Rosyjski deputowany żąda od Polski przeprosin za publikację "Rz"

Franc Klincewicz, deputowany partii Putina, zarzuca Polakom spekulacje w sprawie katastrofy smoleńskiej. Rosyjski polityk żąda oficjalnych przeprosin za wczorajszą publikację "Rzeczpospolitej" i "wpłynięcia na pracowników, którzy rozpowszechniają kłamliwą informację" - informuje serwis RMF FM.
Deputowany Jednej Rosji, wiceszef komisji obrony, jest oburzony artykułem w "Rzeczpospolitej" i działaniem polskich polityków. Jego zdaniem wczorajsza sytuacja to "nowa fala spekulacji dotyczących katastrofy", która może doprowadzić do pogorszenia polsko-rosyjskich stosunków. Polityk wystosował pisma do prokuratury i Komitetu Śledczego. Żąda podjęcia "prokuratorskich kroków".

Klincewicz obawia się, że intencją tego typu publikacji prasowych może być chęć ataku na Prokuraturę Generalną oraz rosyjskie struktury zajmujące się badaniem katastrofy smoleńskiej. - Takich incydentów nie można przemilczać i należy reagować - mówi cytowany przez RMF FM deputowany i żąda od Polaków oficjalnych przeprosin.

Zobacz także
 • Seweryn Blumsztajn "Cezary Gmyz chciał tym tekstem podpalić państwo" [KOMENTARZE]
 • Tak Twitterowicze śmieją się z Cezarego Gmyza Twitter do Gmyza: "Cezary - odbierz". Gmyz: "Z niczego się nie wycofuję"
 • "Pomyliliśmy się..." z tekstu "Rzeczpospolitej" znika kluczowe zdanie
Komentarze (148)
Rosyjski deputowany żąda od Polski przeprosin za publikację "Rz"
Zaloguj się
 • jk1962

  Oceniono 217 razy 135

  Jeśli Doda została oskarżona i skazana za " naprutych winem i opalonych ziołami autorach Biblii" to dlaczego nie oskarżyć Gmyza i innych PISowskich kłamców?

 • wotywa321

  Oceniono 108 razy 76

  Kaczynski powinien poniesc kare za podjudzanie do nienawisci i sterte chamskich pomowien

 • jo_laska_nebeska

  Oceniono 103 razy 73

  No tak.... Antoś w raporcie "narozrabiał" ale przeprasza i płaci POLSKA, a nie on... Teraz RZ i Jaruś "narozrabiali" ale znowu to POLSKA musi przepraszać.... Czas z tym skończyć - MÓWIĄ - NIECH SAMI ZA SWOJE SŁOWA ODPOWIADAJĄ... I PŁACĄ!!!!

 • totyczyja

  Oceniono 106 razy 66

  Ma rację.
  Za takie pisanie powinni beknąć i to dobrze.
  To tylko sabotażysta mógł napisać taki artykuł.
  Pisiory chcą wywołać wojnę z Rosją.
  Polacy nie dajcie się ogłupiać przez ludzi, którzy nienawidzą Polski.
  Bo możemy obudzić się jak będzie za późno.

 • al48

  Oceniono 86 razy 58

  Ma rację i widać, że zależy mu na dobrym imieniu swojego państwa w przeciwieństwie do niektórych dziennikarzy polskich i Kaczyńskiego którzy szkalują Polskę i rząd bezkarnie.

 • jaola59

  Oceniono 96 razy 54

  no i jarkacz nie bedzie musiał wojny ruskim wypowiadać...sami przyjdą...

 • zoil44elwer

  Oceniono 31 razy 27

  Imputowanie Rosjanom że chcieli śmierci prezydenta L Kaczyńskiego to schizofrenia paranoidalna.L Kaczyński żywy był dla dyplomacji rosyjskiej bezcenny!

 • anwdin-san

  Oceniono 37 razy 23

  Za co przepraszać. Przecież wiadomo, że to był spisek Putina z Tuskiem.
  Teraz już pozostaje nam tylko ogłosić mobilizację, uzbroić naszą armię w krzyże, bo tylko w tym znaku zwyciężymy i ruszytć na Moskwę. Po zwycięstwie osadzimy Jarosława Zbawiciela na rosyjskim tronie i ogłosimy Zbawcą Świata.i będzie klawo jak cholera.
  ----------------------------
  A teraz poważnie.
  Kaczyński prowadzi politykę totalnego ośmieszania, poniżania i osłabiania Polski na arenie wewnętrznej i międzynarodowej. Polska w tej chwili jest całkowicie sparaliżowana i bezsilna, jak to było w okresie przedrozbiorowym., kiedy obowiązywało hasło- Polska nierządem stoi.
  Teraz też z Polską nikt się nie liczy. Wszyscy wokół nas robią z nami co chcą, a my płacimy.

  Ponieważ w tej niszczycielskiej działalności Kaczyńskiego dzielnie wspiera kościół, więc kończę sakramentalnym:
  Chwalmy Pana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje