Biedroń o deptaniu brudnych pieluch: "Wolę to niż Smoleńsk i inne głupoty"

08.11.2012 12:01
Robert Biedroń w

Robert Biedroń w "Killerskim Karaoke" (fot. YouTube)

- Nikogo nie obraziłem, dobrze się bawiłem - tak poseł Robert Biedroń komentuje swój kontrowersyjny występ w telewizji. Poseł na Sejm z Ruchu Palikota w programie satyrycznym wchodził gołymi stopami w różnego rodzaju nieczystości, śpiewając przy tym piosenkę Britney Spears "Oops, I did it again".
- Czułem się bardzo dobrze. Uważam, że lepiej dobrze się bawić, to był program satyryczny, niż zajmować się Smoleńskiem i innymi głupotami - mówi poseł Biedroń. Nie ma sobie nic do zarzucenia: - Mam nadzieję, że państwo też macie dobry humor i potraficie dobrze się bawić. Nikogo nie uraziłem, nikogo nie obraziłem. Bardzo dobrze się bawiłem i będę kontynuował tego typu zabawy - uważa poseł.

Podobnie uważają partyjni koledzy posła Biedronia .

Zobacz kontrowersyjny występ posła Ruchu Palikota:Czy to zachowanie narusza godność posła? - Poseł jest w takim ugrupowaniu, które z godnością ma kłopoty. Ale cóż, jeżeli oni są niepoważni, myślę, że wyborcy będą ich niepoważnie traktowali - mówi Mariusz Błaszczak z Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz także
Komentarze (103)
Zaloguj się
 • curious2003

  0

  chodzic w kupach i sie z tego cieszyc. normalne to to nie jest. tacy sa wybrancy ruchu.ac pa.likota.

 • tece92a

  0

  Kłaniam się Panu. Za śmiałość.Jestem typowym - ale wszyscy się na świcie zmieśćiny.

 • zyks

  0

  Do twórców "kilerskie karaoke : phi, wielka mi sztuka namówić Biedronia do radosnej zabawy. Namówcie Kaczkodana albo T.Rydzyka, to powiem: szacun!

 • zyks

  0

  Wybiórcza, jak zwykle, kłamie ! Pieluchy nie były wcale brudne, tylko obsr....ne. Przedstawiciel narodu, p. poseł Biedroń zapowiada kontynuację. Ale żeby nie było nudnej powtórki powinna być eskalacja. Następnym razem p. poseł nie powinien tych pieluch deptać, ale się w nich wytarzać.

 • coyote_88

  0

  - Czułem się bardzo dobrze. Uważam, że lepiej dobrze się bawić, to był program satyryczny, niż zajmować się Smoleńskiem i innymi głupotami - mówi poseł Biedroń.

  i to mówi ktoś kto ma sprawować władzę nad krajem....

 • errata_net2

  0

  Jaki "satyryczny" program, tacy uczestnicy i widownia. Poziom "rozrywki" na poziomie dna szmba, więc co tu komentować?! Nie sądziłem, że kiedykolwiek potrafimy tak dalece cofnąć się w rozwoju cywilizacyjnym.
  Smutne!
  Pomysłodawcom tego programu podpowiem, że swego czasu pawian w poznańskim zoo wmyyślił sobie podobną rozrywkę - rzucał fekaliami w widzów. Może wykorzystają jego pomysł? Zapewniam, że nie będzie się on (pawian, nie pomysł) domagał tantiem z tego tytułu ani dochodził jakichkolwiek roszczeń z racji praw autorskich.

 • alicjann

  Oceniono 2 razy 0

  Popieram posła Biedronia w 100% - bo tylko w Polsce politycy "muszą" być poważni. Jak wspaniale, że to się zmienia. I są ludzie, którzy mają dystans do SIEBIE !!!!!!!!!!

 • darekfordon

  Oceniono 3 razy -1

  nie lubie pedałow ale jest luz ok

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje