Klan Kennedych wraca do amerykańskiego parlamentu

07.11.2012 05:46
Joe Kennedy III

Joe Kennedy III (Fot. Bizuayehu Tesfaye AP)

Joe Kennedy III, wnuk zamordowanego w 1968 r. Roberta Kennedy'ego, został wybrany do Izby Reprezentantów. Od 2010 roku ta słynna rodzina nie miała swojego reprezentanta w amerykańskim parlamencie.
Zobacz także
Komentarze (12)
Klan Kennedych wraca do amerykańskiego parlamentu
Zaloguj się
 • rawahecht

  Oceniono 6 razy 6

  Joe wylądował w IR dzięki polskim korzeniom S.Bielata, którymi tenże za bardzo wymachiwał.

 • pogromca_ciemniakow

  Oceniono 8 razy 2

  "32-letni prawnik Joe Kennedy III został wybrany do Kongresu z Brooklynu w stanie Massachusetts. Jest on synem Roberta Kennedy'ego - brata Johna Fitzgeralada Kennedy'ego. Robert chciał startować w wyborach prezydenckich 1968 roku"

  Niesamowite. Nie dosc, ze zostal wybrany do kongresu to w dodatku urodzil sie 12 lat po smierci swojego ojca.

 • supertlumacz

  Oceniono 7 razy -1

  Rozpaczliwa próba odwrócenia uwagi od klęski proizraelskiego Mitta Romney'a. A w jakiej kreacji wystąpila była miss stanowa Mrs Romney? Czy dzieci HBO były grzeczne? A czy córka Clintonów bierze cygaro do buzi jak Monika?

  Czytać moje komentarze sprzed 3 dni, a nie bieżące doniesienia polskich publikatorów.

  Tak jak przewidywałem polskie (?) publikatory będą starały się ukryć rozmiar porażki proizraelskiego Mitta Romney'a . Dlatego ostateczne wyniki nie zostaną opublikowane w Polsce a zostanie pozostawione MYLNE wrażenie jakoby wybory byly WYRÓWNANE. Tak nie bylo. Wszędzie w swiecie poza Polską opublikowano już że HBO już zdobył 280+ glosow elektorskich, a MR tylko 205 ai pozostale 3 stany Colorado, Floryda prawdopodobnie będą głosować za HBO co da mu 330+ glosów elektorskich.Prawdopodobne że MR nie przekroczy 210.

  A więc wybory nie były wyrównane...

 • nie_mam_facebooka

  Oceniono 9 razy -3

  "Dziś 32-letni prawnik Joe Kennedy III został wybrany do Kongresu z Brooklynu"
  Jeśli ma 32 lata, to musiał się urodzić w 1980... A może się mylę. Niezły wynik jak na syna Roberta, który zginął podczas kampanii w 1968 roku. 14 lat po śmierci ojca... Już wtedy przewidzieli in-vitro z mrożonymi zarodkami? Co na to wierny lud?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje