Zaskoczenie w PSL. Kierzkowska: "Nie podoba mi się ten wybór"

17.11.2012 18:55
Ewa Kierzkowska

Ewa Kierzkowska (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Nie podoba mi się ten wybór. Jest mi przykro z tego powodu, że nie potrafimy docenić tych, którzy naprawdę pracują bardzo rzetelnie na silną pozycję PSL - powiedziała Ewa Kierzkowska z PSL po wyborze Janusza Piechocińskiego na szefa ludowców. Działacze partii wydawali się zaskoczeni wynikami wyborów.
Zobacz także
Komentarze (137)
Zaskoczenie w PSL. Kierzkowska: "Nie podoba mi się ten wybór"
Zaloguj się
 • bonczu

  Oceniono 279 razy 265

  Partia kolesi i rodzinek na stanowiskach państwowych ma problem ze zrozumieniem zasad demokracji. Waldkowi nie zapomnimy tego że mamy najdroższy gaz w Europie oraz Elewara który był tylko symboliczną, rodzinną wpadką. Nie zapomnimy cynicznego "trzeba strzyc owieczki" w odniesieniu do podatników. Nie zapomnimy rad dawanych politykom PSL typu "trzeba mówić szybko i niewyraźnie" (aby dziennikarze się odczepili).
  Gratuluję Piechocińskiemu.

 • cleryka

  Oceniono 253 razy 235

  Nie płaczcie,pozostała Pawlakowi jeszcze Prezesura w Straży Pożarnej.Gratulacje dla p.Piechocińskiego.

 • lecki222

  Oceniono 253 razy 219

  I jak tu popierać parytety? Baba nie potrafi ukryć swoich histerycznych emocji! Inni, np Żelichowski, kulturalnie reagowali profesjonalnie....demokracja wygrała...a ta wkurw..na nie potrafi się opanować. Marszałek sejmu!!!

 • cillian1

  Oceniono 197 razy 151

  "Jest mi przykro z tego powodu, że nie potrafimy docenić tych, którzy naprawdę pracują bardzo rzetelnie na silną pozycję PSL"

  4-5% w wyborach - to jest docenienie - mendy cholerne!
  Stołki w głowie, a chłopy na wsi od 5 rana zapieprzają!

 • mosiek_macierewicz

  Oceniono 182 razy 146

  Kierzkowska, bździągwo, jesteś jakimś tam wice więc obowiązuje pewna kultura!!! Cały ten PSL mam en masse w dupie ale to jest włąśnie poziom naszego błotka politycznego. Wszystko kuwra z awansu i wyciągnięte za włosy z obory.

 • mariusz123xx

  Oceniono 146 razy 140

  Porażką jest sama Kierzkowska jako poseł, nie mówiąc już o stanowisku wicemarszałka Sejmu.Dobrze że przyjamniej ten etap jest już za nami Jednak to co najbardziej przeraża to wyobrażenie o istocie polityki - osoba która nic w życiu konstruktywnego ani twórczego nie zrobiła, która jest jest typowym przykładem typowego aparatczyka - widzi politykę jako coś, co za pomocą partii ma zapewnić silną pozycję. A gdzie dobro kraju, dobro mieszkańców ? Czy to są tylko frazesy przede wyborami ?

 • vapor1

  Oceniono 202 razy 126

  Oby was nowy lider tak poprowdzil, zebyscie nie weszli do Sejmu, czego wam szczerze zycze!!!

 • tetradrachma

  Oceniono 127 razy 105

  PIS, bierzcie przykład !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje