Kaczyński: 13 grudnia marsz przeciw "szkodliwej polityce rządu"

17.11.2012 12:51
Jarosław Kaczyński chce odebrać przywileje Mniejszości Niemieckiej

Jarosław Kaczyński chce odebrać przywileje Mniejszości Niemieckiej (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- 13 grudnia odbędzie się marsz w obronie wolnych mediów, demokracji i wartości tworzących Polskę - zapowiada Jarosław Kaczyński. Jak zaznaczył prezes Prawa i Sprawiedliwości podczas spotkania z członkami i sympatykami partii w Legnicy, pochód będzie wyrazem tego, że Polacy nie zgadzają się z działaniami obecnej władzy i nie popierają ich.
Na spotkaniu z członkami i sympatykami PiS w Legnicy Jarosław Kaczyński przekonywał, że polityka obecnego rządu "jest bardzo szkodliwa". Według niego, w ciągu 23 lat III RP nie było tak złego rządu, jak ten obecny. Prezes PiS obawia się, że Polska może kiedyś ocknąć się w takim systemie, jaki panuje na Ukrainie, gdzie jego zdaniem demokracja tak naprawdę nie istnieje.

Prezes PiS zapowiedział także większy nadzór nad wyborami w Polsce. - Nie mam dowodów na to, że wybory były sfałszowane. Jednak - jak powiedział - "Strzeżonego Pan Bóg strzeże". Dodał, że w kolejnych wyborach stawką będą wielkie zmiany polityczne.

Kaczyński zapowiedział marsz w obronie wolnych mediów, demokracji i wartości tworzących Polskę. - Pochód będzie wyrazem tego, że Polacy nie zgadzają się z działaniami obecnej władzy i nie popierają ich - mówił. Wśród tych działań wymienił uległość rządu wobec silnych grup nacisku oraz bezczynność wobec bezrobocia w Polsce. Prezes PiS powiedział, że obecnie bez pracy jest około 5 milionów osób, a wiele młodych ludzi pracuje na umowach śmieciowych.

Zobacz także
Komentarze (569)
Zaloguj się
 • jojo148

  0

  W komentowaniu tych wydarzen bierzmy poprawke na wiek Jaroslawa Kaczynskiego. Pan prezes jest w wieku pozwalajacym na gledzenie i plecenie andronow.
  Bardzmy bardzie wyrozumiali dla tego starego czlowieka!!!

 • uutek

  0

  he he PiS świętuje rocznicę wprowadzenia stanu wojennego i nieinternowania Pana Jaśnie Prezesa.

 • ucago

  0

  Niech se Polacy wezmą kijki do nordyk-walkingu, przynajmniej na zdrowiu zyskają. JK to wielki mały człowieczek o płochliwym sercu i fałszywej duszy, który okres przemian przesiedział po mamusiną spódnicą a teraz chciałby zostać mężczyzną.
  @pelikannet (a pro po - jakiś kaczy kuzyn?) masz rację wiemy jak było za I pis-u i mamy nadzieję że II pis-u nie będzie. Bóg przecież znaków już tyle dawał , ale rydzyk go zagłusza.

 • pelikannet

  0

  Najemniku , nie szkaluj wspanialego polityka i wielkieo polskiego patrioty jakim jest Jaroslaw Kaczynski. Boisz sie ze wroci PiS do wladzy i skonczy sie tobie zycie HIENY zywiacej sie polska krzywda... - tak sie stanie BOJ SIE !!! Masz sie bac !!! Zas synow Sb-ka poszukasz latwiej wsrod fanow Gazety Wyborczej.
  A moze czeka na PiS = Palikot i Siwiec ?

 • pelikannet

  0

  POLACY POWINIEN UCZESTNICZYC W TYM MARSZU !!!
  Jaroslaw Kaczynski to wspanialy czlowiek. Wielki Polak, madry polityk, skromny czlowiek o wielkim patriotycznym sercu. Jesli jest ci zle, jesli czujesz sie oszukany, jesli nie mozesz zrozumiec dlaczego Polska ubozeje, jest wyprzedawana i dazy do zaglady. Jesli dostrzegasz, ze nic polskiego prawie juz w Polsce nie ma, ZAPAMIENTAJ!, ze gdyby Kaczynski byl Premierem Polakow od 5 lat zamiast Tuska - to ty Polaku nie bylbys dzis biednym, zmanipulowanym i oglupionym biedakiem, bez przyszlosci. Rocznica stanu wojennego to dobry czas na przypominanie zla ktore ogarnelo Polske wtedy i dzisiaj. Tak mi dopomoz Bog.

 • sybirak2

  Oceniono 1 raz 1

  Trzynastego grudnia 1981, jak pisał siedział ze starchu pod stołem, choć jak synowi UBeka nic mu nie groziło. Dziś chciałby dorównać tym, którzy albo siedzieli w więzieniach, albo protestowali na ulicach. Tylko że spóźnił się 31 lat. Chciał zdobyć władzę, więc zamordował brata, a przy okazji 95 innych osób. Za wielokrotne morderstwo z premedytacją jest tylko jedna kara, stryczek, i na niego on też czeka.

 • rafall09

  Oceniono 1 raz -1

  Większego szkodnika od jara trudno sobie nawet wyobrazić

 • tp70

  Oceniono 2 razy 0

  Ta szuja może sobie organizować marsze z radiem maryja, z rydzykiem, z braunem, z agentem tomkiem i co? i nic!!! Może organizować narady quasi naukowe i co? i nic!!!! Władzy temu choremu psychicznie facetowy Polacy nie oddadzą!!!!! ON JUŻ PRZEGRAŁ 6 RAZY I NIC TEGO NIE ZMIENI. TO JUŻ JEST STARY, CHORY FACET KTÓRY NADAJE SIĘ NA MARSZE A NIE NA RZĄDZENIE NOWOCZESNYM KRAJEM

 • orion57

  Oceniono 1 raz -1

  On jest po prostu śmieszny
  - nie było tak złego rządu, jak ten obecny.
  - Nie mam dowodów na to, że wybory były sfałszowane
  - w kolejnych wyborach stawką będą wielkie zmiany polityczne
  - że Polacy nie zgadzają się z działaniami obecnej władzy i nie popierają ich

  Zastanawia mnie jak "głupi" muszą być słuchacze PiS że w to wierzą. Rząd na którym wiesza całe zło trwa już drugą kadencję jego rząd PiS wytrzymał 2 lata. Już kilkanaście razy wyborcy powiedzieli,że PiS nie nadaje się do rządzenia pokazując mu środkowy palec w wyborach. Wybory sfałszowane ale nie ma dowodów, Smoleńsk=zamach ale nie ma dowodów.
  Wydaje mi się, że najlepszą karą dla tego człowieka byłby śmiech i milczenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje