Marta Kaczyńska: Publikacja zdjęć ofiar to nie przypadek

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska (Fot. Dominik Werner/AG)

PRZEGLĄD PRASY. - Opublikowanie drastycznych zdjęć mojego ojca to gest upokarzający Polskę i Polaków - mówi ?Naszemu Dziennikowi" Marta Kaczyńska. Jak ocenia, termin ukazania się fotografii jest nieprzypadkowy.
Kaczyńska stwierdziła, że zgadza się z opiniami, iż Rosjanie bacznie obserwują naszą scenę polityczną i widząc wzrost notowań PiS, dążą do wzmocnienia w polskim społeczeństwie antagonizmów wokół katastrofy smoleńskiej.

- Celem nadrzędnym tych działań jest wywołanie w opinii publicznej przeświadczenia, że największa partia opozycyjna ogniskuje swoją działalność wyłącznie wokół katastrofy - mówi "Naszemu Dziennikowi". Jak dodaje, pomysłodawcy publikacji fotografii prawdopodobnie chcieli przyćmić inicjatywy podejmowane przez partię Jarosława Kaczyńskiego, które dowodzą, że PiS nie jest wyłącznie skoncentrowane na sprawie katastrofy. - Rosji bardzo zależy na utrzymaniu politycznego status quo w naszym kraju - podkreśla Kaczyńska.

Zobacz także
 • Marta Kaczyńska Marta Kaczyńska na liście do europarlamentu? "Jeśli Kaczyński będzie zdesperowany..."
 • Dorota Wysocka, prowadząca niedzielne wydanie 'Wiadomości' Co było w "Wiadomościach", które tak oburzyły PiS i Solidarnych 2010? Sprawdziliśmy
 • Pierwszy w Polsce ornat smoleński "Przyznam szczerze, zaniemówiłem". Ornat smoleński wkurzył senatora PO
Komentarze (124)
Marta Kaczyńska: Publikacja zdjęć ofiar to nie przypadek
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 114 razy 84

  Rosjanom szczególnie zależało na tym żeby nikt się nie dowiedział o technicznym premierze i że pierwszy na te zdjęcia rzucił się pis jak sęp

 • fedorczyk4

  Oceniono 95 razy 71

  Nie no jasne, slon a sprawa polska. Caly swiat ma oczy zwrocone na pania Marte i grob jej tatusia. Putin ma caly sztab ktory obserwuje grozne dla Wszechrosjii zjawisko jakim jest PiS i reaguje w mgnieniu na kazde drgniecie slupeczka sondazykowego:)

 • yoonac

  Oceniono 63 razy 57

  "Jak ocenia, termin ukazania się fotografii jest nieprzypadkowy. "

  Pierwszy raz się z tą kobietą zgadzam! Też uważam że to nie przypadek, że te zdjęcia wypłynęły kilka dni po tym jak dostał je Macierewicz a następnie rozesłał je do kilku swoich "ekspertów"

 • chi_neng1

  Oceniono 62 razy 54

  Zgadzam sie.

  No pewnie, ze nie przypadek !

  PIS zadbal o to , zeby je opublikowáno !

  Wiec pod zly adres skierowane sa te uzalania .

  Nie do narodu, a do Kaczego Grodu z jego kaczym krolem i Macierewiczem - tam nalezy sie zwracac z ubolewaniami i po zaciagniecie dokladnej informacji.

 • cillian1

  Oceniono 49 razy 41

  Upokarzanie to by było, gdyby:
  - domalowano wąsy
  - położono inne ciała, sugerujące kopulowanie (orgię)
  - czy inne, śmieszne czynności.

  A to, co pokazano - to gołe fakty! Z faktami się nie walczy!

 • 7rybek

  Oceniono 50 razy 40

  Ta osoba rozwala wszystko nawet swoje i własnych dzieci rodziny. Teraz chce jeszcze zabierać głos w sprawach w których jest po prostu ciemna jak i jej stryj.

 • poleczka-2

  Oceniono 24 razy 22

  Jaki tatuś taka córka ! Oszołom ka udająca chrześcijankę byle po trupach zdobyć władzę pieniądze i być celebrytką .Kobieto urody ci Pan Bucek poskromił rozumu też ale cwaniactwa masz ponad miarę !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje