Komentarze (269)
Komorowski: Warto wiedzieć, czy to polskie szaleństwo, czy cudza inspiracja
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • canabissativa

  Oceniono 11 razy 5

  komornik jak każdy wie to szkodnik

 • slon2002

  Oceniono 7 razy 5

  Hehehehehe, super dowcip!!!

 • moher75

  Oceniono 143 razy 5

  Prawda jest nieco inna...

  W/g prokuratury urządzenia wykrywające materiały wybuchowe zanotowały bardzo wysokie odczyty - często poza skalą. Próbki niestety nadal są w Rosji i nie wiadomo czy kiedykolwiek dotrą do Polski.
  Nikt niczego nie wykluczył. Niezależnie czy wierzy się w zamach czy nie - takie są fakty i musimy je przyjąć do wiadomości. Dlaczego Komorowski nie dostrzega faktów - nie wiem ale bardzo na ręke jest mu dywagowanie o zewnętrznej inspiracji i zaplutych karłach reakcji burzących arcyboleśnie proste wyjaśnienie katastrofy.

  Mieszkam za granicą - dla obcokrajowców katastrofa była "na bank" rosyjskim zamachem. Dla mnie nie jest to takie oczywiste ale to co się dzieje w Polsce to jakiś absurdalny cyrk.
  Ludzie podzielili się na wyznawców dwóch absurdalnych teorii i gotowi są się o nie pozabijać. Wiara oczywiście idzie po linii przynależności plemiennej RP,PO,SLD / PiS - i nie ma nic wspólnego z faktami

 • bronek_pierdola

  Oceniono 8 razy 4

  Bronek za kim ty jestes ,czy ruscy maja jakiegos haka na ciebie ?

 • ryszyn

  Oceniono 6 razy 4

  WSI spokojna, WSI wesoła

 • kot2ka

  Oceniono 12 razy 4

  Czego się boi Komorowski i nie chce powołania międzynarodowej komisji. Chyba każdy, albo przynajmniej większość z rozumnych ludzi w Polsce wie ,że komisjom powołanym z samych przekupnych i sterowanych Polaków wierzyć nie możemy. To dzięki tej tragicznej "katastrofie" Komorowski wiele zyskał, gdyż został prezydentem i o tym też wszyscy dobrze wiemy !!!!

 • jedrek490

  Oceniono 8 razy 4

  A na międzynarodową komisję Mme Anodiny wyraził pan zgodę?

 • euro67

  Oceniono 10 razy 4

  Komisja miedzynarodowa jest jedyna, ktora mogla by byc na tyle obiektywna aby nie dzialala na zamowienie jednej opcji.
  Kazdy kto jej nie chce, nie che dac szansy na obiektywne wyjasnienie tego co wydarzylo sie w Smolensku i zlazy mu na utrzymaniu przepasci w polskim spolecznstwie.
  Jesli dla B. Komorowskiego komisja ruska Anodiny i wylacznie POwska Millera wystarczy, to znaczy ze innego spojrzneia na rzeczywistosc sonie nie zyczy! To go zupelnie dyskwalifikuje w moich oczach!

 • xelene

  Oceniono 8 razy 4

  ou wa , a jak ruscy prowadzili sledztwo to bylo dobrze :)))

 • szula001

  Oceniono 8 razy 4

  raz za powołaniem innym razem przeciw to w końcu prezydent mógłby się zdecydować PRAWDA bo ponoć jest prezydentem wszystkich polaków

 • hotin

  Oceniono 14 razy 4

  Godność to My, prawdziwi Polacy mamy w przeciwieństwie co do ,,nie których" ale dowodów i szczątków samolotu do dziś nie mamy!

 • jedrek490

  Oceniono 10 razy 4

  O jakiej godności mówi ten pyszałek? Może chodzi mu o głodność? A to jest poważna sprawa dla milionów Polaków.

 • blackpator

  Oceniono 18 razy 4

  Takie macie poczucie suwerenności i godności, że uważacie, że śledztwo lepiej od Polaków przeprowadzą Rosjanie. W komisji międzynarodowej to przynajmniej byśmy mieli wgląd w akta. A Rosjan to tylko możemy uniżenie prosić o jakieś materiały. A oni i tak na nas leją.

 • ppor_dub

  Oceniono 42 razy 4

  A więc wg. oficjalnej wykładni do grona oszołomów, pisiorów i radiomaryjnych dołączył JE Aleksander Kwaśniewski oraz JE Lech Wałęsa. Ja też nie wierzę w zamach, ale mam nieodparte wrażenie, że Tusk, Komorowski i cała reszta potwornie się tej komisji boją...

 • uzdek98

  Oceniono 66 razy 4

  oj bulu bulu... znowu bronka pusciles... oczywiscie, ze kazdy inny jest lepszy od platfusiarni... od kopary, ktora na metr w glab sprawdzala ziemie a potem osobiscie dokonywala sekcji, od ryzego oszusta, ktory zdal kolejny egzamin, od boni-maslaka, ktory zaspawal trumny, bez sprawdzenia co jest w srodku...

 • 111doradca

  Oceniono 3 razy 3

  Słusznie. Juz byłjeden taki co poprosił carycę Katarzynę drugą o rozstrzygniecie polskich spraw. Nazywał się hetman Branicki. Katarzyna rozstrzygnęła sprawę polska w komisji razem z Fryderykiem II królem Prus i Marią Teresą cesarzowa niemiecka. I rozstrzygnęli dokonując rozbiorów Polski. Tego chcą panowie z PiS???

 • 123456ag

  Oceniono 5 razy 3

  Ej Bronek, Bronek..
  Pewnie że nie chcesz, żeby jakaś międzynarodowa komisja dyskutowała nad międzynarodowymi standardami badania katastrof lotniczych - w kontekście katastrofy smoleńskiej.
  W ogóle nie chciałbyś żeby Ci przypominano o tych standardach, co ?
  Bo to co zrobiono nie tylko nie odpowiada żadnym standardom ale woła o pomstę do nieba.

 • badziewiak66

  Oceniono 7 razy 3

  Ja nie rozumiem skąd ten strach. Od początku piszę , że to mógł być zamach , ale na pewno nie jest to dzieło Rosji. To trzeba powiedzieć publicznie wprost , że jednoznacznie wykluczamy Rosję z kręgu sprawców ewentualnego zamachu. Osobiście uważam , że jeśli to był zamach to jego sprawcy są Polakami , żyją wśród nas. To z tego powodu należy powołać komisję międzynarodową , bo jeśli Ci sprawcy mają wpływ na polską prokuraturę, na polskie czynniki polityczne decydujące o przebiegu śledztwa to dojdzie do matactw, oszustw, zacierania śladów. Całkowicie rozumiem Rosjan , ich sposób postępowania , ich polityczne zachowania bo to sprawa międzynarodowa, i Rosjanie dali wiele razy dowód na to , że ich ta tragedia równie zmroziła jak Nas Polaków. Wierzę Putinowi i rozumiem jego politykę. Nie oznacza to jednak , ze nie mamy prawa przypuszczać że to mógł być mord dokonany przez Polaków. Ileż to razy w naszej historii Polacy Polakom wilkiem , wszak to nasi rodacy za dukaty wspierali rozbiór Polski i wiekową udrękę narodu. Jeszcze niedawno zamordowano bezkarnie szefa policji , świadkowie w głośnych procesach tajemniczo umierali w strzeżonych celach , jeden z ministrów został zamordowany strzałem w głowę , a drugi strzelił sobie trzy razy w brzuch. Sprawa Olewnika , porwania , napady zdarzyły się tu w Polsce , nie w Rosji. Kolejne zgony osób związanych z katastrofą miały miejsce tu w Polsce. Wierzę , że Rosji także zależy i zależeć będzie by tę hipotezę wyjaśnić. Podejrzewam , ze Rosjanie prowadzili potajemnie sami śledztwo i na pewno podziela się jej wynikami ze światem.

 • amanasunta

  Oceniono 5 razy 3

  Miedzynarodowa nieeee.Możliwa tylko...mieżdunarodnaja ...czyli MAK-:))))

 • ernie123

  Oceniono 9 razy 3

  Niech Komorowski nie pier..li. Sam jest wraz z PO jedną wielką socjotechniką. Ten głupek jeszcze nigdy nie powiedział prawdy dot. ważnej sprawy dla kraju, a wymądrza się jakby najadł się książek z socjologii.
  KANALIZOWANIE NIEZADOWOLENIA ZOSTAW KANALARZOM, CHYBA ŻE ASPIRUJESZ DO TAKIEGO ZAWODU.
  JAKO PREZYDENT POWINIENEŚ BRONIĆ KONSTYTUCJI I WOLNOŚCI SŁOWA, A NIE PODPISUJESZ USTAWĘ OGRANICZAJĄCĄ WOLNOŚĆ.

  NARÓD NIGDY TEGO NIE ZAPOMNI I WYPIERD.LI CIEBIE Z TEGO STOŁKA HIPOKRYTO.

 • eldemon

  Oceniono 19 razy 3

  Nie dziwię się Komorowskiemu, że tak mówi, bo czego można było się po nim spodziewać, jaki koń jest każdy widzi! Dziwię się tylko tym jełopom, którzy na niego głosowali!

 • kaszebe12

  Oceniono 15 razy 3

  -Swietne ! -Zawodowy polityk mowi o godnosci...

 • swan_ganz

  Oceniono 23 razy 3

  wiem, wiemy Bronek... Prędzej urządzicie rzeź na ulicach niż zgodzicie się na międzynarodową komisję bo wy maci swoją "godność"... To nic, że ludzie wam nie ufają, to nic, że i Sarkozy w swoim czasie i Markela i na końcu Amerykanie oferowali nam pomoc i UE i NATO w sprawie tego śledztwa ale wy ich olaliście z tego samego powodu; bo macie "godność" i to dlatego "pozmiataliście" to śledztwo zg. z waszymi standardami..

  Dowiesz się niedługo, że Polacy też mają swoją godność i będzie to nauka pełna "bulu"..

 • chynek

  Oceniono 15 razy 3

  Żyjemy w kraju , w którym nawet zaproszony przez prezydenta na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego: prourator generalny mówi: "Przyjmę zaproszenie; jeśli dożyję do 19 grudnia, to postaram się w tym spotkaniu uczestniczyć". Prokurator histeryzuje?

 • blue911

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo lubie tego obecnego prezydenta! Pierwszy raz, a zyje juz dawno na obczyznie, z przyjemnoscia i bez zazenowania slucham jego wypowiedzi i dumnie przygladam sie jak jest z honorem i godnoscia jest podejmowany przez kolejnych szefow panstw. Brawo,panie Bronislawie! Lubie panski optymizm i rozwage. Uwazam tez ,ze jest to pierwszy chyba maz stanu,ktory nie nadskakuje obcym przedstawicielom i potrafi z nimi rozmawiac na plaszczynie partnerskiej,a nie sluzalczej!

 • telewidz9

  Oceniono 4 razy 2

  niech kartofel płaci swojom kasom a nie naszom za komisie

 • brykawojtka

  Oceniono 4 razy 2

  B.Komorowski to Prezydent, który odpowiednio i zagłosuje w sprawie WSI

 • eldemon

  Oceniono 4 razy 2

  Nie dziwi mnie, że Komorowski Prezydent tak mówi, jak mówi! Jaki koń jest, każdy widzi! Dziwię się jedynie tym jełopom, którzy na niego głosowali!!!

 • domektomek

  Oceniono 4 razy 2

  Ten rząd zapomina przez kogo został wybrany i komu ma służyć.
  W kraju, którym 30% społeczeństwa uważa że doszło do zamachu, a 56% skłania się ku powołaniu komisji międzynarodowej słowa pana prezydenta powinny być bardziej wyważone. PO powinno być osobiście zainteresowane całkowitym wyjaśnieniem katastrofy smoleńskiej.
  Na co liczą Komorowski, Tusk i inni? Na to że będą rządzić krajem przez kolejne 50 lat?
  Was, drodzy koledzy, oczyścić z oskarżeń może tylko międzynarodowa komisja.

 • michaelus_maximus

  Oceniono 8 razy 2

  teraz to juz chyba oczywiste, ze tusk, komoroski & wspolnicy maja wiele do ukrycia w tej sprawie...
  nie mowie, ze byl zamach, ale nie wydaje was sie jego tlumaczenie bardzo POKRETNE...????

 • komentator.live

  Oceniono 4 razy 2

  Czy Rząd jest dla Rządu ,czy to my społeczeństwo go wybraliśmy. Niech liczy się z głosem mas. Wszystko powinno być zbadane przez neutralny międzynarodowy zespół a wrak dawno już temu w Polsce.

 • wspolstr

  Oceniono 4 razy 2

  Może Zbig Brzeziński pomoże wszystkim widzieć rzeczywistość taką jaka jest...

 • kkes

  Oceniono 10 razy 2

  Jakoś mnie nie dziwi, ze BUL kategorycznie odmawia powołania komisji międzynarodowej

 • zz09

  Oceniono 8 razy 2

  Brawo, zgadzam się w pełni. Komisja międzynarodowa byłaby: 1. upokorzeniem państwa polskiego wywalczonym przez szaleńców i rezygnacją z części suwerenności (tylko nie piszcie o "ruskim śledztwie", bo ono się odbywa właśnie na mocy międzynarodowych przepisów, które tak kochacie); 2. absolutnie nieskuteczna (każdy werdykt inny niż "Tusk podłożył bombę i potem dobił własnoręcznie wszystkie 96 osób" dla szaleńców będzie oznaczał, że komisja była złożona z ruskich pachołków i sługusów Goldman Sachs); 3. niemożliwa do powołania (zarówno z braku odpowiednich przepisów, jak i ze względu na spory towarzyszące typowaniu jej członków). Pomysł jest niedorzeczny i szkodliwy. Nie dziwię się, że go lansują osoby mające ochotę na kolejne rozróby, ale dziwię się ludziom rozsądnym, którzy nie rozumieją, że państwo polskie nie może abdykować na rzecz wycieczki z wariatkowa.

 • szary-polak

  Oceniono 2 razy 2

  Jeszcze brzmią m słowa Kamińskiego :

  "Pamiętajmy, że Lech Kaczyński zapowiedział wówczas, że będzie 9 maja w Moskwie na obchodach zwycięstwa nad faszyzmem, co dla Rosjan ma gigantyczne znaczenie. I co więcej, zaprosił na pokład prezydenta Wojciecha Jaruzelskiego."

  Więcej... wyborcza.pl/1,75478,12822197,Michal_Kaminski__W_PiS_malo_kto_wierzy_w_zamach.html#ixzz2BibWDnUo

 • waw74

  Oceniono 10 razy 2

  Gamoń ze WSI sie znow odezwal:))) kaznodzieja je bany

 • bruno565

  Oceniono 10 razy 2

  Jakie oddanie sledztwa? Od kiedy Smolensk znow nalezy do Polski? Katastrofa zdarzyla sie na terytorium Rosji i tylko w gestii tego panstwa jako suwerena wlasnego terytorium lezy to, czy samo prowadzi sledztwo, czy tez na drodze porozumien miedzynarodowych zgadza sie na uczestnictwo w nim podmiotow zewnetrznych.Przestancie wiec powtarzac jak mantre te sama spiewke.

 • calli

  Oceniono 14 razy 2

  Wąsatemu analfabecie należy przypomnieć, że mało który obywatel uwierzy państwu, które kryje podmioty trujące Polaków solą wypadową i tuszuje powiązanych z nimi rządzących, wprowadzającemu po kryjomu zamordystyczne ustawy (ACTA, ustawa o zgromadzeniach), nie potrafiącemu zadbać o swoich obywateli zagranicą (geolog w Pakistanie), kolaborującemu z obcą, watykańską władzą czy przekopującemu ziemię w miejscu katastrofy 'do pół metra wgłąb' a potem mylącemu truposzy i chowającemu truchła po dwa razy.

 • pogromca_gamonia

  Oceniono 1 raz 1

  Brawo Komorowski, prawdziwy Prezydent !

  Co za kontrast i ulga, po traumie z jego zakompleksionym poprzednikiem i jego wybrykami, pod dyktando nikczemnego braciszka...

 • drozd215

  Oceniono 1 raz 1

  - Trzeba się zwrócić do specjalistów w zakresie dywersji ideologicznej.
  -----------
  Gomułka w najlepszej formie.

  Na co Bronek liczył, że wykryją bigos?

 • dublet

  Oceniono 1 raz 1

  Wg. elit politycznych USA, które reprezentuje prof.Brzeziński, pisiory to osoby chore psychicznie. To radosna nowina, że mamy w kraju tylu świrów. Radosne jest również to, że pisiory zaprzeczając, potwierdzają diagnozę, bo jaki wariat przyzna, że jest wariatem???

 • cookies9

  Oceniono 1 raz 1

  Niestety - polskie piekło z cudzej inspiracji...

 • ztychwaldi1964

  Oceniono 1 raz 1

  czyż by Ziobro doznał olśnienia i przejrzał na oczy że jego 'były góru jest spiritus movens całego pojeba...a
  pytam po raz kolejny na tym forum KTO TE IMPREZĘ NAKRĘCAŁ I KAZAŁ BRATU PAKOWAĆ DO JEDNEGO SAMOLOTU TYLU POLSKICH PATRIOTÓW ŻEBY CO? odpowiedż znają wszyscy

 • antua43

  Oceniono 3 razy 1

  Czego Bronek się tak boisz komisji międzynarodowej widocznie coś masz na sumieniu.

 • kierzek89

  Oceniono 7 razy 1

  1. "Trzeba się zwrócić do specjalistów w zakresie dywersji ideologicznej."
  -ma Pan rację, niech pan się zwróci do swojego oficera prowadzącego
  2. "Prezydent ostro sprzeciwił się pomysłowi powołania międzynarodowej komisji, która zbada przyczyny katastrofy smoleńskiej."
  - ma Pan rację jedna międzynarodowa komisja MAK wystarczy,
  3. "Jesteśmy państwem suwerennym, narodem z własną godnością"
  - właśnie dlatego oddaliśmy wszystko Rosjanom
  4. "każdy werdykt komisji będzie od razu podważany"
  - bo prawda jest "arcyboleśnie prosta"

 • gtpress

  Oceniono 5 razy 1

  czytam i przecieram oczeta...... na mysl przychodza mi slowa A. Rosiewicza: ".... a to byli przebierancy......"

 • rasta-mw

  Oceniono 5 razy 1

  Żądamy międzynarodowej komisji pod przewodnictwem wysokiej klasy naukowców: Adama Savage i Jamie Hyneman z "MythBusters". To będzie prawdziwe wyzwanie dla pogromców mitów. Do dzieła!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX