"Broń" związkowców darem dla Tuska [ZDJĘCIA]

27.10.2012 15:56
Czerwiec 2011. Ostatnia demonstracja z

Czerwiec 2011. Ostatnia demonstracja z "Donaldówką" (Fot. Filip Klimaszewski / Agencja Gazeta)

Donald Tusk dostał od związkowców replikę "donaldówki", czyli przypominającą moździerz rurę do odpalania petard. Przez kilka lat związkowcy z Huty Stalowa Wola strzelali z "donaldówki" na demonstracjach przed siedzibą rządu. Teraz są zadowoleni, bo ich zakład został uratowany.
Komentarze (32)
"Broń" związkowców darem dla Tuska [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • ga.1.2

  Oceniono 213 razy 135

  Madrzy zwiaskowcy z Huty Stalowa Wola posluchali madrej rady Premiera Tuska przestali zadawac sie z Sniadkiem i Duda ,oleli marsze Pisdoludkow i Rydzyka Ojca ,wzieli sie do roboty i zaklad uratowany .I wszyscy zadowoleni.No moze Prezes i jego przyboczni nie za bardzo.

 • a.k.traper

  Oceniono 64 razy 50

  Panowie związkowcy lubią sie sami oszukiwać, większość firm, które popadły w tarapaty po utracie rynków RWPG wykonały bardzo ciężka pracę a szczególnie zarządy w konfrontacji z resortami czy nawet rządem, z tego co pamiętam, tam gdzie więcej mieli do powiedzenia związkowcy firmy padły, nazw i nazwisk przypominac nie będę, wystarczy poszukać w internecie lub popytać znajomych.
  Schemat zmian w HSW jest taki sam jak i w innych, część cywilna, część wojskowa oraz inwestor zagraniczny, gdyby nie to dzisiaj nie byłoby produkcji lotniczej w Rzeszowie, Mielcu czy Świdniku, tak jak w Ursusie czy FSO.

 • hi2per

  Oceniono 66 razy 36

  Jak to związkowcy.... plują się by tylko się pluć...

 • xtalatx

  Oceniono 54 razy 32

  takiej udawanej "solidarności" właśnie kiedyś podziękowałem i oddałem a raczej rzuciłem na ziemię legitymację

 • xtalatx

  Oceniono 64 razy 28

  okazali "solidarność" samych ze sobą - by im żyło się lepiej. resztę społeczeństwa mają w nosie, jak zwykle

 • costa3500

  Oceniono 15 razy 5

  Byłem pewien że jedyną bronią związkowców to pusta musztardówa

 • dmowski-r

  Oceniono 16 razy 0

  Dopóki Polska będzie kolonią zarządzaną przez pobermanowskich Żydów ,dopóty Polacy nie będą tu mieli dobrze.
  Obecne rządy kontynuowane od 1939 r nie reprezentują narodu Polskiego .Gnębią i zmuszają do emigracji przejmując majątek narodowy.Widać to na przykładzie ostatnich wybryków sędziowskich z odbieraniem dzieci ,mafia pruszkowska . Moze w Solidarnosci odrodzi sie siła Polski .

 • ulebyk

  Oceniono 2 razy -2

  Zakład uratowany? Dobry żart. Ten duży i dobry zakład został celowo zniszczony przez "elity" III RP, rozkradziony, rozsprzedany. Dzień przed wizytą Tuska upadłość ogłosił wydział Ciągarnia. Tusk przybył skontrolowac czy systematyczne niszczenie wielkiego zakładu idzie zgodnie z planem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje