Kaczyński: 13 grudnia marsz przeciw "szkodliwej polityce rządu"

Jarosław Kaczyński chce odebrać przywileje Mniejszości Niemieckiej

Jarosław Kaczyński chce odebrać przywileje Mniejszości Niemieckiej (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- 13 grudnia odbędzie się marsz w obronie wolnych mediów, demokracji i wartości tworzących Polskę - zapowiada Jarosław Kaczyński. Jak zaznaczył prezes Prawa i Sprawiedliwości podczas spotkania z członkami i sympatykami partii w Legnicy, pochód będzie wyrazem tego, że Polacy nie zgadzają się z działaniami obecnej władzy i nie popierają ich.
Na spotkaniu z członkami i sympatykami PiS w Legnicy Jarosław Kaczyński przekonywał, że polityka obecnego rządu "jest bardzo szkodliwa". Według niego, w ciągu 23 lat III RP nie było tak złego rządu, jak ten obecny. Prezes PiS obawia się, że Polska może kiedyś ocknąć się w takim systemie, jaki panuje na Ukrainie, gdzie jego zdaniem demokracja tak naprawdę nie istnieje.

Prezes PiS zapowiedział także większy nadzór nad wyborami w Polsce. - Nie mam dowodów na to, że wybory były sfałszowane. Jednak - jak powiedział - "Strzeżonego Pan Bóg strzeże". Dodał, że w kolejnych wyborach stawką będą wielkie zmiany polityczne.

Kaczyński zapowiedział marsz w obronie wolnych mediów, demokracji i wartości tworzących Polskę. - Pochód będzie wyrazem tego, że Polacy nie zgadzają się z działaniami obecnej władzy i nie popierają ich - mówił. Wśród tych działań wymienił uległość rządu wobec silnych grup nacisku oraz bezczynność wobec bezrobocia w Polsce. Prezes PiS powiedział, że obecnie bez pracy jest około 5 milionów osób, a wiele młodych ludzi pracuje na umowach śmieciowych.

Zobacz także
 • Donald Tusk, Rada Krajowa PO, 2011 Tusk straszy PiS-em. "Jesteśmy po to, żeby te groźby nie stały się faktem"
 • Dodatek specjalny do "Rz" Specjalny dodatek do "Rz". Cała prawda o "trotylu"?
 • Joanna Racewicz Prezenterka TVP: Ile można znosić Tuska?
Komentarze (569)
Kaczyński: 13 grudnia marsz przeciw "szkodliwej polityce rządu"
Zaloguj się
 • sstepniewski

  Oceniono 1082 razy 988

  APEL DO MEDIOW!!!
  Dajcie nam spokoj z Kaczynskim - czy kazdego dnia musi ukazywac sie informacja o tym co zrobil albo nie zrobil ten sekciarz? przeciez negatywna reklama jest tez reklama??? Przeciez to jest ciagle grzebanie w gownie....

 • pictus57

  Oceniono 768 razy 710

  Polacy juz się" ockneli" p.Kaczyński w IV RP i dlatego wysłali was na aut i nie przemawiaj pan w imieniu Polaków bo ja sobie nie życzę żeby takie indywiduum przemawiało w moim imieniu, jeżeli już to w imieniu "prawdziwych polaków"

 • lady.heather

  Oceniono 533 razy 501

  Niech maszerują. Jarek jest w takim wieku, że ruch dobrze mu zrobi:)))

 • barba333

  Oceniono 462 razy 426

  Podzielam zdanie: DAJCIE NAM SPOKÓJ - NIE POKAZUJCIE I NIE CYTUJCIE LUDZIE O ZACHWIANEJ PSYCHICE. Rozumiem, że "zła" informacja dobrze sie sprzedaje. Ale z czasem nadmiar takich informacji powoduje nieodwracalne szkody. To nie dzieki Kaczyńskiemu, a dzięki mediom już ponad 30% ludzi wierzy w zamach. Niedługo będa podpalać domy i zabijac tych, co mysla inaczej. Również media, które pisza inaczej.
  REFLEKSJA i btak informacji o kaczyńskim i PiSie - to jeden ze sposobów na przetrwanie. Jest tyle waznych spraw i problemów jakimi trzeba sie zająć.

 • andrzej.frant

  Oceniono 342 razy 306

  A niech se maszerują do Tworek.

 • miroslawa133

  Oceniono 321 razy 293

  A buty nowe na zime kupil? Te stare trzewiki przy takiej czestotliwosci bezcelowego szwedania sie po ulicach - nie dadza rady. Nie lepiej podreptac w bamboszach kolo mamusinego pieca? Cieplej, spokojniej i czasy stanu wojennego mozna z rozrzewnieniem powspominac.

 • dynac

  Oceniono 309 razy 285

  24 grudnia przemówię ludzkim głosem - J. K.

  Zapowiedzi ciąg dalszy.

 • fakiba

  Oceniono 132 razy 124

  Największy szkodnik organizuje marsz przeciw szkodzeniu to tak jakby stonka sama azotoksem się chciała opylać

 • 7_of_9

  Oceniono 129 razy 121

  Jak się 13 XII 1981 leżało pod pierzyną i tam uprawiało opozycje, to na starośc trzeba to jakoś nadrobić...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje