Mucha u Lisa: Nagonka? Nie chcę tak mówić. Ale ataki na mnie są nieracjonalne. Sami oceńcie

Joanna Mucha u Tomasza Lisa

Joanna Mucha u Tomasza Lisa (Źródło: TVP2)

Niektóre ataki na mnie są dalekie od racjonalnego uzasadnienia, można je nazwać brutalnymi. Należy to pozostawić państwa ocenie - mówiła w programie Tomasza Lisa w TVP Joanna Mucha. Przyznała, że część zarzutów jest zasadna, ale większość nie, a pytania, które zadają jej dziennikarze, dotyczą głównie jej osoby, nie - tego co robi. Pogratulowała Zbigniewowi Bońkowi: - Jego wybór na szefa PZPN to szansa na zmianę.
Zobacz także
 • Joanna Mucha w "Poranku Radia TOK FM" "Wydumane ciąże, wydumane romanse..." - min. Joanna Mucha ma dość
 • Kazimiera Szczuka i Jolanta Kwaśniewska "Seksizm", "żaden minister nie był tak atakowany". Kongres Kobiet w obronie Muchy
 • Rzecznik SLD Dariusz Joński Joński: Przepraszam panią minister Joannę Muchę za moje słowa
Komentarze (115)
Mucha u Lisa: Nagonka? Nie chcę tak mówić. Ale ataki na mnie są nieracjonalne. Sami oceńcie
Zaloguj się
 • last.man.standing

  Oceniono 154 razy 76

  Feministki najpierw narzekają, że nie ma uprawnienia. Później zmuszają co niektórych mięczaków do wprowadzenia parytetów. W międzyczasie narzekają, że są przepuszczane przez drzwi i tupią nogami, żeby nazywano je politykierkami. A na samym końcu - jak już socjalistycznymi metodami wejdą do polityki to biadolą, że są atakowane.

  Drogie feministki - taka właśnie jest polityka - walka.

  Szczerze mówiąc - gdyby Mucha byłaby facetem, to zostałaby medialnie rozjechana. Krytyka, którą musiała przyjąć jest lekkim zefirem w porównaniu to tornada jakie dostałaby na miejscu swojego męskiego odpowiednika.

  Szkoda, że 99% tego portalu prawdopodobnie nie zrozumie o czym piszę.

 • iso_1

  Oceniono 100 razy 50

  Nie oglądam programu Lisa od dłuższego czasu tak jak i nie oglądam i nie słucham audycji Olejnik od dłuższego czasu. I jest mi z tym dobrze. Nawet bardzo dobrze czego wszystkim życzę

 • mason_z_izraela

  Oceniono 128 razy 50

  ta kobieta jest tragiczna: "Mam na ten temat swoje przemyślenia, ale nie chcę się nimi dzielić. To przemyślenia osobiste, ale myślę, że należy to pozostawić państwa ocenie - dziennikarzy, widzów... Nie chcę w żaden jednoznaczny sposób się na ten temat wypowiadać" - niezły bełkot. Jak ona tak pracuje jak udziela wywiadów to nie dziwię się, że w jej ministerstwie jest burdel.

 • kobiszonisko

  Oceniono 86 razy 46

  dziś słyszałem jak mucha uzasadniała zwolnienie szefa NCSu brakiem kompetencji. Co ciekawe to zwolniony był ponoć niekompetentny.

 • kostuh

  Oceniono 97 razy 41

  Lisy, Tuski i Muchy więcej wagi przywiązują do mokrego boiska niż do Lizbony, ACTA, albo Smoleńska:)

 • rabingoldblatt

  Oceniono 107 razy 27

  Ministra doktora kompromitacja Joanna Much wypłakała sie w mankiet miedialnego zolnierza partii rzadzacej, ktory dla niepoznaki kaze nazywac sie "niezaleznym dziennikarze"

  Tomaszek pierniczyl farmazony o nagonce, atrakyjnosci i rozmowie z premierem ale jakos nie starczylo mu odwagi by zapytac ministre doktore kompromitacje jak to bylo z zatrudnieniem z jej polecenia znajomego w instytucji publicznej. Widac takie pytanie nie bylo zbyt wazne dla tego "niezaleznego dziennikarza"

  Jeden system polityczny ma swojego Urbana a inny Lisa. Ot Polska.

 • onico_masahuku

  Oceniono 67 razy 23

  ten-lis tomiwisi .. iwisi mitamucha ....

 • lady_ela

  Oceniono 45 razy 19

  Ułaskawiona przez premiera nabrała aroganckiej pewności siebie. Takiego bełkotu przecież nie da się słuchać.
  Np:" Mucha - jak twierdzi - myślała, co robić dalej: - Nie chcę zdradzać szczegółów, ale stąd moja negatywna ocena nt. funkcjonowania NCS-u. Myślałam o tym, jak zorganizować formalności i wszystko, by mecz następnego dnia się odbył."

  Bełkot bez sensu. Czy ona w ogóle wie kto to jest Boniek? Teraz już wie - to prezes PZPN. Ale czy wie kim był, jaką sportową dyscyplinę uprawiał? Śmiem wątpić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje