"Tusk do więzienia za Smoleńsk?" Kurski: "Następne pytanie proszę"

Europoseł Jacek Kurski

Europoseł Jacek Kurski (Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta)

- To jest dla mnie oczywiste, że za sprawę smoleńską kiedyś będą wyroki karne - powiedział w Superstacji europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski. Znany z ostrego języka polityk nie podał jednak żadnych nazwisk tych, których widzi w więzieniu za sprawę smoleńską.
- Nie wymienię żadnego nazwiska, ale dla mnie jest oczywiste, że sprawa katastrofy smoleńskiej skończy się wieloletnimi wyrokami więzienia dla osób odpowiedzialnych za... nawet za to, co się stało po katastrofie smoleńskiej, za zaniechania po, ale również i za pewne wejście w grę z Putinem przed tą katastrofą - stwierdził w rozmowie z Superstacją Kurski.

"Proszę następne pytanie"

Dopytywany, kogo ma na myśli i czy chodzi mu o osoby z polskiej politycznej pierwszej ligi, odpowiedział: - Oczywiście, że będą to czołowi politycy, ale nie wymienię żadnych nazwisk.

- To jest w ogóle oczywiste, każdy, kto to obserwuje, to wie, że tak będzie - dodał. Gdy jednak reporter Superstacji dociekał, czy ma na myśli np. premiera Donalda Tuska, odparł krótko: "Proszę następne pytanie".

Zobacz także
 • Jacek Kurski Kurski: W 2015 razem z PiS poprowadzimy prawicę do zwycięstwa
 • Adam Hofman, Paweł Graś, Jacek Kurski Kurski: Merkel wróciła ze szczytu z tarczą. Na tarczy był Tusk
 • Jacek Kurski w Sejmie Kurski: Słowa Sikorskiego, Tuska i Merkel to klasyczna ustawka
Komentarze (213)
"Tusk do więzienia za Smoleńsk?" Kurski: "Następne pytanie proszę"
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 400 razy 282

  Odpowiedzialni za umieszczenie tylu ważnych polityków i generałów w jednym samolocie w większości zginęli ale niektórzy teraz siedzą w sejmie i kombinują jak odwrócić od siebie uwagę poprzez powoływanie dziwacznych zespołów z opętańcem na czele

 • endrju1521

  Oceniono 380 razy 232

  Jacuś, winni katastrofy, zostali już z honorami pogrzebani.

  Na nasz koszt !!!

 • frogman

  Oceniono 249 razy 179

  oczywiście to Tusk organizował lot, to Tusk zapraszał wszystkie te osoby, to Tusk telepatycznie kazał pilotowi lądować we mgle, to Tusk rozmawiał ze swoim bratem na 15 minut przed lądowaniem, to Tusk nie wywalił szefa lotnictwa po wypadku pod Mierosławcem, to Tusk ...

 • antymilo92

  Oceniono 286 razy 172

  Zgadza sie. Glowny winowajca J.Kaczynski nalezy bez watpienia do politycznej 1. ligii.

 • scythe_sharpening_stone

  Oceniono 272 razy 168

  Za komendę; "Ląduj dziadu !" - stanie przed innym sądem.

 • fagusp

  Oceniono 211 razy 155

  Wkurzyliście się? Niepotrzebnie. Pomyślcie - Kurski jest w rozpaczliwej sytuacji, SP nie ma cienia szansy na przekroczenie progu wyborczego. To i zaczyna zasuwać rozpaczliwcem - za wszelką cenę chce pokazać moherom od Rydzola, że jest bardziej radykalny niż Ojciec Dyrektor i Polskęzbaw razem wzięci. Pozostanie w polityce umożliwiałby Kurskiemu tylko dwa cudy. Albo Polskęzbaw potnie się Ojdyrem, albo przebaczy Kurskiemu i łaskawie pozwoli mu obciągnąć sobie druta w zamian za miejsce na liście wyborczej. Na cud pierwszy nijak się nie zanosi, a cud drugi jako żywo dla nikogo nie byłby cudownym przeżyciem.

 • rabingoldblatt

  Oceniono 197 razy 147

  Co Jacuś bez mielenia ozorem zyć nie możesz ale nie chcesz znów przeprosin na billboardy wrzucac.

  Groźny bulterier zamienił się w upierdliwą ale całkowicie niegroźną chihuahua:))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje