"Czarna Gwiazda". Hakerzy z Ghost Shell wypowiedzieli wojnę Rosji

03.11.2012 21:10
Grupa hakerów z organizacji Ghost Shell wypowiedziała cybernetyczną wojnę Rosji. Jak poinformowała rosyjska agencja Interfax, zamierzają oni opublikować tajne dokumenty: instytucji państwowych, polityków, organów ścigania i służb specjalnych.
Hakerzy nazwali swój projekt cybernetycznej wojny z Rosją "Czarna Gwiazda". W oświadczeniu opublikowanym w internecie stwierdzają, że "Rosjanie są zmuszani do życia w izolacji od reszty świata". O tłumienie wolności obywatelskich oskarżają przywódców Rosji.

Hakerzy chwalą się także, że dysponują większą liczbą tajnych dokumentów niż Federalna Służba Bezpieczeństwa. Według agencji Interfax lista zagrożonych instytucji jest długa. Są na niej: urzędy centralne, instytucje wymiaru sprawiedliwości, sieci telekomunikacyjne, instytuty badawcze i strategiczne koncerny.

Organizacja Ghost Shell ma już na swoim koncie opublikowanie ponad miliona dokumentów z tajnymi informacjami FBA.

Zobacz także
Komentarze (126)
Zaloguj się
 • frank1947

  0

  "Czarna Gwiazda". Hakerzy z Ghost Shell czy to nie ten Shell co ma tyle stacji benzynowych na zachodzie ... a pieniedzy mu tez nie brakuje na "zabawe" ...

 • mitoogorkach

  Oceniono 2 razy 0

  "W oświadczeniu opublikowanym w internecie"

  Czyli gdzie? Bo ja tez jestem teraz w internecie i nie widze tego oswiadczenia.

 • abhaod

  Oceniono 5 razy -1

  Brawo !!! Oby tak dalej.
  fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/1644390,0,1,sowiecki-chlopak.html

 • stary.gniewny

  Oceniono 2 razy 2

  Czy tu mowa o eF Bi Aj?

 • myip

  Oceniono 2 razy 2

  no taka akcja rzeczywiście otworzy kapitalistyczną Rosję na świat ;) czemu nie zaatakują komunistycznych Chin? bo podrożałyby zaraz komputerowe myszki i klawiatury?

 • juikowy

  Oceniono 1 raz -1

  pastebin.com/yXN7uc6r

 • alexy-dwa

  Oceniono 8 razy 4

  Kolejne pierdnięcie .

 • sluziniec

  Oceniono 5 razy 3

  Eee tam, pewnie to prowokacja mająca służyć zacieśnieniu kontroli internetu. O ile normalnie nie idę tak daleko w podejrzeniach, o tyle mówimy o Rosji... Tam takie zagrywki mają bardzo długą tradycję.

 • kacap_z_moskwy

  Oceniono 7 razy 3

  Lepiej by dali linka pastebin.com/yXN7uc6r

  Nic tam nie ma i nie bedzie. Wiekszosc to skrzynki pocztowe na ogolnodostepnych portalach. Nic czekawego. W Rosji wazne institucje nie maja w swoich sieciach wyjscia na dostepny internet. Jak i w kazdym normalnym panstwie. Wykrasc cos jest bardzo trudne. To raczej tylko PR. Juz wypowiadali ci komputerowcy wojne Chinam. I co? I nic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje