Na Dzień Wszystkich Świętych opady deszczu, wiatr i spore zachmurzenie

Prognoza pogody na 1 listopada

Prognoza pogody na 1 listopada (Fot. TwojaPogodynka.pl)

Tegoroczny Dzień Wszystkich Świętych upłynie pod znakiem zachmurzenia, deszczu i porywów wiatru. Jak podaje serwis IMGW, temperatura maksymalna w kraju nie przekroczy od 8 do 12 stopni Celsjusza, a minimalna - od 1°C do 6°C.
1 listopada zachmurzenie w całym kraju będzie umiarkowane i duże, tylko na wschodzie i południu początkowo ma być mniejsze. Jak podaje TwojaPogodynka.pl, parasole przydadzą się odwiedzającym groby bliskich na terenie całej Polski - okresami możliwe będą opady deszczu, początkowo na zachodzie, później w całym kraju. Opadów śniegu czy deszczu ze śniegiem mogą się na szczęście spodziewać tylko mieszkańcy obszarów wysokogórskich.

W całym kraju wiać dziś będzie też silny wiatr. Według IMGW na zachodzie, w centrum i w rejonach podgórskich porywy wiatru osiągną do 75 km/h, na wybrzeżu do 80 km/h, a w partiach szczytowych Sudetów i Karpat - nawet do 110 km/h.

Najchłodniej dziś będzie na Suwalszczyźnie (5 stopni Celsjusza), Podlasiu i Lubelszczyźnie (6°C). Warmia, Mazury, Mazowsze i Pomorze odnotują 7°C, a w Małopolsce, na Podkarpaciu oraz środkowych i zachodnich regionach będzie 8°C. Najwięcej - bo 9°C - pokażą termometry na Dolnym Śląsku.

Komentarze (8)
Na Dzień Wszystkich Świętych opady deszczu, wiatr i spore zachmurzenie
Zaloguj się
 • pianistka32

  0

  pogoda do dupy padalo i szkoda tylko kosztow bo nawet nie pokazalam sie ze swoim facetem

 • poljack

  Oceniono 2 razy 0

  u mnie 2 stopnie na + bez wiatru za to zachmurzenie pełne Czeladzianin

 • boguslaw81

  Oceniono 1 raz -1

  Tradycyjnie nie pokazano prognozę pogody w koloni wewnętrznej tj. na Górnym Śląsku.

 • tdf-888

  Oceniono 1 raz -1

  prognoza strzał jak kulą w płot
  warszawa w południe w pełni słońca.

 • ax-les-thermes

  Oceniono 13 razy -9

  Jeszcze jedno wolskie Zombie swieto. Tym razem snucie sie we mgle i deszczu po cmentarzach przez kilka calych dni (przygotowania included).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje