Huragan Sandy. LOT odwołuje loty do USA

Samolot LOT-u

Samolot LOT-u (Fot. Filip Klimaszewski / Agencja Gazeta)

- PLL LOT informują, że z powodu huraganu Sandy dzisiejsze rejsy na trasie Warszawa - Nowy Jork - Warszawa zostały odwołane. Jeśli sytuacja pogodowa w USA się nie poprawi jutrzejsze rejsy, 30.10 z Warszawy do Nowego Jorku oraz rejs powrotny nie odbędą się.
Groźny huragan nadciąga nad północno-wschodnie wybrzeża USA. Władze Nowego Jorku nakazały ewakuację około 400 tysięcy osób, zawiesiły kursowanie wszystkich środków komunikacji miejskiej, zamknęły lotniska - co spowodowało odwołanie 7,6 tys. lotów - oraz dały wolne ponad milionowi uczniów. Zamknięte będą także rynki na Wall Street. Ocenia się, że skutki huraganu mogą dotknąć nawet 50 milionów Amerykanów.

Informacje o zmianach rezerwacji pasażerowie mogą uzyskać w biurze przedstawiciela PLL LOT na lotniskach w Warszawie i Nowym Jorku. W sprawach związanych z rezerwacją biletu trzeba rozmawiać z Call Center: 0 801 703 703 (dla telefonów stacjonarnych) i 22 577 99 52 (dla telefonów komórkowych).

Komentarze (4)
Huragan Sandy. LOT odwołuje loty do USA
Zaloguj się
 • dublet

  Oceniono 40 razy 6

  USA, jaki państwo, nie działa! Nie jest w stanie uchronić obywateli przed huraganem czy strzelającym szaleńcem! Dlatego Pan Prezes wyznaczy Amerykanom Technicznego Prezydenta profesora Glińskiego. Amen!

 • hurdy-gurdy-x

  Oceniono 1 raz 1

  dlaczego nie można komentować informacji o śmierci pilota ze smoleńska?
  Lemingi nie mają jeszcze instrukcji???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje