Zima trzyma. 10 tys. ludzi na Mazowszu wciąż nie ma prądu

28.10.2012 09:35
Jeszcze ponad 10 tysięcy odbiorców nie ma prądu na Mazowszu. To skutek sobotnich śnieżyc w Warszawie i okolicach. Najgorsza sytuacja panuje ciągle w okolicach Wołomina. Do kilku miejscowości energetykom nie udało się dojechać.
Zobacz także
Komentarze (131)
Zima trzyma. 10 tys. ludzi na Mazowszu wciąż nie ma prądu
Zaloguj się
 • rewolucja_wisi_w_powietrzu

  Oceniono 217 razy 203

  W polskiej energetyce jest coraz więcej prezesów, sekretarek, speców od reklamy i wizerunku itp. "menadżerów"... Za to ludzi do konkretnej roboty coraz mniej.

 • j-230

  Oceniono 131 razy 93

  ZBLIŻĄ SIĘ 20 STOPIEŃ ZASILANIA -czyli po 23 latach mamy elektrownie zbudowane za TOW GIERKA ,ale polska nic nie zbudowała od 23 lat ,ale państwo czyli IRAN EUROPY to nas stać -dawany klerowi co rok coś 10 mld złotych i tak od 23 lat .......................!!!!!!!!!!!!!!!!

 • tomekodlisow

  Oceniono 107 razy 81

  ładnie napisane: "Prąd nie dociera do 69 753 odbiorców",przecież wiadomo że chodzi o przyłącza,ludzi bez prądu jest napewno około 500 tys.Ach ta poprawność polityczna...żenada.W innych,groteskowych przypadkach,zawyżane są liczby,przedsawiane w emocjonujący sposób,a tutaj,no proszę,jak super wygląda ;-)

 • drozd215

  Oceniono 69 razy 67

  Przy tak obfitych opadach śniegu to cud że żyjemy.
  Przyjdzie wiosna i prąd będzie.

 • royal_pl

  Oceniono 120 razy 62

  HA, HA. Co z tego, że mamy najstarszą sieć elektroenergetyczną w całej UE. Ważne, że mamy "wiadro narodowe" za 2 mld zł. Zresztą lemingom prąd nie potrzebny.

 • his_dudeness

  Oceniono 67 razy 61

  Zima jak zawsze zaskakuje. Przychodzi wtedy, kiedy każdy się jej spodziewa.

 • coffeeadd

  Oceniono 59 razy 49

  Dlaczego znając prognozę pogody na najbliższe 3 dni nie można było zwiększyć liczby dyżurów w PGE aby w minimalnym stopniu zapanować nad sytuacją? 70 k odbiorców poszkodowanych a skazanych na monopol jednej firmy jest jeszcze więcej...

 • a.k.traper

  Oceniono 66 razy 28

  W komentarzach za dużo złości i ignorancji a za mało znajomosci tematu co też jest "zasługą" mediów, chociaż swego czasu duzo pisano o tym gdy na Pomorzu Zachodnim nastąpił kataklizm energetyczny, ludzie są rozgoryczeni i pewnych tematów mają prawo nie pamiętać ale media powinny przypominać fakty chociazby po to by nasi "wybrańcy" w Sejmie i rządzie też się wzięli za pracę w tych tematach:
  1. Utrzymanie porządku wzdłuż sieci przesyłowych, widziałem, że głównych linie przesyłowe są konserwowane czyli malowane słupy, wymieniane linie oraz wycinane drzewa i krzaki wzdłuz nich, rzadko widuje się przycinanie w terenach miejskich czy gminnych i nie wiem kto to ma w zakresie?
  2. Przy gęstych opadach mokrego śniegu nie tylko linie nie wytrzymują, oczywiście im starsze tym mniejsza wytrzymałość na takie obciążenie.
  3. Jak najszybciej trzeba zbudować co najmniej dwie elektrownie jądrowe gdyż innej alternatywy nie ma, wszelkie gadki o alternatywnej energi w naszym położeniu geograficznym nalezy między bajki włożyć, chyba, że gaz łupkowy zaczniemy niebawem wydobywać w znacznych ilosciach ale prawdziwa alternatywą jest "atom" inaczej będziemy mieli droga energię i wyłączenia z powodu jej braku.

 • pepe1969

  Oceniono 22 razy 20

  >>>>>>>>>>>>>>>>>> Wpiszcie na googlach "cena prądu" i wejdźcie na pierwszą nie reklamową stronę (zaklad.energetyczny........). Jest tam prawdziwe i pełne porównanie cen prądu w Polsce dla gospodarstw domowych za 1 kWh (cena prądu + opłata dystrybucyjna).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje