Biedroń o deptaniu brudnych pieluch: "Wolę to niż Smoleńsk i inne głupoty"

- Nikogo nie obraziłem, dobrze się bawiłem - tak poseł Robert Biedroń komentuje swój kontrowersyjny występ w telewizji. Poseł na Sejm z Ruchu Palikota w programie satyrycznym wchodził gołymi stopami w różnego rodzaju nieczystości, śpiewając przy tym piosenkę Britney Spears ?Oops, I did it again?.
- Czułem się bardzo dobrze. Uważam, że lepiej dobrze się bawić, to był program satyryczny, niż zajmować się Smoleńskiem i innymi głupotami - mówi poseł Biedroń. Nie ma sobie nic do zarzucenia: - Mam nadzieję, że państwo też macie dobry humor i potraficie dobrze się bawić. Nikogo nie uraziłem, nikogo nie obraziłem. Bardzo dobrze się bawiłem i będę kontynuował tego typu zabawy - uważa poseł.

Podobnie uważają partyjni koledzy posła Biedronia .

Zobacz kontrowersyjny występ posła Ruchu Palikota:Czy to zachowanie narusza godność posła? - Poseł jest w takim ugrupowaniu, które z godnością ma kłopoty. Ale cóż, jeżeli oni są niepoważni, myślę, że wyborcy będą ich niepoważnie traktowali - mówi Mariusz Błaszczak z Prawa i Sprawiedliwości.

Więcej o:
Komentarze (103)
Biedroń o deptaniu brudnych pieluch: "Wolę to niż Smoleńsk i inne głupoty"
Zaloguj się
 • agentczk22

  Oceniono 117 razy 105

  Nie w takim gó...e w sejmie się babrzą.

 • marszalek1980

  Oceniono 176 razy 42

  w Polsce polityk nie może mieć poczucia humoru, mieć dystansu do siebie, dobrze się bawić poza godzinami pracy. W Polsce prawdziwy polityk musi mieć zawsze smutną, zaciętą twarz, chodzić na czarno i nawet przez sen rzucać oskarżeniami i ziać nienawiścią...

  Płaszczak, Hoffman i Jarosław rzucający bezpodstawne oskarżenia - to jest godne (w ich mniemaniu). Biedroń, występujący w programie rozrywkowym, to już jest niegodne.

  Pozostaje leżeć krzyżem!

 • bolek_i_jego_worek

  Oceniono 121 razy 39

  Jasne Panie Biedroń, przecież dobra zabawa jest najważniejsza w pracy posła.

 • kostuh

  Oceniono 66 razy 34

  Co go obchodzi Smoleńsk?
  co go obchodzi bezrobocie?
  co go obchodzi pakiet klimatyczny?
  co go obchodzi biurokracja?
  co go obchodzi służba zdrowia?
  co go obchodzi kolej?
  co go obchodzi dług publiczny?
  co go obchodzi deficyt budżetowy?
  co go obchodzą te wszystkie głupoty?

  Może robić największe głupoty całą kadencję przepajacjować a i tak go wybiorą bo będzie nr 1 na liście Ruchu Palikota w Gdyni i w dodatku gejem więc do sejmu i tak trafi, i będzie mógł sobie dalej pajacować, i pokazywać jak ma wszystko co ważne dla wyborców w dupie.

 • czarny-doktor

  Oceniono 68 razy 24

  Gratuluje Polakom ich wyborow, dzieki Wam mamy w sejmie: clowna-satyryka-geja Biedronia, transika Anne Grodzka, bramkarza Tomaszewskiego, gimnastyka Blanika, pilkarza Koseckiego. Wszyscy oni maja jak widac doskonale kwalifikacje to walki z bezrobociem, redukowaniem deficytu, pobudzania gospodarki, tworzenia przepisow pobudzjacych przedsiebiorczosc oraz innych kluczowych dla panstwa spraw.
  Drodzy rodacy, jesli pewnego pieknego dnia zrozumiecie, ze panstwem nie powinni rzadzic rolnicy, tapicerzy, bramkarze, elektrycy doznacie iluminacji i byc moze przestaniecie glosowac na idiotow. Tego wlasnie pieknego dnia, gdy w sejmie zasiada prawnicy czy ekonomisci a nie tanczacy geje Polska wejdzie na droge dobrobytu.
  Syf w kraju nad Wisla jest wynikiem kretynskich wyborow ludzi tam mieszajacych a nie zydowskich czy rosyjsko-niemieckich spiskow.

 • menago1916

  Oceniono 203 razy 23

  Można mieć dość Smoleńska, można się wściekać na nieustanne wałkowanie tematu, ale nazywanie wypadku, który był naszą największą tragedią ostatnich 20 lat głupotą, świadczy o zezwięrzęceniu człowieka, który ewidentnie przez przypadek został posłem. Ten typ bardziej nadaje się do cyrku.

 • forum-voice

  Oceniono 55 razy 17

  Ciesze sie, ze Biedron robi to co robi. Kiedys każdego dnia kompromitowała sie Samoobrona - potem nigdy wiecej nie weszli do parlamentu.

 • forgotten_realms

  Oceniono 60 razy 12

  Jaki poziom intelektualny, taka zabawa. Swoją drogą to niezłym młotem trzeba być żeby głosować na Pana Biedronia.

 • country.bumpkin

  Oceniono 83 razy 11

  ciekaw jestem, czy to już dno, czy wejdą jeszcze do sejmu bardziej debilni niż Biedroń

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX