Olbrychski i Jopek wspierają marsz prezydencki - wystąpili w spocie [WIDEO]

08.11.2012 17:55
Daniel Olbrychski i Anna Maria Jopek w klipie promującym marsz prezydencki

Daniel Olbrychski i Anna Maria Jopek w klipie promującym marsz prezydencki (Fot. YouTube)

- Kim był Józef Piłsudski, powinien wiedzieć każdy Polak - mówi Daniel Olbrychski, a Anna Maria Jopek dodaje, że Jan Paderewski jest wzorem dla nas wszystkich. Artyści wystąpili w klipie promującym Marsz dla Niepodległej - inicjatywę prezydenta na 11 listopada.
Zobacz także
Komentarze (112)
Olbrychski i Jopek wspierają marsz prezydencki - wystąpili w spocie [WIDEO]
Zaloguj się
 • scurvy.seen

  Oceniono 78 razy 38

  Olbrychski zaszczycił także swoją obecnością koncert Gazpromu.facet ma wyczucie!

 • drozd215

  Oceniono 38 razy 28

  Jeżeli nie brali za to pieniędzy to fajna sprawa, jeśli wzięli kasę to równie dobrze mogą zachęcać do kupna ogórków kiszonych.

 • o_laf

  Oceniono 67 razy 15

  No to PiS do dziela szukac SB w rodzinie Olbrychskiego i Jopek.
  A jak nie znajdziecie poproscie Gmyza on cos wykreci
  .

 • dziedzicznacytadelafinansjery

  Oceniono 60 razy 14

  A jak prezydent Kaczyński chciał obchodzić razem to święto parę lat temu na 90. rocznicę (Bal Niepodległości miał to być, potem zorganizowano galę), toście tacy chętni do "świętowania razem" nie byli. Gremialnie żeście zbojkotowali, a wasz "towar eksportowy" p. Wałęsa w chamski sposób potraktował panią Marię Kaczyńską.
  Więc teraz, obłudnicy i faryzeusze, świętujcie sobie sami z Giertychem.

 • mika68

  Oceniono 37 razy 11

  Olbrychski- nałogowy alkoholik i rusofil w roli głównej sztuczce teatralnej Jego Mościa.Pezydęta- herbu "Nałęcz w bulu i bez nadzieji" !:))))

 • socialismo_en_libertad

  Oceniono 12 razy 6

  Zaczyna się. Kilkanaście marszów, kilkanaście definicji polaka, kilkanaście rodzajów "prawdy". Swoją droga Polska to chyba jedyny kraj, gdzie podczas dnia niepodległości, mają miejsce spore zamieszki i bratobójcze walki. Gorzej niż u Talibów.
  Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie olewa te zdarzenia. Wiadomo, że chodzi tutaj tylko i wyłącznie o pożywkę dla mediów, bo to właśnie one najbardziej nakręcają agresję i nastawiają ludzi przeciwko sobie. W TVN już pewnie dali na tacę w intencji spalenia kolejnych wozów transmisyjnych przez oszołomstwo, będzie o czym pisać przez miesiąc. A jakby ktoś zginął to by dopiero było!

 • misiupisiu2

  Oceniono 10 razy 4

  W Polsce Polacy sa przesladowani przez Zydow . Nie wolno im manifestowac swojej milosci do ojczyzny , nosic flag narodowych . Ludzie wbijający Polskie flagi do göwna sa wysoko oplacani ,a uświęcający je sa bici i zamykani do wiezień .
  Zle sie dzieje w Panstwie Polskim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje