;

Lotto: dziś do zgarnięcia 50 mln zł. Nie wyślesz kuponu? Nie sprawdzaj numerów

Lotto

Lotto (Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta)

Dziś megakumulacja w Lotto. Do wzięcia 50 mln złotych. Szansa na wygraną to jeden do czternastu milionów. Jedni zagrają na chybił trafił, inni wyślą te same numery co zwykle, jeszcze inni w ogóle nie zajrzą do kolektury, bo nawet 50 mln nie robi na nich żadnego wrażenia... Ale jeśli nie zagracie, pod żadnym pozorem nie sprawdzajcie wieczorem numerów - niech ta historia będzie wystarczającą przestrogą.
Natalia z Marcinem od kilku lat mieszkają w Anglii. Wyjechali tam do pracy zaraz po szkole średniej, tak jak setki tysięcy młodych Polaków.

Pewnego poranka oboje obudzili się w błogich nastrojach. Wszystko przez sen. - Zaczęłam opowiadać mężowi, że śniło mi się jak kupujemy nowy piękny dom, remontujemy go, kupujemy farby, podjeżdżamy dużymi samochodami... i tak mu opowiadam, a on patrzy na mnie z niedowierzaniem - uśmiecha się Natalia.

Okazało się, że Marcin tej nocy miał dokładnie taki sam sen. Uznali, że to znak "z góry" i muszą zagrać w Euromilion, tym bardziej że tego dnia w kumulacji było do wzięcia 36 mln funtów. Skreślili te same numery co zwykle - ich numery (5 liczb plus dwie dodatkowe). - Wsadziłam mężowi kupon w kieszeń spodni, żeby na pewno nie zapomniał go wysłać. Marcin tego dnia założył do pracy inne spodnie, a wieczorem obejrzał losowanie.

Zadzwonił do żony z płaczem. Długo nie mógł nic z siebie wydusić, w końcu przyznał, że zapomniał wysłać kuponu, a w losowaniu padły ich liczby. - Zareagowałam głupim śmiechem, zadzwoniłam do mamy i brata w Polsce, też płakałam - wspomina Natalia.

Okazało się, że tego dnia w Euromilionie nie wygrali 12 mln funtów. Były łzy, kłótnie... w końcu z zaciśniętymi zębami stwierdzili, że może pieniądze faktycznie szczęścia nie dają. Ale nadal grają. Natalia dziś jest z dziećmi w Polsce już wysłała kupon lotto, te same numery co w Anglii - myślę, że warto, trzeba szczęściu jakoś pomóc - kwituje z uśmiecham.Zobacz także
 • Superkumulacja w Lotto - dziś do wygrania 50 mln zł
Komentarze (42)
Lotto: dziś do zgarnięcia 50 mln zł. Nie wyślesz kuponu? Nie sprawdzaj numerów
Zaloguj się
 • tokontoniejestwolne

  Oceniono 235 razy 221

  A świstak siedzi i zawija w sreberka. Historia z palca wyssana.

 • bart8777

  Oceniono 153 razy 145

  Ile płacicie za wymyślenie takiej historii..? Mógłbym zarabiać siedząc na kiblu...

 • badziewiak66

  Oceniono 133 razy 127

  Ja znam za to taką historię. Małżeństwo Zenona i Zuzanny Bylejakich trwało jak tysiące podobnych w polskich blokowiskach. Tego dnia Zenon kupił Gazetę Wyborczą. Jego wzrok przykuła informacja o historycznej kumulacji. Kwota była tak wielka , że Pan Zenon już widział piękny domek z widokiem na góry , dostojną furę śpiącą słodko w garażu, wczasy cztery razy w roku i pomoc domową z Ukrainy. To musiał być palec Boży, Pan Zenon poczuł że właśnie stwórca pochylił się nad jego przaśnym losem. W tajemnicy postanowił zrobić żonie niespodziankę. Z ukrytej saszetki wyciągnął wszystkie pieniądze i ruszył energicznie do kolektury by skrócić odległość dzielącą go od Edenu. Kuponów będzie sporo więc Pan Zenon odkurzył starą teczkę . Wieczorem Pan Zenon z wypiekami na twarzy wyczekiwał wyników. Od razu zabrał się za poszukiwanie tego biletu do raju. Sprawdzał tak do piątej rano i oczom nie wierzył. To jakieś fatum, to niemożliwe , los szczęścia chyba gdzieś się zawieruszył mówił do siebie coraz bardziej zrezygnowany. Emocje opadły i Pan Zenon usnął szarpany nerwowym snem. Kiedy tak błąkał się po krainie Morfeusza jakby z oddali dotarły do Niego najpierw ciche, potem coraz głośniejsze słowa Zuzanny: ZENON WSTAWAJ IDZIEMY ROBIĆ OPŁATY !!!!

 • honorowy1940

  Oceniono 87 razy 77

  Historia rodem z Faktu lub Super Expresu... a nie to GW - czyli ten sam brukowy poziom

  Sam sobie nie dowierzam że to przeczytałem do końca, ale za to mam teraz niezły humor i mam nadzieje że tak pozostanie do końca dnia.

  Buahahahahahahahahahahahahahahahaha

 • bynio_ok

  Oceniono 69 razy 65

  Uwaga: ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 • daavid

  Oceniono 69 razy 47

  Jakim cudem wysyła te same numery skoro skreśliła 5 plus 2 a w lotto jest 6?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 36 razy 36

  Opowieści z mchu i paproci już na głównej lądują.

 • czekoladowe_tiramisu

  Oceniono 34 razy 32

  głupoty jakieś...

 • fendi555

  Oceniono 20 razy 16

  słyszałam to już w RMF kilka dni temu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje