We Wszystkich Świętych deszczowo. W weekend ciepło

31.10.2012 10:23
We Wszystkich Świętych w całym kraju będzie padać

We Wszystkich Świętych w całym kraju będzie padać (Fot. Albert Zawada / AG)

Jutro, w dzień Wszystkich Świętych po śniegu nie powinno być śladu, ale w całym kraju ma padać deszcz. Będzie też chłodno - od 5 na zachodzie do 9 stopni na wschodzie kraju. Weekend przyniesie ocieplenie - na południu kraju ma być nawet 16 stopni.
Dzisiaj w kraju zachmurzenie umiarkowane i duże. Na wschodzie początkowo opady deszczu i deszczu ze śniegiem, a na północnym wschodzie śniegu. Temperatura maksymalna od 2 st. C na północnym wschodzie do 6 st. C w centrum i do 8 st. C na południowym zachodzie.

Zimniej w górach. 5 stopni mrozu było rano na Połoninie Wetlińskiej w Bieszczadach. Mgła ogranicza tam widoczność do 30 metrów.

We Wszystkich Świętych wietrznie i deszczowo

1 listopada zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu, początkowo na zachodzie, później w całym kraju. Temperatura maksymalna od 5 st. C do 8 st. C, a w rejonach podgórskich województw śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego od 8 do 10 st. C. Będzie mocno wiało. W całym kraju porywy wiatru do 60 km/h, na wybrzeżu do 65 km/h, a w rejonach podgórskich nawet do 80 km/h.

Jutro w stolicy w pierwszej połowie dnia jeszcze pogodnie, później wzrost zachmurzenia do dużego i całkowitego z opadami deszczu. Temperatura maksymalna 8 st. C.

W weekend nawet 16 stopni!

Temperatura zacznie rosnąc jutro wieczorem. W piątek w Rzeszowie słupki rtęci pokażą 11 st C. Na przeważającym obszarze kraju ma być około 9-10 stopni. Według prognozy IMGW tylko na zachodzie nie będzie padać. Sobota przyniesie ocieplenie. Nie powinno padać. Słupki rtęci pokażą nawet 14 st. C w Małopolsce. W centralnej Polsce około 10-11 stopni. W niedzielę jeszcze się ociepli, według prognozy TVN Meteo w Małopolsce termometry pokażą 16 st. C.

Zobacz także
  • Powódź w Nowym Jorku wywołana huraganem Sandy Woda przerwała groble i tamy w New Jersey. Trzy miasta zdewastowane przez powódź
Skomentuj:
We Wszystkich Świętych deszczowo. W weekend ciepło
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje