niż W.Pawlak. Niepotrzebne zmartwienia.

 • kwiecien45

  0

  A co ma pod maską pan Gras? Bez wątpienia nie jest to maska cyborga. A szkoda.

 • teacher

  0

  Właśnie przepuściłem tekst przez word countera i widzę, że - poza standardowym "nie" - najczęściej używanymi słowami w artyklue są "układ" "rodzi" "PSL"

 • priekrasna.brunhilda

  Oceniono 4 razy -2

  Dziś wyjątkowo nie odniosę się do meritum zagadnienia, ale skoncentruję się na wyglądzie pana "rzecznika".
  Otóż mam poważne obawy co do jego zdrowia. Na zdjęciu pan niedorzecznik wygląda tak, jakby miał refluks żołądkowy, i cierpiał z powodu niemożności wydalenia treści żołądka znajdującej się w jamie ustnej. To bardzo niebezpieczne!
  Być może ma również trudne i bolesne zaparcia, gdyż tego rodzaju grymas bólowy na twarzy pana "rzecznika" widzę na zdjęciach i w telewizji bardzo często. On musi strasznie cierpieć... panie premierze, niech pan ulży swojemu "rzecznikowi", i skieruje go na kompleksowe badania lekarskie (uzdrowicielska komisja ZUS jest tutaj szczególnie wskazana, ale raczej nie ta, która "opiekuje się" panią Hofmanową), a potem szybciutko na rentę. Nie można patrzeć na fizjonomię pana "rzecznika" mając świadomość takiego cierpienia. To niekrasnoludzkie!

 • bioder65

  0

  Najważniejsze dla Po jest oczywiście dzielenie miejsca przy korycie.

 • and192

  0

  Piechociński powinien zażądać stanowiska PREMIERA za utrzymanie koalicji. Bo wynik wyborów w PSL oznacza wotum nieufności dla roli ludowców w tej koalicji. I Tusk, gdyby to przemyślał, powinien na to pójść. Może coś by jeszcze uratował do wyborów samorządowych i parlamentarnych.

 • konto.do.komentarzy

  Oceniono 7 razy 1

  Drogi Pawle!
  Jak tam moja posiadłość? Zbliża się zima. Liście zagrabione? Pamiętaj, aby przepalić w piecu zanim zacznie się zima.

  Hans

 • blue911

  Oceniono 1 raz -1

  GW: strasznie chamska i prymitywna reklame Plusa zamiesciliscie o Barakach i Oba Mach. Wstyd!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje